LG Müşteri Hizmetleri – LG İletişim Numarası

LG müşteri hizmetleri, Koo ailesi tarafından yönetilen bir Güney Kore firmasıdır. Elektronik, petrokimya ve cep telefonu gibi birçok kategoride ürünler üretmektedir. 1195 senesine kadar Lucky-Goldstar yani kısaltılmışı olan LG ismini kullanan marka, isminde değişiklik yapmadan önce Goldstar markası bünyesinde yaparken, Lucky markası Kore dışında satılmayan ev ürünlerinde kullanılmaktaydı.

Lucky, özellikle ev temizliği ürünleri ve çamaşır temizliği ürünleri ile Güney Kore’nin ünlü markalarından birisidir. LG, seksen bir tane yan kuruluşa sahip bir markadır. Ayrıca seksen iki bin kişiye iş imkanı sunmaktadır. LG markası dört adet iş biriminden oluşmaktadır. Bu iş birimleri; mobil iletişim, dijital aletler, dijital görüntü cihazları ve dijital medyadır. Müşterilerinin memnuniyeti için özverili bir şekilde çalışan LG markası, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemiştir. LG müşteri hizmetleri aracılığıyla müşterilerine ulaşan marka, gerek satış öncesi gerekse satış sonrası her an müşterilerinin yanında bulunmaktadır.

LG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

LG müşteri hizmetleri ile anında iletişime geçmek için ilgili telefon numarası üzerinden iletişim kurmak mümkündür. Marka, LG müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden ulaşım sağlayan müşteriler için anında çözüm yolları üretmektedir.

  • LG Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 6 543

LG Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

LG müşteri hizmetleri müşterileri için haftanın her günü hizmet sunmaktadır. Belirlenen mesai saatleri içerisinde ilgili temsilciye ulaşım sağlamak mümkündür.

  • LG Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 20.00

LG Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

LG markası için çağrı merkezi 444 6 543 numarası üzerinden hizmet vermektedir.

LG Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

LG markasına ait bir faks numarası bulunmamaktadır.

  • LG Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: Bulunmamaktadır.

LG Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

LG müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul-Şişli’de bulunmaktadır. Marka, Okmeydanı’nda bulunan binasında müşterilerine hizmet vermektedir.

  • LG Genel Müdürlük Telefon Numarası: (0212) 314 52 52
  • LG Genel Müdürlük Adresi: Kaptan Paşa Mahallesi Piyale Paşa Bulvarı Ortadoğu Plaza No:73 Kat:7 Okmeydanı/Şişli/İstanbul

LG İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

LG insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında bilgi almak mümkündür. Oldukça titiz bir şekilde yeni çalışan alan LG insan kaynakları birimi, titizliği ve şeffaflığı ile çalışmalar göstermektedir.

  • LG İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 444 6 543
LG İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir
LG İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir

LG Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

LG müşteri hizmetleri iletişim formuna resmi internet sitesi üzerinden ulaşım sağlanmaktadır. İletişim formu ile dilek, şikayet ve sorunlarını bildirmek isteyen müşteriler, iletişim formunda bulunan boşlukları doğru ve anlaşılır bir şekilde doldurası gerekmektedir. Doğru ve anlaşılır bir şekilde doldurulan iletişim formları ilgili temsilciye gönderildikten kısa bir süre sonra dönüş sağlanmaktadır.

LG Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

LG müşteri hizmetleri şikayet hattını arayarak LG Müşteri temsilcilerine problem bildiriminde bulunmak, teknik tüm konulara ilişkin bilgi ve destek almak mümkündür.

  • LG Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 6 543

LG Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

LG müşteri hizmetleri resmi sosyal medya hesapları üzerinden kampanyalar hakkında ve ürünler hakkında bilgi almak oldukça kolaydır. Aynı zamanda ilgili temsilci ile sosyal medya hesapları üzerinden iletişim kurmak mümkündür.

Evkur Müşteri Hizmetleri

Beko Müşteri Hizmetleri

Bosch Müşteri Hizmetleri

Arçelik Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
1 Comment
  1. ali süzgün says

    LG firmasından 3 tane klima , 2 tane tv aldım resmen bir araba parası para harcadım.Lanet olsun aldığıma çok pişmanım 2 yıldır servisini getirtemiyorum.2 yıldır klimayı kullanamıyoruz. Daha öncede şikayet etmeme rağmen umursamadılar dönüş dahi yapmadılar böyle ciddiyetsiz bir firma olamaz hepsini kırıp döküp firmanın önüne atasım geliyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.