15 En Çok Para Kazandıran Oyunlar

Oyun oynayarak para kazanma genç kitle için harika bir seçenek. Oyunlarda nasıl para kazanılır ve aylık kazançları ne kadar öğrenmek istiyorsan o zaman doğru yerdesin. 

Hobilerinizle para kazanabileceğiniz aklınıza hiç gelmiş miydi? Oyuncular için en iyi para kazanma yöntemlerinden biri. Bilgisayar ya da telefondan en çok para kazandıran 12 oyunu indir ve para kazanmaya başla. Oyun oynayarak para kazanma yöntemleri oyuna göre değişir. Dünyada ve ülkemizde en çok para kazandıran 12 oyun ve para kazanma yollarına hadi bakalım.

Counter Strike Go İle Para Kazan

Counter Strike Go İle Para Kazan

Uzun zamandan beri oyuncuların en çok sevdiği, efsane oyunlardan biri olan Counter Strike Go ile para kazanabilirsiniz. 2012 yılından beri hayatımızda olan CS:GO oyuncular tarafından tercih edilen oyunlardan biri olmaya devam ediyor. Para kazanmak için başarılı ve yüksek seviyede olmanız gerekir.

Nasıl Para Kazanılır?

 • E-Spor tarafından yayınlanan dünya turnuvalarına çıkarak,
 • Ekipman satışı,
 • Hesap satışı,
 • Twitch ya da Youtube üzerinden canlı yayın ile para kazanabilirsiniz.

Ücret; Dünya turnuvalarına katılırsanız kazançlarınız 10 bin TL ile 30 bin TL arasında olacaktır. Turnuvalara katılmazsanız ekipman, hesap satışı ve canlı yayından 1.000 TL ile 5.000 TL arasında ücret kazanırsınız.

Second Life İle Para Kazan

Second Life 10 yıl öncesinde hayatımıza giren ve 2 milyon kullanıcısı olan oyunlardan biri. Savaş oyunlarına göre daha farklı bir stratejisi var. Sanal dünya üzerine kurulu bir oyun. Kendi avatar oyuncunuzu oluşturarak oyun içerisine giriyorsunuz. Emlak, ev, iş yerleri, kafe ve daha fazlası sizi bekliyor. Hem keyifle oyun oynarken hem de Second Life sayesinde para kazanabilirsiniz.

Nasıl Para Kazanılır?

 • Para kazanmak için oyunda bulunan tüm eşyaları satışa çıkartın.
 • Emlak, giysi, gadget gibi birçok eşyayı satabilirsiniz.
 • Toplantı, etkinlik düzenleyerek ya da işe giderek para kazanın.
 • Oyunda Linden para birimi üzerinden ödeme alırsınız.
 • Linden para birimini gerçek paraya çevirerek hesabınıza yatırın.

Ücret; Second Life oyununda 1 Linden para karşılığı 0.004 dolara denk gelir. Oyunda yüksek seviyelere gelerek başarılı satışlar gerçekleştirirseniz ayda 2.000 TL ile 3.000 TL arasında para kazanırsınız.

Entropia Universe İle Para Kazan

Entropia Universe İle Para Kazan

Doğrudan oyun içerisinde para kazanmanıza olanak sağlar. Oyun içerisinde yaptığınız satışlardan para kazanabiliyorsunuz. Üstelik kazandığınız oyun parasını gerçek paraya çevirebilirsiniz. Sanal dünya üzerine kurulu bu oyunda çeşitli görevleri yerine getirerek para kazanmaya başlayın.

Nasıl Para Kazanılır?

 • Avlanma ve görevleri yerine getirerek PED kazanın,
 • El sanatları adı verilen oyun ögelerini satın,
 • Oyunda para birimi PED kullanılır,
 • Her 3 PED’in karşılığı 1 TL’ye denk gelir.

Ücret; Oyunda başarınıza ve satışınıza göre fiyatlar değişir. Genellikle ayda 500 TL ile 900 TL arasında ücret kazanırsınız.

Exodus 300 İle Para Kazan

Dünyada yaşanan felaket sonrasında hayatta kalmanız gerekiyor. Dünyanın yaşanmaz bir yer olduğuna tanıklık ederek oyun içerisinde para kazanmaya başlıyorsunuz. Oynama kolaylığı sunan bu oyunda Mars para birimi üzerinden para kazanıyorsunuz. Üstelik oyun başlangıcında hoş geldin hediyesi olarak 5000 mars doları oyunculara veriliyor.

Nasıl Para Kazanılır?

 • Volkanları patlatarak,
 • Yıkıntıları arayarak,
 • Oyuncularla savaşarak Mars doları kazanabilirsiniz.

Ücret; Oyunda 300 bin Mars doları yaklaşık 20 dolara karşılık gelir. Aylık kazancınız 400 TL ile 1000 TL arasında olacaktır. 

PUBG İle Para Kazanma

Son zamanların en iyi oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Hayatta kalmak için mücadele ettiğiniz bu oyunda dolaylı yollardan para kazanabilirsiniz. Takım kurarak ya da tek başınıza mücadele edebilirsiniz.

Nasıl Para Kazanılır?

 • Dünya bazında düzenlenen turnuvalara katılın,
 • İtem satışı ya da hesabınızı satışa sunun,
 • Tiktok, Twitch, YouTube üzerinden eğlenceli ve aksiyon dolu canlı yayınlar yapın.

Ücret; Yerel ve global turnuvalar sayesinde ayda 10 bin TL kazanabilirsiniz. Canlı yayın ve item satışı üzerinden 500 TL ile 2.000 TL arasında getiri sunar. Kazancınızın artması için turnuvalara kesinlikle katılın.

Knight Online İle Para Kazanma

Knight Online İle Para Kazan

Knight Online son zamanlarda eski popülerliğini koruyamasa da kullanıcılarına para kazandırmaya devam ediyor. Oyun içerisinde direk para kazanabilirsiniz. Canlı yayın ya da hesabınızı satışa çıkartmanıza gerek yok. Peki nasıl dediğinizi biliyorum hadi gelin.

Nasıl Para Kazanılır?

 • Değerli eşyaları oyuncuları satabilirsiniz,
 • İtemlerinizi satış pazarında satın,
 • Achievemnt görevlerini gerçekleştirin,
 • Oyunda ödemeler GB para birimi ile yapılır.

Ücret; Eşya satışına göre aylık kazancınız değişir. Genellikle eşyaların satışından 20 TL kazanırsınız. Aylık toplam geliriniz 1.000 TL ile 2.000 TL arasında olur.

League Of Legens İle Para Kazanma

Ücretsiz bir şekilde oynama keyfi sunan LoL birçok oyuncunun en çok tercih ettiği oyunlardan biri. LoL oyunu sayesinde dolaylı yoldan para kazanabilirsiniz. Alana girerek kaleleri yıktığınız anda para kazanmaya başlarsınız. Savaş oyununda para kazanmak için turnuvalara katılmanız gerekir.

Turnuvalara katılan, canlı yayın açan birçok kişi LoL üzerinden yüksek kazanç elde ediyor. Ayrıca yüksek seviyede olan hesabınızı satışa çıkartarak ek gelir elde edebilirsiniz. Peki LoL oyununda oyuncuların aylık kazancı ne kadar?

Ücret; LoL para kazanma yollarına göre alacağınız ücretler değişiklik gösterir. Genellikle LoL oyununu oynayanlar 500 TL ile 3.000 TL arasında kazanç elde ediyor.

Call Of Duty İle Dolar Kazanma

Call Of Duty İle Dolar Kazan

Savaş ve nişan kategorisinde yer alan bu oyun birçok kullanıcıya dolar üzerinden para kazandırmaya devam ediyor. Oyunda başarılı olduğunuz zaman yüksek kazançlar elde edebiliyorsunuz. Ayrıca amatör oyuncular için de para kazanma fırsatı sunuluyor. Savaş oyunları sayesinde para kazanmak istiyorsanız kesinlikle Call Of Duty tercih edin.

Nasıl Para Kazanılır?

 • Amatör turnuvaları,
 • Profesyonel oyuncular için LAN turnuvalarına katılabilirsiniz.
 • Oyun hesabının satışı,
 • Oyun içerisindeki değerli eşyaların satışı,
 • Canlı yayın ile oyun tanıtımı yapabilirsiniz.

Ücret; Call Of Duty oyununda oyuncular genel olarak 1.000 TL kazanç elde eder.

Team Fortress 2 Oyunu İle Para Kazan

Takım ve aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız o zaman bu oyunu tercih edebilirsiniz. Çoklu oyunculu ve nişan oyunu olan bu oyun ne kadar vakit geçirirseniz o kadar çok para kazanmanıza olanak sağlıyor. Dolaylı yoldan değil direk oyun içerisinden para kazanabilirsiniz.

Nasıl Para Kazanılır?

 • Değerli eşya yaratın,
 • Item Workshop özelliği ile eşyalarınızın onaylanmasını sağlayın,
 • TF2 mağazasında oluşturduğunuz eşyaları satışa sunun.

Ücret; Oyunda hangi eşyaların onay alıp satışa çıktığını iyi bilmeniz gerekir. Eğer bu konuya hakimseniz aylık 1000 TL kazanabilirsiniz.

Valorant İle Para Kazan

Oyuncular tarafından en çok sevilen oyunlardan biri. Nişan alma oyunu olan Valorant üzerinden para kazanabilirsiniz. Para kazanmak için birçok farklı yöntem kullanılır. Eğer oyunda başarılıysanız hemen turnuvalara katılabilirsiniz. Turnuvalar sayesinde aylık kazancınız yükselir.

Valorant oyunun da değerli eşyaların satışını gerçekleştirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca hesabınızı satışa sunarak da ek gelir elde etme şansınız vardır. Sosyal medya uygulamaları üzerinden canlı yayın açarak takipçi sayınızı arttırın. Takipçi sayınız arttıkça para kazanmaya başlayın.

Ücret; Valorant sayesinde aylık kazancınız en az 500 TL’dir. Kazancı arttırmak için turnuvalara katılmayı unutmayın.

MistPlay İle Para Kazan

Mobil oyun olan MistPlay birçok kişinin para kazanmasını sağlıyor. MistPlay uygulamasının içerisinde birçok farklı oyun türü bulunur. Oyunları oynayarak kazanç elde edersiniz. Oyunlara ayırdığınız süre kazancınızı etkiler.

Nasıl Para Kazanılır?

 • Para kazanmak için MistPlay uygulamasını cihazınıza indirin.
 • Cihaza indirdikten sonra uygulamanın içerisinde bulunan istediğiniz oyunu seçin.
 • Oynamaya başlayın.
 • Oyunda kaldığınız süre boyunca para kazanırsınız.

Ücret; MistPlay uygulaması sayesinde aylık geliriniz 500 TL ile 1500 TL arasında kazanç elde edersiniz. Her gün belirli bir sürede oyunları oynamalısınız.

LuckTastic İle Para Kazan

Para kazandıran mobil oyunları arasında yerini alıyor. Uzun zamandan beri oynanan bu oyunun mantığı diğer oyunlara göre daha farklıdır. Oyunda kartlar verilir. Kartın üstünde bulunan resimleri eşleştirmeniz gerekir. Eşleştirmeyi yapmanız halinde para ödülü kazanırsınız.

Nasıl Para Kazanılır?

 • Para kazanmak için uygulamada bulunan yarışlara katılın,
 • Yarışmaları kazandığınız zaman hediye kartı, nakit çekiliş ya da jeton kazanmaya başlayın.
 • Kazı kazan sayesinde günlük ödül kazan,
 • Sosyal medyadan arkadaşlarınızı davet ederek jeton kazan,
 • Minimum 1 dolar para çekme sınırı,

Ücret; Dwolla sayesinde para çekme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aylık kazanç 300 TL ile 1500 TL arasındadır.

Para Kazandıran Oyunlar S.S.S.

Kazançlı oyunları sizler için incelemeye aldık. Dolaylı ya da dolaysız para kazanabileceğiniz tüm oyunları içeriğimizde kolayca görebilirsiniz. Oyna para kazan hakkında merak edilen sıkça sorulan soruları yanıtladık. Hadi gelin bakalım.

Gerçek para kazandiran oyunlar

Gerçek para kazanmanız için oynayabileceğiniz birçok oyun vardır. Direk oyun içerisinde para kazanmak istiyorsanız Second Life, Knight Online oyununu tercih edebilirsiniz. Dolaylı yoldan para kazanmak için Call Of Duty, CS:GO, Volarant, LoL gibi oyunları tercih edebilirsiniz.

Para kazandiran şeker oyunu

Candy Crush Saga oyunun oynama prensibine benzeyen Popstar Winner sayesinde para kazanabilirsiniz. 12 bin puan karşılığında 0.50 TL para kazanırsınız. Şeker oyunu size yüksek kazanç sağlamaz.

Papara para kazandiran oyunlar

Papara ile ödeme yapan para kazandıran uygulamalar şu şekilde sıralanır; Popstar Winner, Sheepart, Pop Tiles, 2048. Bu oyunlarda kazandığınız puanları nakite çevirin ve Papara sayesinde hesabınıza kolayca yatırın.

Para kazandiran oyun siteleri

Oyun oynarak para kazanabileceğiniz birçok oyun sitesi vardır. Para kazandıran oyunlar Fornite, Metin2, Pubg, CS:GO, Dota2, Exodus 3000, MistPlay, Swagbucks olarak sıralanır. İstediğinizi indirin ve para kazanmaya başlayın.

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.