Özdilek Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Özdilek müşteri hizmetleri 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Özdilek şikâyet hattı ve Özdilek iş başvurusu işte detaylar.

1971 senesi itibariyle Bursa şehrinde kurulmuş olan Özdilek, o zamandan beridir hizmetlerini kusursuz şekilde yürütmeye devam etmiştir. Sektörde sürekli olarak sağlamış olduğu üst düzey kalitedeki hizmetleriyle adının yayılmasında pay sahibi olmuştur. Hem ülkemizde hem dünya genelinde bilinen bir marka halini almıştır. İlk mağazasını Bursa Kapalıçarşı da açan Özdilek, zaman geçtikçe mağaza sayısını arttırmıştır.

Türkiye geneline yönelik olarak sunmuş olduğu geniş hizmet ağıyla memnuniyet duyulan bir firma haline gelmesine neden olmuştur. Özdilek müşteri hizmetleri profesyonel bir şekilde müşterilerine hizmetler sunmaya devam eder. Dünya geneline sağlamış olduğu 20’den çok diyebileceğimiz ihracatın yanı sıra, müşterileriyle kurmuş olduğu kontaklarla da memnuniyet ortamı yaratmıştır.

Özdilek müşteri hizmetleri telefon numarasının 0224 219 60 00 ve 444 44 16 olduğunu söyleyebiliriz. Buna göre sizlerde artık Özdilek müşteri hizmetlerini gün içerisinde sorunsuz şekilde arayarak iletişime geçmeye başlayabileceksiniz.

Özdilek Şikâyet Hattı

Özdilek firmasına da diğer firmalara olduğu gibi şikâyet gelme durumu söz konusu olabiliyor. Böyle anlarda ise yapılacak en doğru işlerden biri ise şikâyet hattının aranmaya başlaması olacaktır. Özdilek şikâyet hattı en hızlı şekilde aramaya başlayarak firma hakkındaki olumsuz olan her ne varsa hızlı şekilde iletmeye başlayabilirsiniz. İlk 10 üretici firma arasında yer almayı başarmış olan Özdilek, şikâyet hattını da aktif şekilde kullanıyor. Sabah 08.00 ile akşam da 24.00 saate kadar iletişime geçebilmenizi sağlıyor. Özdilek şikayet hattı numarasını öğrenmek isteyenler için ise 444 44 16 olduğunu söyleyebiliriz.

İzmir Özdilek Müşteri Hizmetleri Telefonu

Özdilek hem Market hem de mağaza olarak kusursuz şekilde hizmetler sunmaya devam eder. Sürdürmüş olduğu faaliyetleri ile sektörde öne çıkmayı başarmıştır. Özdilek İzmir’de de şubesini açmış ve profesyonel düzeyde bir hizmet sunmaya devam etmiştir. İzmir Özdilek müşteri hizmetleri telefonu için ise (0232) 278 12 00 olarak tuşlayabilirsiniz.

İzmir Özdilek Müşteri Hizmetleri Telefonu
İzmir Özdilek Müşteri Hizmetleri Telefonu

Kocaeli Özdilek Telefon Numarası

Kocaeli şehrinde yaşayanlarda yaşadıkları şehirdeki Özdilek mağazasının müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyebilir. Çünkü Kocaeli’ndeki mağazadan alışveriş etmiş olabilir ve bir an önce de ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz. Kocaeli Özdilek telefon numarası nedir diye inceleme yapıldığında ise (0262) 371 15 60 olduğunu söyleyebiliriz.

Yalova Özdilek Müşteri Hizmetleri

Yalova ilinde de Özdilek firmasının şube açmış ve Yalova halkının da ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamış olduğunu görmekteyiz. Yalova Özdilek müşteri hizmetleri de mesai saatleri içerisinde kusursuz bir hizmet sunmaya devam eder. Yalova Özdilek Müşteri hizmetlerine bağlanacak olan kişilerin arayacakları numara (0226) 351 54 54 olduğunu söylememiz mümkün. Yalova Özdilek müşteri hizmetlerini arayacak olanlar 22.00 kadar arama yapabilir.

Özdilek İş Başvurusu

Özdilek, iş arayan kişilere yönelik fırsatlar sunmaya devam ediyor. Özdilek bünyesinde isteyenler kolayca çalışabilme fırsatına sahip olacak. Özdilek İş Başvurusu için resmi sitesinden ya da bulunduğunuz şehirdeki mağazalarına CV bırakarak iletişime geçebilirsiniz.

Özdilek iş başvurusu kariyer sitelerinden ya da kendi resmi sitesi üzerinden ilan edilebiliyor. Özdilek’de çalışmak isteyen kişiler hızlı bir şekilde iş başvurusunu yapabilmektedir. Başvuru sahipleri i ik@ozdilek.com.tr  adresine de CV atarak iş başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir. Özdilek firmasına yapacağınız iş başvuruları 15 gün gibi bir süre içerisinde dönüşle sonuçlanır. Özdilek firması tarafından iş başvurunuz olumlu şekilde görülürse, CV’de yazan telefon numaranızdan irtibata geçilir.

Doğtaş Müşteri Hizmetleri

Madame Coco Müşteri Hizmetleri

Media Markt Müşteri Hizmetleri

İstikbal Müşteri Hizmetleri

Enza Home Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.