TTNET Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

TTNET müşteri hizmetleri, Uzun yıllardır kaliteli, sorunsuz ve geniş destek ekibiyle hizmet veren TTNET, internet sağlayıcısıdır.

Aynı zamanda ev telefonu ve mobil telefon hatları için de hizmet sumaktadır. TTNET müşteri hizmetleri, bütün bu hizmetler için öneri, şikayet, arıza kaydı ya da istekte bulunabileceğiniz destek hattıdır. 7/24 hizmet sunan müşteri hizmetlerine bağlanmak da oldukça kolaydır. Hızlı internet ve Fiber internet sağlayıcılığı yapan TTNET, Türk Telekom çatısı altında hizmet verir. Sürekli olarak kendini ve personelini geliştirmekte ve tüm Türkiye’ye ulaşmaktadır. En çok tercih edilen internet sağlayıcılarından biri olan TTNET müşteri hizmetlerinden alacağınız hizmetleri şöyle sıralayalım;

  • Öneri ve şikâyetlerinizi, müşteri hizmetleri hattına iletebilirsiniz. Bunlar, ürün ve hizmet kalitesi doğrultusunda çözülecektir.
  • Tüm şikayetler müşteri hizmetlerinde tek bir havuz altında toplanır ve en kısa sürede çözüme ulaştırılır. İlk etapta kayıt altına alınan şikayetler detaylı araştırma ve bilgilendirme aşamalarından sonra sonuçlandırılır ve yanıtlanır. Bu sayda sorunsuz hizmet sağlanmış olur.
  • TTNET Müşteri hizmetleri fatura, bilgi isteme, internet arızaları, modem kurulum desteği, internet paket bilgileri gibi pek çok işlemi de kolayca yapabilmenizi sağlar.
  • Müşteri hizmetleri aracılığı ile faturalarınızı da öğrenme ve ödeme imkanı elde edebilirsiniz.

TTNET İletişim Numarası

Erişim, yer ve içerik sağlayıcı olarak hizmet veren TTNET A.Ş’ye, 0212 309 10 00 numarasından ulaşabilirsiniz. Bu numara genel müdürlüğün iletişim numarasıdır. TTNET iletişim numarası, bireysel ve kurumsal müşteriler için farklı olarak belirlenmiştir. Buna göre;

  • Bireysel müşteriler çağrı merkezini aramak için 444 1 444 numarasını arayabilirler. Bu numaradan bilgi alınabilir ve bazı hizmetler için ön başvuruda bulunulabilir. Ayrıca bireysel müşteriler için ücretsiz sesli yanıt sistemi de sunulmaktadır. TTNET mobil hattına sahipseniz 9933 numarasını arayabilirsiniz. İnternet aboneliğiniz için 0212 707 03 75 numarasını arayabilirsiniz. Ev telefonu aboneliğiniz ile ilgili işlemler için de 0800 211 93 33 numarasını arayabilirsiniz.
  • Kurumsal müşteriler TTNET iletişimi için 444 5 444 numarasını arayabilirler. Bu numaradan her türlü bilgi alma ve ön başvuru işlemlerini yapabilirler.
TTNET Arıza Bildirimi
TTNET Arıza Bildirimi

TTNET Arıza Bildirimi

TTNET modeminizde arıza yaşanması ya da internetinizde sıkıntı olması durumuna, en kısa sürede destek alabilirsiniz. TTNET yaygın servis ağına sahip olduğu için bu tür sorunları genellikle en geç 48 saat içinde halletmektedir. Hangi şehirde olursanız olun iletişim numaralarını arayarak ve müşteri temsilcisine bağlanarak, arıza bildirimini yapabilir ve arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Bu kayıtlar hemen işleme alınır ve en kısa sürede arıza ekipleri, tarafınıza yönlendirilir.

TTNET arıza bildirimi online işlemler sayfasından, Türk Telekom grup mağazalarından ve online işlemler Mobil uygulamasından kolayca yapabilir ve sorgulanabilir. Ayrıca arıza bildirimleri 121 numaralı arıza sesli yanıt sisteminden de yapılabilir.

Turkcell Superonline Müşteri

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Vodafone Müşteri Hizmetleri

Bitexen müşteri hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.