Fenercell Müşteri Hizmetleri

Fenercell müşteri hizmetleri irtibat numarasına her an gereksinim duyabilirsiniz.

Hattınız ile ilgili en ufak soru ve sorunda hemen 444 0 907 Fenercell Müşteri Hizmetleri numarasından irtibata geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile görüşmek yerine işlemlerinizi daha hızlı yapmak için dilerseniz online işlemler uygulaması üzerinden de bilgi talebinde bulunabilirsiniz.  Hat almak, hatta dair sorular, kontör ve fatura bilgileri gibi pek çok konuda hemen irtibata geçmeniz mümkündür.

Fenercell Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Fenercell Müşteri hizmetlerine bağlanma kısa süre içerisinde mümkündür. Fenerbahçe tarafından kulübe maddi destek olması adına sunulan GSM operatörü Fenercell kullanıcıları oldukça fazladır. Türk Telekom alt yapısı ile hizmet veren GSM operatörüne ilişkin tüm soru, sorun ve şikayet bildirimlerinizi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri irtibat numarası 444 0 907’dir. Direk müşteri temsilcisine bağlanmak için ise şu adımları takip edebilirsiniz;

  • İletişime geçmeniz halinde otomatik olarak seçenekler sunuluyor.
  • Fenercell için 1’i tuşlayın.
  • Fenercell abonesiyseniz yeniden 1’i değilseniz 2’yi tuşlayın.
  • Abone olmanız halinde telefon numaranızı girip direk operatöre bağlanabilirsiniz.

Fenercell Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Fenercell müşteri hizmetleri çalışma saatleri de yine merak ediliyor. Müşteri hizmetlerine çağrı merkezi irtibat numarası üzerinden bağlanabiliyorsunuz. Çağrı merkezi hizmeti Fenercell tarafından 7/24 veriliyor. Yani zaman aralığı fark etmeksizin günün her saatinde irtibata kolayca geçebilirsiniz.

Ancak hat yoğunluğu sırasında hatta beklemek istemiyorsanız dilerseniz online işlemleri kullanarak da daha hızlı işlem yapabilirsiniz. Fenercell.com adresini ziyaret ederek ekranın sağ alt kısmında yer alan iletişime geç alanına tıklayarak da aklınızdaki soruların yanıtlarını hızlıca alabilirsiniz.

Fenercell Hangi Operatör
Fenercell Hangi Operatör

Fenercell Hangi Operatör

Fenercell hangi operatör diye araştırma yapan kullanıcıların sayısı da oldukça fazladır. Bu noktada sanal operatör olduğunu söylemek mümkündür. Türkiye’de bir ilke imza atan Fenerbahçe Avea alt yapı sağlayıcısı ile hizmet veriyor. Yani Türk Telekom alt yapısını kullanıyor. 29 Şubat 2009 tarihinde Fenerbahçe ve Avea arasında imzalanan sözleşme sonrasında GSM olarak hayata geçirilmiştir. Fenercell hat sahibi olmak istiyorsanız size en yakın Türk Telekom bayilerini ziyaret ederek kolayca satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Türknet Müşteri Hizmetleri

Bimcell Müşteri Hizmetleri

Trendyol Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.