Oppo Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Oppo müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Oppo müşteri hizmetleri 7/24 ve Oppo yetkili servis nerede işte detaylar.

Oppo müşteri hizmetleri, kullanıcıları için hizmet veren ve son teknoloji hizmetleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Yılların deneyimi ile müşterilerine gerekli desteği verirken, aynı zamanda yenilikler hakkında merak ettiklerinizi iletebileceğiniz bir platformdur. Verdiği hizmetler kapsamında spesifik olarak şunlardan yararlanabilirsiniz:

  • Telefon onarımı
  • Donmuş ekran için çözümler
  • Zayıf sinyal bilgisi
  • Garanti durumunun sorgulanması
  • Yedek parça ve garanti harici onarımlarla ilgili bilgi almak

Şeklinde sıralanabilir. Bununla beraber kolaylıkla erişim sağlanacak hizmetler arasında yazılım güncelleme ve onarım takibi de yer almaktadır.

Oppo Müşteri Hizmetleri 7/24

Oppo müşteri hizmetleri 7/24 ile online destek hizmetlerine çalışma saatleri içerisinde mesaj gönderebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi size çalışma saatleri içerisinde geri dönüş sağlayacaktır. Bunun yanı sıra kullanacağınız diğer hizmet ise support.tr@oppo .com adresine e-mail gönderimidir.

Sormak istediğiniz ve destek almak istediğiniz şeyleri e-mail ile ya da online destek hizmetlerine yazılı olarak 7 gün 24 saat boyunca iletme fırsatı bulunur. Bununla beraber 0850 433 67 76 numaralı destek hattını arayarak müşteri temsilcileriyle saat 09.00 ile 18.00 arasında hizmet alabilirsiniz. Ayrıca medya iletişim ve/veya sosyal medya adres bilgilerinden de 7 gün 24 saat boyunca iletişim sağlayabilirsiniz.

Oppo Yetkili Servis Nerede

Oppo yetkili servis nerede diye merak edenler için öncelikle https://support.oppo.com/tr/service-center/ linkini tıklayarak servis formuna ulaşabilirsiniz. Hızlı çözümler için servis talebinizi karşınıza çıkan bilgileri doldurarak girebilirsiniz. Burada yer alan “bulunduğunuz il” kısmında yaşadığınız yeri belirttikten sonra müşteri temsilcileri sizlerle iletişim kuracaktır. Bununla beraber telefonunuzu size en yakın olan MNG Kargo şubesinden ücret ödemeden gönderebilirsiniz. Ücretsiz olarak kargo gönderimi sağlamak için yapmanız gerekenler:

  • Öncelikle saat 09.00 ile 18.00 arasında 0850 433 67 76 müşteri temsilcilerini aramak, ya da yukarıda bulunan linki tıklayarak servis talebi oluşturarak durumu izah etmek
  • Ücretsiz kargo gönderi kodunu MNG kargo yetkilileri ile paylaşmak ve göndermek istediğiniz ürününüzün olduğunu söylemek
  • Alıcı için: DESTECH
  • Gönderi Kodu: 671247967

Adres ise: Esentepe Mah. Kelebek Sok. No:2/85 Marmara Kule, Kartal/İSTANBUL şeklinde olup merkez ile iletişim sağlamak için 0850 360 06 46 ve 0216 740 06 46 numaralı telefonları arayabilirsiniz. Ücretsiz kargo gönderiminden yararlandığınızda Oppo servis süresi ortalama olarak 3 iş günü olarak belirlenmiştir. Bununla beraber iletişim bilgileri ile arıza detayı bilgilerini ayrıntılı olarak bir kâğıda yazmanız yeterli olacaktır. Böylelikle karşı ödemeli olarak cihazı gönderebilirsiniz.

Oppo Yetkili Servis Nerede
Oppo Yetkili Servis Nerede

Oppo Servis Numarası

Oppo servis numarası için müşteri temsilcilerinin 0850 433 67 76 numaralı telefonunu arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra yine 0850 360 06 46 ve 0216 740 06 46 merkez numaralarından iletişim sağlayabilirsiniz.

Oppo Servis Şikâyet

Oppo servis şikâyet için online destekten canlı sohbet linkine tıklayarak ya da mail göndererek istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra müşteri temsilcisini arayarak ya da Oppo’nun sosyal medya adresleri ile mesaj gönderimi sağlayarak destek alabilirsiniz.

Oppo Yetkili Servis Ankara

Oppo yetkili servis Ankara için https://support.oppo.com/tr/service-center/ adresinden servis talep formu oluşturabilir ya da yukarıda verilen oppo iletişim bilgileri ile destek alabilirsiniz. Verilen link üzerinden bulunduğunuz şehri Ankara olarak seçmeniz gerekmektedir.

Oppo Yetkili Servis İzmir

Oppo yetkili servis İzmir için yukarıdaki linke tıklayarak servis talep formunu oluşturarak, bulunduğunuz ili İzmir olarak işaretlemeniz yeterlidir. Müşteri temsilcileri sizlerle iletişim kuracak ve izlemeniz gereken adımları bildirecektir. Bunun yanı sıra yukarıda bulunan Oppo iletişim yöntemlerinden birini seçerek, müşteri temsilcilerinden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Huawei Müşteri Hizmetleri

LG Müşteri Hizmetleri

D Smart Müşteri Hizmetleri Numarası 444

Bein Sports Müşteri Hizmetleri Türkiye

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.