5 En İyi Kwai Para Kazanma Yöntemi

Kwai Para Kazanma şartları ve izlenme başına alınacak maaş hakkında bilgi. Kwai para kazanmanın kolay yöntemlerini inceledik.

Son zamanlarda trend olan Kwai platformu içerik üretmenizi, klip hazırlayarak diğer kullanıcılarla iletişime geçmenize olanak sağlar. Sosyal medya platformu olsa da Kwai üzerinden para kazanabilirsiniz. İçeriklerinizin izlenme sayısına göre belirli oranlarda para kazanmaya başlarsınız. Sadece içeriklerinizin izlenmesi ya da takipçi sayınıza göre para kazanmazsınız. Görevleri yerine getirerek ek gelir elde etme şansınız vardır. Kwai üzerinden para kazanmak istiyorsanız yaratıcı ve özgün olmayı unutmayın. Hadi gelin para kazanma yöntemlerini tek tek inceleyelim.

Davet Et Kazan

Kwai Para Kazanma

Kwai uygulamasını çevrenizdekilere önerebilirsiniz. Davet kodu göndererek çevrenizdekilerin platforma gelmesini sağlayın ve para kazanın. Oldukça basit bu işlem için belirli bir takipçi sayınızın olmasına gerek yok. Davet et kazan seçeneği ile para kazanmak için alttaki adımları takip edin.

  • Kwai uygulamasını açarak hesabınıza girin,
  • Hesaba girdikten sonra sağ kısımda üç yatay çizgiye tıklayın,
  • Karşınıza çıkan Earn Bonus ifadesine tıklayın,
  • Karşınıza gelen davet kodunu arkadaşınıza gönderin.
  • Arkadaşınız bu kod ile hesap açarsa para hesabınıza aktarılır.

Davet kodu ile Kwai uygulamasında kazanabileceğiniz miktar her arkadaş için 10 TL ücret kazanırsınız. Davet edilen kişi 3 dakika video izlerse ek ücret hesabınıza aktarılır.

Kwai para kazanma S.S.S

Kwai uygulaması üzerinden para kazanabileceğiniz birçok yöntem vardır. Bu yöntemleri kullanmak için takipçi sayınızın ve gönderi sayınızın fazla olması gerekir. Kwai para kazanma konusu hakkında kullanıcıların en çok sorduğu soruları ve yanıtlarını inceleyelim.

Kwai para kazanma hilesi var mı?

Para kazanmak için takipçi hilesi yapabilirsiniz. Ancak takipçi ve izlenme hilesi uygulama tarafından fark edilirse hesabınız kapatılır. Bu hile dışında para kazanma hilesi maalesef yoktur.

Kwai video izleyerek para kazanma

Kwai uygulamasında belirli görevler vardır. Bu görevler arasında video izleme görevi varsa kara kazanabilirsiniz. Arkadaşınızı davet ettiğiniz zaman 3 dakikalık video izlerse 2 TL para kazanma fırsatı sunar.

Kwai 1000 izlenme Kaç TL

İzlenme sayısı 1000 olan kullanıcılar Kwai uygulamasından 1.50 dolar ücret kazanırlar. Eğer 1001 kişiden daha fazla izlenmeniz olursa 3.50 dolar para hesabınıza aktarılır.

Kwai kaç izlenmeye para veriyor

İzlenme sayısına göre verilen ücretler değişiklik gösterir. 100 izlenme ve 20 gönderisi olan kullanıcılar izlenme üzerinden para kazanır. Genellikle en az 1 dolar en fazla 25 dolar arasında ücret kazanırsınız.

Kwai para kazanma yorumları

Para kazandığını söyleyen ve bu parayla ek gelir elde eden birçok kişi vardır. Kwai uygulamasın da kullanıcıların yorumlarına göre en az aylık 2000 TL para kazanma fırsatı sunuyor.

Kwai para nasıl çekilir

Uygulamada yer alan Cüzdan seçeneğine tıklayın. Cüzdan seçeneğinden Activiy kısmına gelin. Çek seçeneğine tıklayarak banka bilgilerinizi girin. Size ait banka bilgileri olması gerekir. Çekme işleminden sonra en az yarım saat içerisinde hesabınıza para aktarılır.

Kwai para kazanma ajansları

Ajansların istediği seviye, takipçi sayısı ve beğeniye ulaşırsanız para kazanabilirsiniz. Para kazanmak için ajansa gerek yoktur. Ancak daha tanınma ve ücret kazanmanıza yardımcı olacaktır. Ajansların bazıları kötü niyetli oldukları için dikkatli seçim yapmaya özen gösterin.

Kwai İzlenme Sayısı Kadar Para Kazan

Kwai uygulamasında paylaştığınız videolar ne kadar kullanıcı sayısına ulaşırsa o kadar ücret kazanırsınız. İzlenme sayınızın artması için keşfete düşmeniz gerekir. Keşfete düşmek için farklı ve yaratıcı içerikler üretmeniz gerekir. Akım olan videoları takip etmeli ve günlük video çekerek platforma yükleyin. Belirli süre geçtikten sonra videolarınız kullanıcılar tarafından izlenir. İzlenme sayısı kadar para kazanmak için bazı şartları sağlamanız gerekir. Bu şartlar şu şekildedir;

  • Profilinizde 20 gönderi,
  • Her gönderinin 100 izlenmesi olmalıdır.

İçerikleriniz 1000 kişi tarafından izlendiyse 1.50 dolar ücret kazanırsınız. İzlenme sayısına göre en az 1 dolar en fazla 25 dolar ücret hesabınıza aktarılır.

Kwai Takipçi Sayısı Kadar Para Kazanma

Kwai platformunda para kazanma yöntemlerinden biri de takipçi sayısıdır. Takipçi sayısı fazla olan ve videoları birçok kişi tarafından izlenen kullanıcılar para kazanma şansını yakalar. Para kazanmak için takipçi sayınızın en az 5000 olması gerekir. 5000 takipçi sayısından daha fazla takipçiye sahip olduğunuz anda ücret hesabınıza yansıyacaktır. Ancak bunun için en az gönderi sayınızın 40 olması gerekir. Kısaca gönderi sayısı 40, takipçi sayısı 5000 olan kullanıcılar para kazanabilir.

5.000 takipçisi olan kullanıcılar 1 dolar ile 15 dolar arasında ücret kazanırlar. Takipçi sayınızın hilesiz olması gerekir. Aksi halde ücret kazanamazsınız.

Görevleri Tamamla Para Kazan

Kwai uygulaması kullanıcılara her gün belirli görevler verir. Görevleri yerine getiren kullanıcılar belirli oranlarda ücret kazanırlar. Günlük görevler genellikle yarım saat video izle, canlı yayına gir, canlı yayın aç, arkadaşlarını davet et tarzındadır. Her gün görevleri gerçekleştirdiğinizde ödül olarak para kazanırsınız. Görev sürelerinin dolmamasına ve günlük verilen her görevi yerine getirmeniz gerekir. Ayrıca görevlerden para kazanmak için takipçi sayınızın ve gönderi sayınızın yeterli seviyede olması gerekir.

Kwai görevlerini yerine getiren kullanıcılara 5 dolar ile 10 dolar arasında para kazanma imkanı tanır.

Kwai Canlı Yayın İle Para Kazan

Tiktok uygulamasına benzer arayüze sahip Kwai ile canlı yayın açabilirsiniz. Canlı yayınlardan kazandığınız jetonları paraya çevirebilirsiniz. Canlı yayında atılan jetonların belirli para karşılığı vardır. 70 jeton kazanırsanız 12 TL ücret kazanırsınız. 30.000 jetona sahip kişilerin ise geliri 5.000 TL’dir. Canlı yayın açarak fazla izlenme sayısı kazanın. İzlenme sayınız arttıkça kullanıcılar jeton göndermeye başlayacaktır. Jetonları toplayın ve nakit para kazanın.

Jeton sayısına göre kazancınız değişiklik gösterir. Genel olarak para kazancınız 15 TL ile 5.000 TL arasındadır.

Kwai Maaş Tablosu

Kwai takipçi sayısı ve izlenme sayısına göre farklı maaş tablosu ortaya çıkar. En az 100 izlenmeye sahip 20 gönderisi olan kullanıcılar 1 dolar ücret kazanırlar. İzlenme sayısı artış gösterdikçe kazancınız da artar. Kwai maaş tablosu oluştururken izlenme sayısı baz alınmıştır. 2023 yılında Kwai maaş tablosu şu şekildedir;

101 – 500 Kişi1 Dolar
501 – 1000 Kişi1.50 Dolar
1001 – 10000 Kişi3.50 Dolar
10001 – 30000 Kişi6.50 Dolar
30001 Kişiden Daha Fazla Kişi25 Dolar

Uygulamayı Google Play mağazasından indirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.