Tel 0850 333 22 86 Direk Bağlanma

Tel 0850 333 22 86 direk bağlanma hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Defacto müşteri hizmetleri tel no ve Defacto müşteri temsilcisine bağlanma işte detaylar.

Tel 0850 333 22 86 direk bağlanma için birkaç basit adımı takip etmeniz yeterli olacaktır. Direk bağlanma detaylarını aktarmadan evvel kısaca 0850 333 22 86 numarası ve numaranın nereye ait olduğunu ilişkin detayları aktaralım. 0850 333 22 86 numarası Defacto markasının müşteri hizmetlerine aittir.

Defacto reel mağazaları ya da online mağazalarından alışveriş yapmak üzere ya da alışveriş sonrası süreçlerdeki tüm işlemler için bu numarayı arayabilirsiniz. Defacto müşteri temsilcileri tüm sorularınıza yanıt vererek ilgili işlemler hakkında size destek olacaktır. Eğer arama sırasında beklemek istemiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Hafta sonu ve resmi tatil günleri dışında 0850 333 22 86 numarasını direk 7/24 arayabilirsiniz.
  • Arama yaptıktan sonra eğer hızlıca müşteri temsilcisine bağlanamıyorsanız whatsapp üzerinden daha hızlı bir şekilde irtibata geçebilirsiniz.

Defacto’nun müşteri hizmetleri ile whatsapp irtibata numarası 0850 333 22 86’dır. Bu numarayı hem arayabilir hem de whatsapp üzerinden irtibata geçmek üzere kullanabilirsiniz.

Rossmann Müşteri Hizmetleri

Defacto Müşteri Hizmetleri Tel No

Defacto Müşteri Hizmetleri tel no 0850 333 22 86’dir. 2004 yılından bu yana Türkiye’nin en sevilen giyim markası olarak hizmet veren Defacto müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor. Türkiye’nin her noktasında birden fazla reel mağazası bulunuyor. Reel mağazaların yanı sıra online satış mağazaları ile de hizmet sağlıyor.

Defacto müşterilerinin tüm soru, sorun, şikayet ve önerilerini öğrenebilmek ve müşterilerine destek olmak üzere 0850 333 22 86 üzerinden müşteri hizmetleri hizmeti de sunuyor. İade, değişim, kargolama, sipariş süreci ve daha fazlası hakkında yardım-destek almak üzere Defacto müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Defacto Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Defacto müşteri temsilcisine bağlanma için müşteri hizmetleri irtibata numarasını aramanız yeterli olacaktır. Defacto müşteri hizmetleri irtibat numarası 0850 333 22 86’dir. Bu irtibat numarasını sadece arama yapmak için eğil whatsapp üzerinden de Defacto müşteri hizmetleri ile irtibata geçmek için kullanabilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde irtibata geçerseniz en hızlı şekilde müşteri temsilcisine doğrudan bağlanabilirsiniz.

DeFacto Şikayet Hattı Tel

DeFacto Şikayet Hattı Tel

DeFacto şikayet hattı tel numarası müşteri hizmetleri irtibata numarası ile aynıdır. Defacto online alışverş mağazaları ya da reel mağazalarından satın aldığınız ürünlere dair ya da diğer tüm şikayetlerinizi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri şikayet bildirimlerinizi açarak şikayet hakkında size geri bildirimde bulunuyor. Şikayetlerinizi aktarmak için Defacto müşteri hizmetleri numarası olan 0850 333 22 86’yi mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz.

Defacto Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Defacto müşteri hizmetleri çalışma saatleri sıkça merak ediliyor. Defacto mağazalarından ürün satın alan ya da almayı düşünen herkes aklına takılan soruların yanıtlarını almak üzere müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilir. 2022 yılında Defacto müşteri hizmetleri çalışma saatleri şu şekilde yansıyor;

  • Defacto müşteri hizmetleri irtibat numarası 0850 333 22 86’dir.
  • Bu irtibat numarasını haftanın her günü saat 09:00 ile 22:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
  • Defacto müşteri hizmetleri hafta sonu ve resmi günler dahil olmak üzer haftanın her günü aktif hizmet veriyor.

Ürünlerde defo çıkması, ürün iade süreci, ürün değişimi, ödeme ya da değişim gibi tüm konularda destek almak üzere belirtilen çalışma saatleri içerisinde Defacto müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Defacto İnsan Kaynakları iletişim

Defacto insan kaynakları iletişim numarası Defacto mağazalarında çalışmak isteyen kişiler tarafından merak ediliyor. Defacto bünyesinde çalışmak üzere insan kaynakları ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Bu noktada Defacto insan kaynaklarına ulaşmak üzere 0212 705 12 12 numarasını doğrudan arayabilirsiniz. Defacto insan kaynakları resmi günler ve hafta sonları hizmet veriyor. Bu nedenle hafta için mesai saatleri içerisinde arayarak irtibata geçebilirsiniz.

Calvin Klein Müşteri Hizmetleri

Tchibo Müşteri Hizmetleri

Columbia Müşteri Hizmetleri

Nike Müşteri Hizmetleri

Adidas Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.