6 En İyi Müzik Dinleyerek Para Kazanma Uygulaması

Müzik dinleyerek para kazandıran 6 uygulama ile karşınızdayız. Uygulama detayları ve aylık kazançlarınızı içeriğimizde kolayca bulabilirsiniz. Hadi gelin birlikte bakalım.

Müzik dinleyerek para kazanabileceğiniz birçok farklı uygulama piyasada bulunuyor. İş yerinde, evinizde, mekanda, sokakta ya da metroda müzik dinleyerek para kazanabilirsiniz. Para kazanmak için şarkıları dinlemeniz ve puan vermeniz yeterli. Üstelik belirli bir şartı ya da eğitim almanıza gerek yok. Her dinlediğiniz şarkı için belirli ölçüde para kazanırsınız. Müzik dinleyerek para kazanma uygulamalarındaki temel amaç amatör şarkıcıların şarkılarına verilen tepkilerin ölçmesini sağlamaktır. Sadece müzik dinleyerek para kazanmayı hedefliyorsanız günde 5 ya da 6 saat müzik dinlemeniz gerekir. Müzik dinleyerek para kazanma yöntemi çoğu insan için ek gelir olarak değerlendiriliyor. Müzik dinleyerek para kazandıran en iyi 7 uygulamaya gelin bakalım.

Slicethepic İle Para Kazan

Müzik ve moda sevenler tarafından tercih edilen en iyi sitelerden biridir. Moda kısmında gerekli inceleme ve puan vermeniz halinde ücret kazanırsınız. Dünyanın her yerinden sanatçıların çıkardıkları şarkıları dinleyip, yorum yaparsanız yine ücret kazanırsınız.

Müzik dinleyerek Slicethepic üzerinden para kazanmak istiyorsanız en az 1 dakika boyunca şarkıyı dinlemeniz gerekir. Parçayı dinledikten sonra parça hakkında sevmediğiniz ya da sevdiğiniz özelliklerin yazılması istenir. Minimum ödeme tutarı ise 10 dolar olup Paypal sayesinde nakit olarak hesabınıza aktarabilirsiniz.

Dinlediğiniz şarkı başına 0.20 dolar ücret kazanırsınız. Bir dakika şarkı dinleme özelliği sayesinde aylık olarak 1.000 TL ile 6.000 TL arasında ücret elde edersiniz. Google Play’de

Kullanıcı Yorumları;

 • En yüksek ödeme yapan sitelerden biri. Herhangi bir şart ya da eğitime gerek olmadan ücretsiz hesabınızı açıyorsunuz. Paypal sayesinde ödememi kolayca aldım.
 • Şarkıları dinledikten sonra değerlendirmeniz isteniyor. Değerlendirme işlemi biraz saçma geldi bana onun dışında kolayca para kazanabiliyorsunuz.

Playlist Push İle Para Kazan

Müzik dinleyerek para kazanabileceğiniz en başarılı sitelerden biridir. Piyasaya çıkmayan şarkıların değerlendirilmesi ve geniş kitleye ulaşması için Playlist Push kullanılıyor. Siteye üye olduktan sonra karşınıza gelen müzikleri dinleyin. Her dinlediğiniz müzik başına para kazanmaya başlayın.

Playlist Push sitesinde genellikle 3 ya da 4 dakikalık müzikler bulunur. Müzik başına 0.10 dolar ücret kazanırsınız. Nadiren müzik başına 1 dolar ile 10 dolar ücret kazandığınız durumlar olabilir. Ayrıca bu ücretleri kazanmak için Apple Music, Spotify ve Deezer gibi platformlarda 400 takipçinizin olması gerekir. 400 takipçiye ulaşan kişiler bu site üzerinden kolayca para kazanabilirler.

Günde 100 şarkı dinlerseniz 10 dolar kazanç elde edersiniz. Aylık geliriniz 300 dolar yani 6 bin TL ile 7 bin TL arasında kazanç elde edersiniz.

Kullanıcı Yorumları;

 • En başarılı ve en güvenilir sitelerden biri ama 400 takipçim olmadığı için para kazanamadım. Bu şartı kaldırırlarsa her şey çok güzel olacak.
 • Şarkılar genellikle 5 dakika sürüyor. 6 saat boyunca müzik dinledim ve 7 dolar ücret kazandım. Bence ek gelir olarak müthiş bir rakam.

Rate The Music İle Para Kazan

Rate The Music İle Para Kazan

Hit Predictor web sitesinin kapanmasından sonra alternatif olarak Rate The Music sitesi oluşturuldu. Müzik yapımcıları ya da müzisyenlerin şarkılarını yüklediği sitelerden biridir. Bu şarkıları dinleyicilerin dinlemesi ve puan vermesi halinde ek gelir elde fırsatı sunuyor. Hem amatör müzisyenler hem de müzik dinlemeyi seven kişiler tarafından tercih ediliyor.

Rate The Music platformunda para kazanmak için anket başvurusunda bulunmanız gerekir. Anket için davetiye gönderdikten sonra size uygun anketler 7 gün boyunca hesabınızda görüntülenir. Her dinlediğiniz şarkı karşılığında belirli oranlarda puan kazanırsınız. Puanları biriktirdikten sonra nakite çevirerek hesabınıza aktarabilirsiniz.

Dinlenilen ve yapılan anket süresi kadar para kazanma ücretiniz değişiklik gösterir. Tek müzik için 0.05 ile 0.10 dolar arasında ücret kazanırsınız. Google Play’de

Kullanıcı Yorumları

 • Hit Predictor kapanmasından sonra ortaya çıkan ve güven vermeyen Rate The Music platformu asla para yatırılacağını düşünmüyorum.
 • Müzik dinleyerek para kazanma uygulamalarına göre daha düşük ücret verdiği için kullanmaya devam etmedim.

Music Xray Para Kazanma

Müzik dinleyerek para kazanabileceğiniz en iyi siteler arasında ilk sırada yer alır. 2009 yılından beri aktif olarak hizmet vermektedir. Bu hizmeti kullanarak milyonlarca kişi ek gelir elde eder. Dinlediğiniz her şarkı için 0.10 cent ücret kazanırsınız. Parayı çekmek için hesabınızda en az 20 doların olması gerekir. Ödemeler Paypal üzerinden gerçekleşir. Site de hesap oluşturduktan sonra alttaki adımları takip ediniz;

 • Hesap açtıktan sonra karşınıza gelen Music Fan kısmının altında bulunan Select Fan Account seçeneğine tıklayın.
 • Karşınıza gelen müziği dinlemeye başlayın.
 • Müzik bittikten sonra puan ve yorum kısmından değerlendirme yapın.

Aylık Ücret; Her gün 20 şarkı dinlerseniz aylık kazancınız 60 dolar olacaktır. Aylık kazancınız 1300 TL ile 1500 TL arasında olur. Ne kadar çok şarkı dinlerseniz o kadar çok para kazanırsınız.

Kullanıcı Yorumları;

 • Şarkıları açıyorum arkada çalmaya başlıyor. Hem işimi hallediyorum hem de şarkı dinleyerek ek gelir elde ediyorum.
 • Müzik dinledikten sonra bakiye kısmına geldiğimde ücret hala 0 olarak gözüküyordu. Bir saate yakın dinledim ama ücret gelmedi.
 • Para kazanmak için çok fazla vaktinizi harcamanız gerekiyor. Şarkılar genellikle 10 dakika sürüyor.

Research.fm İle Para Kazanma

Radyo dinleyerek para kazanmak istiyorsanız Research.fm sitesini tercih edebilirsiniz. Hem radyo dinleyebilir hem de temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 2008 yılından beri hizmet veren Research.fm üzerinden binlerce kişi ek gelir elde etmiştir. Birbirinden farklı şarkılar dinleyebilir ve bu şarkıları değerlendirebilirsiniz. Dinlediğiniz şarkıyı değerlendirdikten sonra ücret hesabınıza aktarılır.

Research.fm kayıt için web sitesine giderek davetiye göndermeniz gerekir. Davetiye karşılık olarak e-posta adresinize bir anket gelir. Anketi doldurarak hangi tarz müziklerden hoşlandığınızı belirtebilirsiniz. Anketi tamamladıktan sonra Research.fm tarafından size özel parçaları dinleyebilirsiniz. Bu müzikleri dinledikten sonra puan vermeniz halinde ücretler yatırılır.

Aylık Ücret; Kazandığınız bakiyeleri Amazon üzerinden hediye çeki olarak alabilirsiniz. Dinlediğiniz müzik başında 0.10 ile 0.20 dolar arasında bakiye yüklemesi yapılır.

Kullanıcı Yorumları;

 • Nakit olarak ödemeyi alamadım. Sadece Amazon üzerinden hediye çekini kullandım ama benim için yeterli değildi.
 • Paypal ile ödeme yapılmadığı için hediye çeki kazanıyorsunuz. Nakit olarak parayı çekmek benim ihtiyacım olan bu yüzden uygulamayı kullanmadım.

RadioEarn İle Para Kazan

Radyo dinleyerek para kazanmanıza yardımcı olacak bir diğer web sitelerden biridir. Ücretsiz bir şekilde siteye üye olduktan sonra radyo dinlemeye başlayın. 15 dakika radyo dinlemeniz halinde puan kazanmaya başlarsınız. Kazandığınız puanları nakite çevirebilirsiniz.

Blog sayfası ve internet sitesine sahip olanlar API kullanarak bu radyoyu entegre edebilir. Bu sayede daha fazla ücret kazanırsınız. Banka havalesi, Amazon hediye kartı, bitcoin ya da Paypal ödemesi sayesinde hesabınıza aktarılır.

1000 puan elde eden kişiler 3 dolar kazanır. Her şarkı başına 100 puan kazanırsınız. Şarkıdan şarkıya göre kazandığınız puanlar değişiklik gösterir. Google Play’de

Kullanıcı Yorumları

 • RadioEarn kullandım ama çok fazla kazanç elde edemedim. Güvenilir olmasına güvenilir ama fazla para kazanır mısınız bilemem.
 • Ödemeler en geç bir gün içinde hesabınıza aktarılıyor. Gayet güzel bir uygulama ama kazançlar düşük.

Müzik Dinleyerek Para Kazanma S.S.S.

Müzik dinleyerek para kazanabileceğiniz dünya genelinde kullanılan uygulamaları inceledik. Sizden gelen en sık sorulan soruları cevapladık. Hadi gelin merak ettiğiniz sorulara birlikte bakalım.

Freelancer müzik dinleyerek para kazanılır mı?

Müzik dinleyerek para kazanabilirsiniz. Herhangi bir yere bağlı olmanıza gerek yok. Ücretsiz bir şekilde kayıt oluşturun ardından müzikleri dinleyin. Dinlediğiniz müzik sayısı kadar para kazanmaya başlayın.

Müzik dinleyerek para kazandıran uygulamalar

Müzik dinleyerek para kazanabileceğiniz en iyi uygulamalar Music Xray, RadioEarn, Slicethepic, Playlist Push ve Research.fm olarak sıralanır. Bu uygulamalar sayesinde dinlediğiniz her müzik başına 0.10 cent ile 0.20 cent arasında ücret kazanırsınız.

İş fikrim müzik dinleyerek para kazanma

İş fikirlerinden biri olarak müzik dinleme karşımıza çıkar. Müzik dinleyerek kazanacağınız ücret sadece temel ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bu yüzden yapılacak iş olarak değil ek gelir olarak değerlendirilir.

Playlist Push Para kazanma uygulaması nedir?

Playlist Push uygulaması sayesinde yüksek gelir elde edebilirsiniz. Ancak Spotify ve Deezer gibi platformlarda 400 takipçisi olan kişiler para kazanabilirler. Müzik başına 0.10 cent nadir zamanlarda ise 5 dolar ile 10 dolar arasında ücret kazanırsınız.

Dert dinleyerek para kazanılır mı?

Dert dinleyerek para kazanabileceğiniz herhangi bir site ya da platform yok. Müzik dinleyerek, video izleyerek, anket doldurarak para kazanabilirsiniz. İnsanlara danışmanlık yapmak istiyorsanız belirli bir eğitim almanız gerekir.

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.