Aydem müşteri hizmetleri

Aydem müşteri hizmetleri iletişim numarası oldukça sık bir şekilde araştırılıyor.

2008 yılından beri elektrik dağıtım şirketi olarak hizmet veren Aydem müşteri hizmetleri iletişim numarası ise 0850 800 0 186’dir. Günün her saatinde tüm elektrik ile ilgili yaşanan sorunlar için irtibata geçebilirsiniz. Enerji gereksinimlerini karşılayan şirket aynı zamanda müşterilerine en hızlı şekilde geri dönüş sağlayıp sorunlarını çözme noktasında da oldukça titiz davranıyor. Müşterilerinden gelen her türlü şikayet konusu ile de oldukça yakından ve hızlı bir şekilde ilgilendiklerini de ifade etmek mümkündür.

Aydem İletişim

Aydem iletişim ve çözüm merkezi irtibat numarası da yine en sık merak edilenler arasında yer alıyor. Bildiğiniz üzere Aydem Denizli, Muğla ve Aydın bölgesine elektrik enerji satış şirketi olarak hizmet veriyor. Bu bölgelerde yer alan müşterileri çözüm merkezine 44 44 186 nolu numaradan ulaşabilirler. Çözüm merkezini şu nedenler için arayabilirsiniz;

  • Borcunuzu sorgulamak için
  • Elektrik aboneliği hakkında bilgi almak için
  • Elektronik sözleşme başvurusu yapmak ya da iptal etmek için
  • Genel anlamda süreçler hakkında bilgi almak için
  • İndirimli elektrik bilgilerini sorgulamak için
  • Elektrik arıza bildirme işlemleri için
Aydem Şikayet Hattı
Aydem Şikayet Hattı

Aydem Şikayet Hattı

Aydem şikayet hattı ile irtibata geçmek için 0850 800 0 186 nolu numarayı arayabilirsiniz. Bu iletişim numarası Aydem çağrı merkezine aittir. Çağrı merkezi Aydem müşteri temsilcileri bu numara üzerinden 7/24 aktif bir şekilde hizmet veriyor. Bu nedenle günün her saatinde ihtiyacınız olan her anda anında iletişime geçerek şikayet bildiriminde bulunabilirsiniz.

Aydem Arıza Telefon

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş DENİZLİ, Muğla ve Aydın illerinde 1.9 Milyondan fazla müşterisiyle dikkat çekiyor. Anlık elektrik kesintileri, elektrik bakım onarım çalışmaları kapsamında olabilir. Ya da beklenmedik anda gelişen elektrik arıza sorunlarıyla da karşılaşabilirsiniz.

Bu noktada bağlı olduğunuz Aydem elektrik şirketine arıza bildiriminde bulunmanız gerekiyor. Arıza bildirimini yapmanız halinde en kısa sürede belirttiğiniz alana ilgili ekipler gönderilerek arıza tespiti ve çözümü sağlanıyor. Aydem arıza telefon numarası ise 44 44 186’tür. Tüm arıza bildirimleri için dilediğiniz anda irtibata geçebilirsiniz.

Bimcell Müşteri Hizmetleri

Groupama Sigorta Müşteri Hizmetleri

Sompo Sigorta Müşteri Hizmetleri

Birevim Müşteri Hizmetleri

Trendyol Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.