En İyi 5 Yürüyerek Para Kazanma Uygulaması

Ek gelir elde etmek için yürüyerek para kazanma uygulaması kolay bir yol olabilir. En çok tercih edilen yürüyerek para kazandıran uygulama incelemesi hazır.

Adım atarak para kazanmak isteyen binlerce kişi var. Yoğun ve sürekli ayakta geçirdiğiniz iş ortamınız varsa yürüyerek para kazanma uygulamalarını kullanabilirsiniz. Yürüyerek para kazanma uygulamaları işlerinizi hallederken ek gelir kazanma fırsatı sunar. Bu uygulamalar, ödemeleri coin, dolar ya da TL üzerinden gerçekleştirir. Seçtiğiniz uygulamaya göre para ödemesi değişir. Güvenilir, kullanıcıların tercih ettiği ve yüksek ödeme yapan 5 uygulamayı bir araya getirdik.

Bitwalking İle Para Kazan

Bitwalking İle Para Kazan

Ülkemizde yürüyerek para kazandıran uygulamalar arasında en çok BitWalking tercih edilir. Attığınız adım sayısına göre coin üzerinden ücret kazanırsınız. Sanal para ile ödemelerinizi kolayca Türk lirasına çevirerek hesabınıza aktarabilirsiniz. Uygulamada kazandığını 1 Bit coin 1 dolara karşılık gelir.  Evin içerisinde, sokakta, iş yerinde attığınız tüm adımlar telefon tarafından kaydedilir. Adımlar biriktikçe ek gelir fırsatı sunar. Adım atarak para kazanmak için yapmanız gereken adımlar şu şekildedir;

 • İlk önce BitWalking uygulamasını cihazınıza indirin.
 • Cihazınıza indirdikten sonra hesap oluşturmanız yeterlidir.
 • Konum erşimine izin verin ve yürümeye başlayın.
 • Yürüyüş yaparken cihazınızın yanınızda olmasına özen gösterin.

Attığınız adım sayısına göre ödenen ücret değişir. Ancak 10000 adım attığınız zaman 1 dolar ücret kazanırsınız. Her gün 10000 adım atan bir kişi ay sonunda 30 dolar kazanır. App Store’da

Kullanıcı Yorumları;

 • Ek gelir olarak görürseniz birçok faydasını görebilirsiniz. İşimden dolayı günde 15000 adım atıyorum. Bu uygulama çok işime yaradı.
 • Para çekme işlemleri çok uzun ve çok çabalatıyor. Verilen miktar çok az olmasına rağmen bu kadar çaba niye.
 • Fazla para kazanamazsınız ama iyi bir gelir kaynağı oluyor. Acil paraya ihtiyacım olduğu zaman ihtiyaçlarımı karşıladı.

SweatCoin İle Para Kazan

Dünyada ve ülkemizde kullanılan SweatCoin en iyi para kazandıran uygulama listesinin ilk sırasında yerini aldı. Adım atarak, reklam izleyerek, arkadaşlarınızı davet ederek kolayca para kazanmaya başlayabilirsiniz. Paranız Sweat coin sanal para olarak hesabınıza aktarılır. Kripto para borsaları sayesinde SweatCoin transferi gerçekleştirerek gerçek paraya dönüştürebilirsiniz.

 • SweatCoin uygulamasını cihazınıza indirin,
 • Bildirimleri ve konum erişimini açtıktan sonra yürümeye başlayın.
 • GPS ayarlarının aktif olduğundan emin olun.
 • Yürüyüş yaptıkça, reklam izledikçe belirli SweatCoinlerinizi cüzdanınızda biriktirin.

Attığınız adım karşılığında sweat coin kazanırsınız. Günde 1000 adım atan kişiler 1 sweatcoin kazanır. 1 sweatcoin ise 0.1 TL’ye karşılık gelir. Google Play’de

Kullanıcı Yorumları;

 • En iyi adım para uygulamalarından biri bence. 20.000 Sweatcoin biriktirmiştim. Bu coinleri 1000 dolara çevirme imkanı sundu. Çok işime yaradı.
 • Sorun olmadan paranız hesabınıza aktarılıyor. Attığınız adım kadar para kazanıyorsunuz. Ancak günde 5 sweatcoin kazanma sınırı bana çok saçma geliyor.
 • Fazla para kazanamasam da otobüs paramı çıkartan bir uygulama.

StepBet İle Para Kazan

StepBet İle Para Kazan

Yürüyerek para kazanabileceğiniz bir diğer uygulama ise StepBet olarak karşımıza çıkar. StepBet sayesinde etkinliklere katılabilir, rekabet edebilir ve meydan okuyabilirsiniz. Her hafta bir hedef belirlersiniz. Bu hedeflere ulaşmanız halinde para kazanırsınız. Hem sağlığınız için motive olursunuz hem de ek gelir sayesinde maddi güç elde edersiniz.

StepBet uygulamasını cihazınıza indirin ve hesabınızı oluşturun. Android ve İos işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışır. Haftalık ve aylık hedefler belirleyin. Ekranda etkinlikleri görebilir ve para karşılığında meydan okuyabilirsiniz. Ayrıca bilgi almak için sohbet seçeneğinin olması da ön plana çıkartan özellikler arasında yerini alıyor.

Meydan okuma, rekabet ve etkinliklerin tamamlanmasına göre değişken ücretlere sahiptir. Aylık en az 5 dolar en fazla 100 dolar kazanma şansı sunar. Google Play’de

Kullanıcı Yorumları

 • Aktif olmak için kendimi bu uygulama sayesinde zorluyorum. Belirlediğim hedeflerimin üstünde olması için her gün çabalıyorum resmen.
 • Meydan okumada cihazın bağlanmadığı için 5 dolar kaybettim. Keşke cihazın bağlanmadığını bana söyleselerdi.
 • Çok beğendiğim sağlık açısından ve maddi açıdan getiri sağlayan bir uygulama.

Adım Para İle Kazan

Adım para uygulamasında hem attığınız adım tutarı kadar hem de bonus seçeneği ile ekstra para kazanabilirsiniz. Hem mobilde hem de akıllı saatlerinizde kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Adım para uygulamasında bulunan lig de sıralamaya girerek daha fazla para kazanma şansı elde edersiniz. Diğer yarışmacılara meydan okuyarak günün en fazla adımını atmaya çalışın.

Adım para uygulamasında bulunan bonuslarınızı paraya çevirebilirsiniz. Ancak paraya çevirdikten sonra uygulamanın içerisinde bulunan mağazada alışveriş yapabilirsiniz. Mağazadaki her ürünün belirli adım para karşılığı bulunur. Buna göre adım paranızı biriktirerek ücret ödemeden dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Günde 10 bin adım atan bir kişi 100 adım para ödülünü kazanır. Adım para bonuslarıyla uygulama içerisindeki mağazadan alışveriş yapabilirsiniz. Google Play mağazası

Kullanıcı Yorumları

 • Çok fazla reklam izlemek zorunda kalıyorsunuz. Bence diğer adım para uygulamaları daha iyi bana adım para saçma geldi.
 • Uygulama kesinlikle güvenilir. Ancak güvenilir olsa da puanlar çok sıkıntı yaratıyor. Uygun ücretli ürünlerde bile uygulama çok fazla puan istiyor.
 • Ürünler çok kalitesiz. Blender aldım ama iki güne hemen bozuldu.

Million Steps İle Para Kazan

Million Steps İle Para Kazan

Yürürken uygulamayı açmanız halinde adımlarınız kaydedilir. Ancak bu uygulama iyi olsa da günde en fazla 10000 adımı kaydeder. Bu adımdan daha fazlasını kaydetmez. Yürüyüş dışında reklam izleyerek de para kazancı elde edersiniz. İzlediğiniz reklam karşılığında 200 puan kazanırsınız.

Belirli adım sayısına ulaşan kişiler puanlarını paraya dönüştürebilir ya da hediye kartı şeklinde kullanabilir. Konum ya da uygulamayı Twitter üzerinden paylaşarak günlük bonus elde edersiniz. Yürümekten yorulduğunuz zaman günlük görevleri yerine getirerek para kazanmaya devam edin.

Günde 10000 adım atan kişiler ayda 5 dolar ile 10 dolar arasında ek gelir elde eder. Uygulamanın ek görevlerini de yerine getirseniz aylık kazancınız 10 dolardan daha yüksek olacaktır. Google Play’de

Kullanıcı Yorumları

 • Amazon hediye kartı olarak puanlarımı nakite çevirdim. Başta güvenilir bulmasam da uygulama gerçekten ödeme yapıyor.
 • Yürüyerek para kazandıran uygulamalar arasında güvenilir ama az para ödemesi yapıyor. Çok yürümenize rağmen aylık gelir düşük.

Yürüyerek para kazanma S.S.S

Yürüyerek para kazanma uygulamalarını ve ücretlerini yazımızda ele aldık. Kafanızda oluşan soruların cevabını bulamadıysanız sıkça sorulan sorulara göz atmayı unutmayın.

Yürüyerek para kazanma programı hangileri?

Yürüyerek en iyi para kazanma programları; Sweatcoin, Adımpara, StepBet, Bitwlaking, Million Step olarak bilinir. Bu programları kullanarak ek gelir elde edebilirsiniz. Yürüyerek çok fazla para kazanamazsınız. Genellikle 10000 adım karşılığında 1 dolar para kazanırsınız.

Yürüyerek para kazanma yorumları ne diyor?

Yürüyerek para kazanma programlarını kullanan kişiler yorumlarında düşük ücretten dolayı memnun kalmadıklarını belirttiler. Ayrıca para kazanmak istiyorsanız günde en az 10000 adımı geçmeniz gerektiği vurgulandı. Paranın aktarılma sorunu yok ama ücretlerinin düşük olduğunu birçok kullanıcı yorumlarında ifade etti.

Günde 5 saat yürüyerek ne kadar kazanılır?

Yürüyerek para kazanma uygulamalarında en önemli konu adım sayısının miktarı. Bir saat içerisinde 1000 adım atıyorsanız 5 saat içerisinde 5000 adım atarsınız. 5000 adım atan bir kişinin de kazancı 0.5 cent olacaktır. Günde 10000 adım atan kişiler ortalama olarak 1 dolar kazanç elde ederler.

Sweatcoin yürüyerek para kazandırır mı?

Sweatcoin uygulamasını kullanan birçok kişi bu uygulamanın para kazandırdığını dile getirdi. 1 sweatcoin karşılığında 0.1 TL ücret kazanırsınız. 10000 adım atarsanız günlük kazancınız 10 sweatcoin olacaktır.

STEPN yürüyerek para kazandırıyor mu?

Hareket ettikçe GMT ve GST üzerinden para kazanma fırsatı sunar. Stepn coin ile ödeme alırsınız. Günlük 500 TL para kazandığını söyleyen kişiler var. Level yükseldikçe para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.