Senkar Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Senkar müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Senkar.net kapıda ödeme ve Senkar.net nerede işte detaylar.

Senkar Müşteri Hizmetleri internetin kullanılmaya başlanması ile birlikte hayatımıza giren olgulardan bir tanesi de çağrı merkezleri olmuştur. Online alışveriş platformu olan Senkar, her çeşit ürünün satıldığı oldukça geniş kapsamlı bir yerdir ve bu sebepten ötürü de kullanıcısı da oldukça fazladır. Kullanıcısı fazla olmasının getirilerinden bir tanesi de sağlam bir müşteri hizmetleri ağı oluşturmaktır. Bu doğrultuda müşteri hizmetlerine ağırlık veren Senkar.net çağrı merkezi numarası ise 0 (312) 362 53 06 olarak karşımıza çıkmaktadır.

Senkar İletişim

Senkar İletişim ağı oldukça gelişmiş bir yapıya sahiptir. Yukarıda verdiğimiz çağrı merkezi numarasının yanında bir de Whatsapp iletişim hattı bulunmaktadır. Whatsapp’tan ulaşmak için tuşlamanız gereken numara ise 0552 795 20 88’dir. Hafta içi çalışma sistemine sahip olan çağrı merkezi sabah 09.30 ile akşam 17.00 saatleri arasında aktif olarak çalışmaktadır. 

Senkar.net Kapıda Ödeme

Senkar.net Kapıda Ödeme avantajları sayesinde son zamanlarda en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden birisi haline gelmiştir. bu tercih edilme oranının bu denli yükselişte olmasının en önemli sebeplerden birisi ise kapıda ödeme gibi oldukça rahatlatıcı bir imkan sunuyor olmasıdır. Günümüzde her ne kadar internetten bir malzemenin ödemesini kolayca yapıyor olsak da kart bilgilerimizin çalınma ihtimali korkutucu olabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek adına da kapıda ödeme sistemleri oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bu kolaylığı sağlayan sitelerden bir tanesi ise Senkar.net olarak karşımıza çıkar.

Senkar.net Şikâyet

Senkar.net Nerede

Senkar.net Nerede Sorusunun cevabına baktığımız zaman karşımıza çıkan yer bir online alışveriş sitesidir. Belli bir mağazası bulunmamaktadır, ancak şirketin ana müdürlüğü İstanbul’da yer almaktadır.

Senkar.net Şikâyet

Senkar.net Şikâyet hattı da önem verilen ve dikkate değer olarak geçen bir hattır. Çalışma saatleri içerisinde iletişime geçilmesi durumunda karşılaştığınız sorun ile birebir bir şekilde ilgileneceklerdir. Bu şikâyet hatlarının ne olduğuna bakacak olursak:

  • Sabit Şikâyet Hattı – 0 (312) 362 53 06
  • Whatsapp Şikâyet/Destek Hattı – 0552 795 20 88

Şeklindedir. Dolayısıyla bu iletişim hatlarından iletişim kurabilirsiniz.

Badiworks Müşteri Hizmetleri

Biletix Müşteri Hizmetleri

Turkcell Superonline Müşteri

D Smart Müşteri Hizmetleri Numarası 444 2022

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.