Bitexen müşteri hizmetleri

Bitexen müşteri hizmetleri iletişim seçeneğine hem mail hem de telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri irtibat numarası +90 (850) 255 08 92’dir. Eğer soru-sorun bildirimleri için mail adresinden ulaşmayı istiyorsanız da destek@bitexen.com adresine yazabilirsiniz. En kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri yetkilileri geri dönüş sağlayarak destek olacaktır.

Bitexen canlı destek hattı

Bitexen canlı destek hattı hizmeti sunmuyor. Bunun yerine müşteri hizmetleri yetkilileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Genelde kullanıcılar işlemlerini yaparken bazı noktalarda takılıyor. Bu tarz soru ve sorunlar için müşteri hizmetlerine direk telefon numarası ya da mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

  • Bitexen müşteri hizmetleri 7/24 hizmet veriyor.
  • Dilediğiniz saat aralığında tüm soru ve sorunlar için irtibata geçebilirsiniz.
  • Müşteri temsilcileri en kısa süre içerisinde size geri dönüş sağlayacaktır.

Bitexen açılmıyor

Bitexen açılmıyor sorusunu yaşandığı zaman kullanıcıları bir hayli tedirgin oluyor. En son 15 Ekim Cuma akşamı saat 22.000 itibariyle ciddi bir erişim sorunu yaşanmıştır. Bu erişim sorununa ilişkin Bitexen tarafından hızlıca duyuru yapılmıştır. Bakım çalışmaları nedeniyle geçici süreliğine bağlantı sorunları yaşandığı ifade edilmişti. Yani genelde bağlantı ve erişim sorunları bakım çalışmaları sırasında kısa süreliğine yaşanabiliyor.

Bu tarz durumlarda kısa süreliğine bekledikten sonra yeniden bağlantı kurmayı deneyebilirsiniz. Eğer hala bağlantı sorunu ile karşılaşıyorsanız da hemen müşteri hizmetleri ile irtibata geçip sorunu bildirebilirsiniz.

Bitexen yorum
Bitexen yorum

Bitexen yorum

Bitexen yorum ve şikayet bildirimleri de mevcut kullanıcılara tarafından sıkça yayınlanıyor. Kripto para borsalarından biri olan Bitexen için kullanıcıların forumlarda yaptığı bazı yorumlar şu şekildedir;

  • Türkiye’de hizmet veren en güvenilir kripto para borsalarından biridir.
  • İşlemleri hem kolay hem de hızlı yapmanın en iyi adresidir.
  • Yeni olmasına rağmen gayet başarılı.

Bitexen güvenilir mi

Bitexen güvenilir mi sorusu da yeni bir platform olduğu için sıkça araştırılıyor. Bu noktada kullanıcı sayısı ve işlem hacminin giderek artış göstermesi ne denli güvenilir bir platform olduğunu gösteriyor.  Api ve mobil uygulamalar üzerinden takip sağlayabilirsiniz. Türkiye2nin en güven veren kripto borsası olduğunu ifade etmek gerekiyor.

BtcTürk Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Odeabank Müşteri Hizmetleri

TEB Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.