Kitapsepeti Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Kitapsepeti müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Kitapsepeti müşteri hizmetleri çalışma saatleri ve Kitapsepeti mail adresi işte detaylar.

Aldığınız kitaplar için sorunlarınız başta olmak üzere destek alabilmek adına Kitapsepeti Müşteri Hizmetleri arayışınız olabilir. Binlerce kişinin istediği kitabı alabilmesinde önemli adreslerden olan Kitapsepeti sizlere satış öncesi ve sonrasında da hizmet veriyor.

İnternetten kitap alım yolu bütçe açısından da en ekonomik olanı. Bunun yanında dilediğiniz kitabı da her yerde bulmanız mümkün olmuyor. Kitap seçenekleri ile en çok satış yapan platformlardan Kitapsepeti müşteri hizmetleri numarası 0 212 481 31 11. Sektörde 2010 yılında kurulmasından bu yana her türlü kitap ihtiyacını karşıladığınız platformda binlerce farklı kitaplara da ulaşabiliyorsunuz.

Kitapsepeti Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Kitap alışverişlerinde ilk adreslerinizden bir yer olan Kitapsepeti internet sitesi ve akıllı telefonlara yüklenen uygulamalar sayesinde müşterilerine ulaşıyor. Bu yöntemle sizlerinde sorularınız bu platformlarda yerini bulmasına rağmen ileri düzey teknik olarak bilgi almak isteyebilirsiniz. . Pratik ve hızlı çözümler bulmak için arayacağınız Kitapsepeti çağrı merkezine  mesai saatleri içerisinde ulaşabiliyorsunuz. Arayacağınız zaman aralığı ise 09:00 ile 20:00 saatleri arasında oluyor.

Kitapsepeti Mail Adresi

Destek almak adına internet sitesinin iletişim formunu doldurmak, telefonla 212 481 31 11 numarayı aramak yoluyla da hizmet alabiliyorsunuz. Fakat bireysel olarak mail yoluyla ulaşmak istediğiniz Kitapsepetinin e posta adresi bilgi@kitapsepeti.com. Dilerseniz taleplerinizi ve sorunlarınızı da bu adrese yazabilirsiniz.

Kitapsepeti Kargo Takip

Kitapsepeti Kargo Takip

Beğendiğiniz ve almış olduğunuz kitabın size tesliminin ne zaman yapılacağını, kargonuzun nerede olduğu gibi hususları da doğal olarak merak ediyorsunuz. Bu çerçevede birden fazla sipariş takibi söz konusu. Bunlar;

  • Kitapsepeti.com sitesindeki sipariş takibi üzerinden
  • Seçtiğiniz kargo şirketi kargom nerede menüsünden
  • Kitapsepeti internet sitesi hesap ayarlarınızdan

Kitapsepeti.com sitesinin sipariş takibi sayfası üzerinden sipariş kodu ile vermiş olduğunuz mail adresinizi yazmanız halinde sorgulama yaparak kargonuz hakkında bilgi alıyorsunuz. Kargo kodu sipariş oluşturulmasından sonra kargoya teslim edilmesi ile size SMS yoluyla da gönderiliyor. Aynı şekilde sitenin hesap ayarları bölümünden de sipariş takibini yapabilirken kodunuza da buradan ulaşabiliyorsunuz.

Sipariş kodu size geldikten sonra hangi kargoyu seçmişseniz o kargo şirketinin internet sitesi üzerinden de sorgulama yapma imkanlarının olduğunu belirtmek doğru olur.

Rossmann Müşteri Hizmetleri

Calvin Klein Müşteri Hizmetleri

Tchibo Müşteri Hizmetleri

Columbia Müşteri Hizmetleri

Özdilek Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.