Vestel Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Vestel müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Vestel canlı destek, Vestel şikayet hattı ve Vestel fabrika iletişim işte detaylar.

Vestel Müşteri Hizmetleri, satış sonrası hizmetler için kusursuz bir deneyim yaşatmak için hizmet vermektedir. Müşterilerin karşılaştığı herhangi bir sorun yaşanması halinde müşteri temsilcisine aşağıdaki numaralardan iletişim sağlanabilir:

 • Birinci Numara: 0850 222 41 23
 • İkinci Numara: 0850 222 41 24
 • Üçüncü Numara: 08503935656

Ayrıca 0850 222 41 23 numarası üzerinden Whatsapptan da iletişim sağlanabilir. Ayrıca Vestel müşteri hizmetlerinin sunduğu diğer hizmetler arasında CapCanlı Destek hattı bulunur.

Vestel Canlı Destek

Vestel canlı destek, müşterilerin web sitesi üzerinden ulaşım sağladığı “CapCanlı” destek merkezidir. CapCanlı destek hattına https://www.vestel.com.tr/content/capcanli-destek linkine tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz. Bu link ile Vestel CapCanlı Müşteri Hizmetleri aşağıdaki imkânları sunar:

 • Vestel CapCanlı destek hattına 7 gün 24 saat boyunca erişim sağlayabilirsiniz.
 • Her türlü bilgi ve hizmet taleplerinizi bu destek hattı aracılığı ile iletebilirsiniz
 • CapCanlı destek hattı ile müşteri hizmetleriyle online olarak mesajlaşarak tüm taleplerinizi iletebilirsiniz
 • Tıpkı telefon ile görüşme sağladığınız gibi, online mesajlaşma yoluyla daha net bir şekilde isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

Tüm bunlar ele alınırken, görüşmeleriniz çerçevesinde Vestel Müşteri Hizmetleri sizleri 0850 222 41 23 numarasından arayarak servis bilgileri ve hizmetleri hakkında bilgilendirme yapabilirler.

Vestel Şikayet Hattı

Vestel şikayet hattı, müşterilerin ürün ile ilgili yaşadıkları sorunları iletmeleri için ulaşmak istedikleri iletişim şekillerindendir. Vestel şikâyet için aşağıdaki iletişim şekillerinden yararlanabilirsiniz

 • 0850 222 41 23 numaralı hattı arayarak ya da bu numaradan Whatsapp’tan iletişim sağlanabilir
 • CapCanlı Destek sistemi Olan https://www.vestel.com.tr/content/capcanli-destek linki ile şikayet oluşturulabilir
 • 0850 222 41 24 numaralı hattan iletişim sağlanabilir
 • 0850 393 56 56 numaralı Vestel hattından iletişim sağlanabilir
 • Mail adresi olarak da vmh@vestel.com.tr ile şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.
Vestel Fabrika İletişim
Vestel Fabrika İletişim

Vestel Fabrika İletişim

Vestel fabrika iletişim için asıl merkez adres Levent 199, Büyükdere caddesi, Numara 199 Şişli/İstanbul olarak bilgilendirme yapılabilir. Bunun yanı sıra Vestel fabrikasına iletişim sağlamak için 0850 222 41 23 numarasından destek alabilirsiniz. Kayıtlı e-posta adresi KEP ise vestelticaret@hs03.kep.tr olarak bilgilendirme yapılabilir.

Vestel Garanti Servisi

Vestel garanti servisi, 360 yetkili servisi, 4 merkezi servis ve Venus akıllı telefonlar ile tabletlerin kurulu olduğu merkezleri ile Türkiye’nin her yerinde çözüm odaklı olarak çalışmaktadır. Satış sonrası hizmetler için Vestel deneyiminin kusursuz bir şekilde yaşatılması için, konumunuzu paylaşmanız gerekir. Dolayısıyla size en yakın olan yetkili servise ulaşabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/content/servisler linki sayesinde “en yakın servisi bulun” seçeneğine tıklayarak il ve ilçe seçin ve Vestel yetkili servislerini görüntüleyin. Garanti kapsamında olan tüm ekipmanlarınızla ilgili yaşadığınız sorunlar çözüme kavuşturulacaktır.

Vestel.com.tr Servis

Vestel.com.tr servis, Vestel kullanan müşterilere 81 ilde ve bunların ilçelerinde hizmet vermektedir. Yukarıda da belirtildiği gibi https://www.vestel.com.tr/content/servisler linki ile size en yakın servisi bularak, hizmet alabilirsiniz. Ayrıca Vestel.com.tr adresinde satın almış olduğunuz ürün için aşağıdaki adımlar size avantaj sağlayacaktır:

 • Bu siteden aldığınız ürünün kurulumu için yetkili servisleri arayabilirsiniz. Bunun için dilediğiniz günü ve saati seçerek E-randevu oluşturmalısınız. Vestel ekipleri sizlere ne zaman müsait olursanız kurulum için geleceklerdir.
 • Vestel’in gelişmiş ağır ile beraber, sipariş ettiğiniz ürün, 24 saat içerisinde kapınıza teslim edilir.
 • İade hizmetlerinden yararlanmak için 30 gün içerisinde işlem gerçekleştirebilirsiniz. İade sürecinizde evinizden iade edeceğiniz ürün alınır
 • Yaşadığınız herhangi bir kararsızlık sürecinde müşterilerin yorumlarını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz
 • Canlı mağaza hizmeti sayesinde Vestel’e ait olan mağazaları görüntülü arama yolu ile dolaşarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir ve canlı destek hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Siemens Müşteri Hizmetleri

Arçelik Müşteri Hizmetleri

Evkur Müşteri Hizmetleri

Beko Müşteri Hizmetleri

Bosch Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.