Turkcell Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Turkcell müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Turkcell şikayet hattı ve Turkcell canlı destek işte detaylar.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası Turkcell, 1994 yılının şubat ayından beri hizmet vermektedir. Ulaştırma Bakanlığı ile 1998 yılında 25 yıllık bir GSM lisans anlaşması imzalamıştır. Türkiye’de kurulmuş olan, iletişim ve teknoloji hizmetleri sunan bir şirkettir. Yurt dışında da yatırımları bulunmaktadır ve faaliyet gösterdiği dokuz ülkenin beşinde pazar lideri olabilmeyi başarmıştır.

Zaman içerisinde mobil ses ve veri iletişimine dayalı hizmetlerinin çeşitliliğini arttırmış bir şirkettir. İletişim ihtiyaçlarına yüksek kalitede cevap verebilmek için 110’dan fazla ülke ile anlaşması bulunmaktadır ve yurt dışı kullanımlarında da öncü sayılan operatörlerden biri olmaktadır. Turkcell müşteri hizmetleri aracılığı ile Turkcell’in sunduğu hizmetlerden daha kısa süre içerisinde yararlanabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir

Turkcell müşteri yetkilileriyle kısa sürede iletişim kurarak Turkcell’e taleplerinizi iletebilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetleri numarası ile operatör tarifeniz üzerinden ücretlendirilerek görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

 • Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası: 0532 532 00 00

Turkcell Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor

Turkcell müşteri hizmetleri sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Gün veya saat fark etmeksizin istediğiniz her zaman diliminde müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilmeniz mümkündür.

 • Turkcell Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 Gün 24 Saat

Turkcell Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir

Turkcell çağrı merkezi ile görüşmek için alternatif olarak aranabilecek numara 532’dir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir

Turkcell’e yazılı bir evrak iletmeniz gerekmesi durumunda, faks hattı üzerinden belgelerinizi gönderebilirsiniz. Bu sayede ürün alımları veya iptal işlemleri için gerekli belgeleri daha kolay iletebilirsiniz.

 • Turkcell Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 313 00 99
Turkcell Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük
Turkcell Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük

Turkcell Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir

Turkcell’in genel müdürlüğü İstanbul ili Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. E-posta adresleri ile iletişime geçmek için turkcell-kurumsal-iletisim@turkcell.com.tr adresine mail göndererek genel müdürlük ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Turkcell Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 313 10 00
 • Turkcell Genel Müdürlük Adresi: Turkcell Küçükyalı Plaza Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark B Blok Maltepe/İSTANBUL

Turkcell İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir

Turkcell insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Turkcell’in web sitesi üzerinden açık pozisyonların başvuru şartlarını görüntüleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

 • Turkcell İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0212 313 10 00

Turkcell Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur

Turkcell müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak ürün ve hizmetler ile ilgili istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Firma yetkilileri formu inceledikten sonra size talebiniz ile ilgili geri dönüş yaparak iletişim numaranız üzerinden size ulaşmaktadır.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir

Turkcell web sitesi, ürünleri, servisleri ve çalışanları ile ilgili her türlü şikayetinizi Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası şikayet hattı üzerinden iletebilirsiniz. Şikayet talepleriniz incelendikten sonra haklı bulunmanız durumunda, firma yetkilileri sizinle iletişime geçmekte ve durumu düzeltmektedir.

 • Turkcell Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 0 532 – 444 0 535

Turkcell Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir

Turkcell sosyal medya hesaplarını takip ederek Turkcell’in güncel haberlerini ve müşterileri için özel hazırladığı kampanyaları görebilirsiniz. Turkcell’in hediye kampanyalarından daha pratik yollardan yararlanabilir ve hattınız ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz desteği talep edebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri

D Smart Müşteri Hizmetleri

TTNET Müşteri Hizmetleri

LG Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
6 Comments
 1. Murat arıcı says

  19 10 2022 sona eren tahudumun faturası 965 çıkmış bu açıklamasını alabilirmiyim

 2. Rüveyda Bayar says

  Tukcell ve çalışanları kadar adi bşy görmedim. Saçma sapan tarifeleri avantaj şeklinde anlatıp, fazla borç çıkarmak ne işinize yarıyo anlamadım böyle rezillik bazı market hatlarında bile yok. Sahtekarlar…

 3. FAHRİ ERİM says

  16/06/2022 tarihinde telefonuma vhatsapp yüklemesi yapmak isterken EKRANA “Tebrikler! DMR Bilgi Teknolojileri aboneliği için ücretlendirmeniz başarıyla gerçekleştirildi. Aylık vergiler dahil 78.0 TL mobil ödeme ile faturanıza yansıtılmış ya da bakiyenizden düşülmüştür” bilgisi gelmiştir. Hiç bir uyarı yapılmadan HAKSIZCA benim adıma tahakkuk ettirilen 78,00 TL’nin iptal ve iadesini rica ediyorum.

 4. Ali Güler says

  Bugün salla kazandan kazandığım 3 saatlik 1 GB kazandım ama normal kendi gbden gitti lütfen rica ediyorum ilgilenin

 5. Anonim says

  Turcel den en son faturami yatirip ayrilmam a ragmen suan baska bi operator deyim hala turcel de borcum cikiyo musteri hizmetleri ni ariyorum borc Yok diyo ki sa bile 6ay once ayrilmisim herhangi I ihtar turcel den arama vs. Hicbi bilgi Yada uyari ikaz yok ki borcum olsaydi turkcel den turk Telekom gecisim saglanamazdi. Bu durumda madur ediliyoruz ki hic bi turcel musteri hiz. Dogru duzgun asilamadigi Gibi cevap ta verilmiyo sisteminizde kayitli gorunen borc musteri hizmetleri I arayip baktigimizda nasil yok gorunuyo veya Boyle bi borc varsa neden aradan 9ay gecmis hala bi tebligat ikaz ihtar yok ve ne genel merkez nede musteri hizmetleri sisteminiz sifir tamamen suan bu durumda turk Telekom Dan yapacagim bi islemi sizin sisteminizden dusmedi icin madur durumdayim insallah bunu gorur bi ilgilenirsiniz bi zahmet koca bi markanin bayinin bu durumda insanlari madur etmesi dogru degil insallah tarafim aa kisa zamanda cevap verilir Yada
  Donulur..

 6. Düzgün says

  İyi günler yeni hazır kart almak için Altın oluk bayisinde 15 GB 750 bol bol tanış ma tarifesi olarak 140 TL cevap verdiler ertesi gün İstanbul Maltepe merkezin deki bayilerde sordum üç ayrı bayiler 170 TL bir başkası 200 TL üçüncüsünde 250 TL olarak fiyat verdiler ben ise Altınolıktaki bayi 140 TL olduğunu söylediğimde doğru olmadığını söylediler ben ise Turkcell müşteri hizmetlerini aradım ve bana tarifenin 140 TL olduğunu söylediler sonra bir bayiye gittim söyledim ama oda aynı fiyat söyleyince Turkcell müşteri hizmetleri aradım ve bayi ile konuşturdum sorunu sorum şu Turkcell bir büyük markadır lütfen bu markanızı değeri bilerek bayilerinizi uyarın TÜRKİYEnin yer yerinde aynı tarife uygulansın yine kafalarına göre tarifeler uygulanıyor yok böyle tarifeler diye diretiyorlar şimdiden ilgilendiğinizden teşekkürler ederim

Leave A Reply

Your email address will not be published.