BtcTürk Müşteri Hizmetleri

BtcTürk müşteri hizmetleri kripto para yatırımcıları için sorunlarını gidermeye yardımcı oluyor.

Coin kullanımının son zamanlarda artış yaşaması ile birlikte yerli borsalar arasında öne çıkan BtcTürk kullanıcı sayısı da artmıştır. Platform üzerinden başta Bitcoin olmak üzere çeşitli kripto paraların alım ve satım işlemlerini yapmak olanaklıdır. BtcTürk iletişim kanalları üzerinden kullanıcılara çözüm sunmaktadır. Güvenilir kripto para siteleri hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz.

BtcTürk Müşteri Hizmetleri | İletişim Numarası

BtcTürk müşteri hizmetleri kripto para yatırımcılarının karşılaştıkları sorunları gidermek için yardım sunmaktadır. BtcTürk iletişim numarası 0212 282 22 25 olup kripto paralar ile ilgili sorunlar yaşayanlar ilgili iletişim numarası üzerinden işlemlerini sorunsuz şekilde yapabilir. BtcTürk çağrı merkezi yatırımcıların güvenliği için hesaplarından para çekme talebi ya da benzeri istekler için işlem sağlamamaktadır.

BtcTürk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

BtcTürk müşteri hizmetleri telefon numarası 0212 282 22 25 olmasına karşılık platforma ulaşmak isteyenler mail adresini kullandıklarında daha hızlı şekilde dönüş almaktadır. Telefon hatlarında yoğunluk ya da çalışma saatlerinin dışında kalması gibi etmenler ile BtcTürk iletişim numarası yerine kullanıcılar platformda yer alan destek talebi formundan ya da doğrudan eposta ile platforma erişim sağlamaktadır.

BtcTürk Çalışma Saatleri

BtcTürk çalışma saatleri genel merkezde hafta içi 09.00 ile 18.00 arasındadır. BtcTürk genel merkez içinde sistem kontrolü, gerekli çalışmalar ve kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik işlemler yapılmaktadır. Kripto para yatırımcıları ise platformu 7 gün 24 saat boyunca kullanabilir. Platformda yapılacak olan para yatırma ve çekme işlemleri kesintisiz devam etmektedir.

BtcTürk Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

BtcTürk çağrı merkezi telefon numarası 0212 282 22 25 olarak belirlenmesine rağmen kullanıcıların hızlı bir şekilde dönüş alabilmeleri için destek@btcturk.com eposta adresini kullanmaları tavsiye edilmektedir. Borsa ile ilgili sorun yaşayan kullanıcılar aynı zamanda sisteme giriş yaptıktan sonra üyelik panelleri üzerinden destek kısmından iletişim kurabilir ve sorunlarına çözüm bulabilir.

BtcTürk Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Nedir?

BtcTürk müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası 0212 282 22 25’dir. Numara üzerinden kullanıcılar telesekreter vasıtası ile genel müdürlüğe erişim sağlayabilmektedir.

BtcTürk İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

BtcTürk insan kaynakları iletişim bilgileri eposta olarak destek@btcturk.com şeklindedir. Ayrıca çeşitli iş ya da staj başvuruları için kuruluşa başvuru yapmak isteyenler yüz yüze görüşme için Kültür mahallesi Nispetiye caddesi Akmerkez E Kule K:9, 34340 Beşiktaş/İstanbul adresini kullanabilir.

BtcTürk Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

BtcTürk müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası 0212 282 22 25 numaraları telefon üzerinden bağlanmaktadır. Telesekreter üzerinden yapılacak bağlantı ile kuruluş ile ilgili olan sorunlar iletebilirsiniz. Güvenlik gerekçesiyle hesap hareketleri, para yatırma ya da çekme gibi konular üzerinde bilgi sağlanmadığından BtcTürk şikâyet konularında üyelik panelindeki destek sekmesinden hizmet sunmaktadır.

Binance Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Socios.com Müşteri Hizmetleri

Gate.io Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
2 Comments
  1. İsa says

    Siz nekadar adı insansin paralar dolaşım arz hep ile aynı olcak ned n denediniz uyarmaduniz Allah belanızı versin

    1. admin says

      Kriptopara borsaları yatırımcıları uyarmaz. Kripto para Alış/satış yeridir.

Leave A Reply

Your email address will not be published.