En Kolay 5 Reklam İzleyerek Para Kazanma Yöntemi

En kolay 5 reklam izleyerek para kazanma yöntemi hakkında detaylı bilgilendirme yapıyoruz. Reklam izleyerek para kazanmak isteyen kişiler için incelemeye geçelim.

Evde, iş yerinde, okulda, mekanda kolayca reklam izleyerek para kazanabilirsiniz. Reklam izleyerek para kazandıran uygulamaları ve web sitelerini kullanmanız yeterli. İzlediğiniz reklam sayısına göre ücret kazanırsınız. Genellikle reklam izle para kazan uygulamaları dolar üzerinden para ödemesi yapar. Reklam izle para kazan uygulamalarının güvenilir olması gerekir. Bu yüzden reklam izleyerek para kazanabileceğiniz uygulamaları sizler için araştırdık. Reklam izleyerek para kazanacağınız 5 en iyi, kolay ve güvenilir web sitelerini inceleyelim.

MyPoints Para Kazan

MyPoints Para Kazan

Reklam izleyerek para kazanabileceğiniz yöntemler arasında ilk sıra da MyPoints yer alıyor. Video izleyerek, oyun oynayarak, anketlere katılarak ek gelir elde etmenizi sağlar. Her video izlediğinizde belirli oranlarda puan kazanırsınız. Kazandığınız puanları Amazon üzerinden, Visa hediye kartı ya da Paypal hesabınızı kullanarak nakit paraya çevirebilirsiniz.

Reklam izleyerek para kazanmanızı sağlayan ilk sitelerden biridir. İlk defa kaydolan kişilere 5 dolar değerinde bonus kazanma fırsatı sunar. 13 yaşından büyükseniz dilediğiniz gibi üyelik oluşturabilirsiniz. MyPoints anket başına 2200, oyun başına 4 puan, reklam izleyerek 475 puan verir.

15 dakika boyunca reklam izlediğiniz zaman 475 puan kazanırsınız. 700 puana ulaştığınız zaman 5 dolar hediye kartına sahip olursunuz. Google Play’de

Kullanıcı Yorumları

 • İlk kaydolduğum zaman 10 dolar bonus vermişti. Ardından görevleri yerine getirdim. Güvenilir ve para kazanmanızı sağlayan sitelerden biri.
 • Reklam izleyerek para kazanabileceğiniz bir site. Sadece reklam izleyerek değil anket doldurarak da kolayca para kazanabiliyorsunuz.
 • Paypal ödemesinin olmasından dolayı güvenerek girdiğim bir site gerçekten ödemeler hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.

Quick Rewards Reklam İzleyerek Para Kazanma

Reklam izleyerek para kazanabileceğiniz yasal siteler arasında QuickReward yer alır. Alışveriş yaparak, e posta okuyarak, anket doldurarak, reklam izleyerek ve oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. Reklam izlediğiniz gibi bilgilendirici video izleme şansı da sunar. Dilerseniz video izleyebilir dilerseniz reklam izleyebilirsiniz.

Para çekmek için minimum ücretin 0.01 dolar olması gerekir. Eğer hediye çeki şeklinde ödeme almak isterseniz minimum 5 dolar bakiyeye sahip olmalısınız. Ödemeler hızlı ve kolay bir şekilde hesabınıza aktarıldığı için birçok kişinin tercih ettiği sitelerden biridir. 18 yaşından büyük kişiler bu siteye kullanabilir.

Reklam izlediğiniz zaman 0.5 ile 0.6 dolar arasında para kazanırsınız. Toplamda bir saatinizi bu sitede harcarsanız 1.50 ile 1.80 dolar kazancınız olur. Google Play mağazada

Kullanıcı Yorumları

 • Reklam izleyerek değil anket doldurarak para kazanıyorum. En az bir anket başına 1 dolar kazancım oluyor. Ankette en fazla 15 dakikamı alıyor.
 • Ödemeler 72 saat içerisinde hesabınıza aktarılıyor. 72 saatten fazla sürmüyor. İlk defa yaptığımda baya bir korktum ödeme yapılmayacak diye. Güvenilir bir site.

Yandex Toloka İle Reklam İzle Kazan

Yandex Toloka İle Reklam İzle Kazan

Yandex Toloka sayesinde güvenilir para kazanma şansını elde edebilirsiniz. Papara, Paypal, Qiwi ve Skrill ödeme yöntemleriyle anlaşmalı olan bu uygulama dolar üzerinden para kazanmanızı sağlıyor. Reklam izleyebildiğiniz gibi günlük görevleri yerine getirerek de para kazanabilirsiniz.

Minimum para çekmeniz için 0.02 dolar ile 1 dolar arasında bakiyenizin olması gerekir. Beğendiğiniz ve hoşunuza gidecek görevleri seçerek para kazanmaya başlayın. Görüntülerdeki nesnelerin etrafına kutu çizme, fotoğraf çekme, arama yapma ve reklam izleme gibi görevler var. Görevlere harcadığınız süreye göre alacağınız ücret değişiklik gösterir.

Yapılan göreve göre 0.10 dolar ile 0.25 dolar arasında para kazanırsınız. Bir saat boyunca 10 görev yaparsanız 1 dolar ile 2.5 dolar arasında ücret kazanırsınız.

Kullanıcı Yorumları

 • En güvenilir ve hızlı para ödeme sistemi Yandex Toloka sitesinde direk paranız hesabınıza aktarılıyor.
 • Arama motoru olarak kullanıyorum hemde para kazanıyorum mükemmel bir site.
 • Para ödemesi konusunda sıkıntı yaşıyordum destek ekibi direk sorunu çözüme kavuşturdu.

Çiko Para İle Reklam İzle Para Kazan

Ücretsiz ve kolay bir şekilde üye olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Referans sistemi ile arkadaşlarınızı davet ederek normal kazancınızın iki katını kazanma fırsatını yakalayın. Hem oyun oynayabilir hem de reklam izleyerek puan kazanabilirsiniz.

Arkadaşlarınızı davet ettiğiniz zaman 100 puan, oyunlarda 12 puan, reklam izleyerek 10 puan kazanırsınız. Ödemeler 6 saat içerisinde otomatik olarak gerçekleştirilir. Referans sistemi sayesinde grup oluşturarak alt üyelerin kazancından komisyon ücreti alabilirsiniz.

Çiko para reklam sitesinde puan yöntemi ile ödeme yapılır. 1000 puan olan kişiler 10 TL kazanır. En fazla 10 TL ile 100 TL arasında ödeme alabilirsiniz. Google Play’de

Kullanıcı Yorumları

 • Çiko para ile eğlenmek için oyun oynuyorum. İş zamanında ise reklam izliyorum kolayca para kazanıyorum. Benim içi bulunmaz bir nimet.
 • Çiko sitesiyle para kazanmak istiyorsanız uygulamaya fazla zaman ayırmanız gerekir. Aksi halde bir halta yaramaz. 

Paid Surveys platformu sayesinde reklam izleyerek para kazanabilirsiniz. Amazon, Paypal ve Google Play hediye kartı sayesinde paranızı nakite çevirebilirsiniz. Paranızı nakite çevirmeniz için 2 dolarlık minimum ödeme tutarını sağlamanız gerekir.

Paid Surveys üzerinden para kazanmak için siteye üye olun. Üye olduktan sonra karşınıza gelen reklamları izlemeye başlayın. 18 yaşından daha küçük olan kişiler bu siteyi kullanamazlar. İzlediğiniz reklam sayısı, doldurulan anket ve arkadaş davetlerine göre ücret kazanırsınız. Günlük olarak 3 ya da 4 saat boyunca bu uygulamaya kullanırsanız yüksek miktarlar da para kazanabilirsiniz.

Bir saat içerisinde kazacağınız ücret 2 ile 5 dolar arasındadır.

Kullanıcı Yorumları

 • Arkadaşlarınızı davet ederek, anket doldurarak ciddi paralar kazanabilirsiniz. İşim olmadığı için 5 saatimi bu sitede harcıyorum. Temel ihtiyaçlarımı karşılayabiliyorum.
 • Ödeme alırken Paypal hesabını kullanmakta zorlandım. Günde bir saat harcayarak adam akıllı ücret kazanamıyorsunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Reklam izleyerek para kazanabileceğiniz birçok farklı site piyasada bulunuyor. Bu sitelerin en iyisi ve en yüksek ücretini veren platformları sizler için inceledik. Kullanıcılar tarafından en sık sorulan soruların yanıtlarını da incelemeyi unutmayın.

Reklam izleyerek para kazanma yorumları ne diyor?

Reklam izleyerek para kazanabileceğiniz en iyi site kullanıcı yorumlarına göre MyPoints olarak bilinir. Kullanıcılar genellikle fazla para kazanmadıklarını ve PayPal ile ödeme yapan yasal reklam izle kazan sitelerini tercih etmeniz gerektiğini söylüyor.

Reklam izleyerek para kazanma var mı?

Reklam izleyerek tabi ki para kazanabilirsiniz. Reklam izleyerek kazanacağınız tutarlar genellikle 0.10 cent ile 0.5 cent arasında yer alır. Ücret tutarları büyük miktarlar değildir ancak paranız hesabınıza aktarılır. Güvenilir site kullanmanız bu noktada önemlidir.

TikTok reklam izleyerek para kazanma

Tiktok uygulaması reklam izleyerek para kazanmanıza olanak sağlamaz. İçerik videolarınızın izlenme sayısına göre belirli oranda ücret kazanırsınız. Canlı yayında jeton kazanarak ya da sponsorluk sayesinde sadece para kazanabilirsiniz.

Binance reklam izleyerek para kazanma

Binance kripto para borsası olarak bilinir. Bazı çekilişlere ve görevlere katılarak coin kazanabilirsiniz. Ancak reklam izleyerek para kazanma yöntemi yoktur. Sadece coin alım ve satım işlemleri gerçekleştirilir.

Netflix reklam izleyerek para kazanma

Netflix platformu üzerinden değil ancak Swagbucks üzerinden dizi ve film izleyerek para kazanabilirsiniz. Bu platformda Netflix içeriklerine puan vererek değerlendirme yapmanız halinde ücret kazanırsınız.

Türkçe reklam izleyerek para kazanma

Uygulamalar dolar üzerinden ödeme yaptıkları için genellikle yabancı reklamları izlemek zorunda kalabiliyorsunuz. Türkçe reklam izleyerek para kazanabileceğiniz uygulamalar Superpay, İnboxDollars, Çiko Para olarak sıralanır.

Video izleyerek para kazanma uygulaması

Video izleyerek para kazanmak için Swagbucks, MyPoints, Paid Surveys, Çiko para gibi platformları kullanabilirsiniz. Eğer video izleyerek para kazanmak istiyorsanız Swagbucks platformu ilk tercihiniz olabilir.

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.