Calvin Klein Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Calvin Klein müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Calvin Klein genel müdürlük iletişim ve Calvin Klein Türkiye distribütörü işte detaylar.

1960 yıllarında Calvin Klein tarafından oluşturulmuş dünya çapında tanınan markalardan olmayı başarmıştır. Parfüm ve giyim sektörüne yönelik olarak üst düzey hizmetler sunmaktadır. Modayı en güzel şekilde temsil eden güvenilir markanın, ülkemizdeki kullanıcılar tarafından da çok fazla sevildiğini belirtebiliriz. Popüler markanın sürekli olarak farklı çeşitleri tasarlanarak kullanıcılara sunar. Kaliteyi yaşamlarında derinden hissetmek isteyenler artık markadan alışveriş etme ihtiyacı duyuyor.

Calvin Klein ürünlerini müşterilerine sunmaya devam ederken, aktif çağrı müşteri hizmetleriyle de memnun etmeyi başarıyor. Toplamda 100’den fazla ülkeye ürün satışı yapan markanın müşteri hizmetleriyle hem bilgi hem de destek çalışmaları sunduğunu görmekteyiz. Calvin Klein müşteri hizmetleri numarası şu şekildedir;

  • İstinye Park Calvin Klein İletişim numarası – 0212 345 5804
  • City’s Calvin Klein İletişim numarası – 0212 373 1690
  • Metrocity Calvin Klein İletişim numarası – 0212 344 0474
  • Bağdat Caddesi Calvin Klein İletişim numarası – 0216 355 7670
  • Akmerkez Calvin Klein İletişim numarası – 0212 282 2206

Müşteri memnuniyetini sürekli olarak üst düzeyde tutmayı amaç edinmiş olan markanın çağrı merkezini istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Firma hakkında istek, öneri, ihtiyaçlarınıza dair birçok şeyi paylaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradığınız zaman, satın almış olduğunuz ürünle ilgi iade ve değişim süreçlerini konuşabilirsiniz. Birçok merak ettiğiniz konu hakkında görüşmelerinizi yapabilecek ve en hızlı şekilde cevaplanmasını sağlayacaksınız.

Calvin Klein Genel Müdürlük İletişim

Türkiye geneline binlerce ürün satışlarını gerçekleştiren Calvin Klein, en güvenilir markalardan biri olmayı başarıyor. Ürünlerin hem kaliteli hem de yüksek dayanıklılık göstermesi, müşteri ağının her geçen gün büyümesinde en önemli sebeplerinden biridir. Günlük hayatlarında sağlam ve kaliteli şekilde ürünleri kullanmak isteyen kişilerde artık hiç tereddüt etmeden Calvin Klein markasını kullanmaya başlıyor. Calvin Klein Genel müdürlük iletişim numaraları ile artık yüzlerce ürün gruplarına ulaşabilecek ve bilgi sahibi olabileceksiniz.

Türkiye’de faaliyetlerini sorunsuz şekilde sürdürmeye devam eden markanın pek çok noktada hizmet vermiş olduğu görülüyor. Öyle ki Türkiye’de de çok sayıda mağazaları bulunurken, müşteri ihtiyacının en hızlı şekilde karşılanmasına yardımcı oluyor. Ankara, İzmir, İstanbul gibi şehirlerimizde açmış olduğu mağazalarıyla müşteri kalbinde yer etmeye devam etmektedir. Bulunduğunuz yerdeki Calvin Klein mağazasının iletişim numaralarını hızlıca arayarak görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Calvin Klein Türkiye Distribütörü
Calvin Klein Türkiye Distribütörü

Calvin Klein Türkiye Distribütörü

Sayısız ürün grupları, geniş mağazacılık anlayışıyla bir numaralı markalardan biri olmayı başarmış durumdadır. Hazır giyim ve aksesuar konusunda memnuniyet odaklı bir şekilde çözümler sunmaktadır.

Calvin Klein Türkiye Distribütörü kim tarafından yapıldığı marka kullanıcıları tarafından merak edilen bir konu olmuştur. İlk olarak distribütörlük Eren Holding’teyken şimdilerde ise Çiçek İç giyim devralmıştır. Çiçek İç Giyim, markadan sorumluluğu alırken anlaşma 1 Nisan itibariyle yapılmıştır. Çiçek İç giyim devralma sonrasında ise markanın yeni mağazalarla daha fazla büyümesini amaçladığını ve bu hedef doğrultusunda çalışmalar sürdürdüğünü belirtebiliriz.

Columbia Müşteri Hizmetleri

Nike Müşteri Hizmetleri

Adidas Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
1 Comment
  1. Kut KUR says

    Merhabalar , Boyner tarafından morphipo da satlan Calvin klein 45 Numara marka bir bot arıyorum. Bulmam konusunda yardımcı olur musunuz ? İsterseniz görsellerini de sizinle paylaşabilirim .

Leave A Reply

Your email address will not be published.