Bellona Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Bellona müşteri hizmetleri 2022, hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bellona müşteri hizmetleri şikâyet hattı ve Bellona müşteri hizmetleri İstanbul işte detaylar.

Bellona müşteri hizmetleri 2022, Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Bununla beraber Bellona müşterileri, https://www.bellona.com.tr/tr/kurumsal/iletisim-adresimiz linkinde bulunan lokasyon üzerinden gerekli konumdan bulundukları şehre en yakın Bellona merkezini bulabilirler. Bellona müşteri hizmetlerinin verdiği hizmetler:

 • Müşterilerin taleplerini karşılamak
 • Ürün bazlı müşterilere bilgi vermek
 • Tüm şikâyet ve öneriler konusunda çözüm odaklı olmak
 • Müşterilere destek olmak

Müşteri hizmetleri, müşteriler için sürekli olarak hizmet vermekte ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır. Bellona müşteri hizmetleri telefon hattı ise 444 33 99 ve 0850 222 33 99 numaralarıdır. Bu numaralar, tüketici hattı olarak geçmekte ancak müşteri hizmetleri olarak da hizmet vermektedir.

Bellona Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı

Bellona müşteri hizmetleri şikâyet hattı için müşteri hizmetlerini arayarak durumu izah edebilir ve şikâyet kaydı oluşturabilirsiniz. Müşteri hizmetleri, sizlere en iyi desteği vermek ve sorunlarınızı çözmek için tüm çözüm yöntemlerini kullanacaklardır. Şikâyet hattı için Bellona’nın 444 33 99 ve 0850 222 33 99 numaralı telefonlarını arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra ise https://kurumsal.bellona.com.tr/Iletisim linkinden şikâyet kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Bellona Müşteri Hizmetleri İstanbul

Bellona müşteri hizmetleri İstanbul, müşterilerin İstanbul ilinde https://www.bellona.com.tr/tr/kurumsal/iletisim-adresimiz linkinde bulunan haritadan kendilerine en yakın Bellona merkezini bulmalarını sağlar. Bunun yanı sıra ise müşteriler, 444 33 99 ve 0850 222 33 99 numaralı telefonlardan Bellona müşteri hizmetlerine ulaşabilirler.

Bellona Müşteri Hizmetleri Ankara

Bellona müşteri hizmetleri Ankara ilinde yaşayan müşteriler için https://www.bellona.com.tr/tr/kurumsal/iletisim-adresimiz linkinde yer alan haritadan konumlarını belirterek ulaşım kolaylığı sağlar. Ayrıca 444 33 99 ve 0850 222 33 99 numaralı telefonlar da müşteri hizmetlerine ulaşmak ve gerekli bilgileri almanız için iletişim numaralarıdır.

Bellona Müşteri Hizmetleri Ankara
Bellona Müşteri Hizmetleri Ankara

Bellona Genel Müdürlük Telefon Numarası

Bellona genel Müdürlük telefon numarası için Kayseri’yi aramanız gerekmektedir. Birçok bölgede yer alan Bellona’nın asıl yeri Organize Sanayi Bölgesi 14. Caddededir. Buranın telefon numarası ise +90 (352) 321 16 70 şeklindedir.

Bellona Servis Şikâyet

Bellona servis şikâyet için, müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Yazılı olarak şikâyetlerinizi https://kurumsal.bellona.com.tr/Iletisim linkinde bulunan “bize yazın” kısmına iletebilirsiniz. Yazılı olarak iletmek istemediğiniz durumlarda ise 444 33 99 ve 0850 222 33 99 numaralı müşteri temsilcisini arayarak servis şikâyetinde bulunabilirsiniz.

Bellona Garanti Servisi

Bellona garanti servisi, üründen ürüne göre değişkenlik gösterir. Örneğin Bellona koltuk takımlarının garanti süresi 2 yıla kadar uzanabilir.  Bazı ürünlerde ise 5 yıla kadar garanti süresi olabilirç Detaylı bilgi almak için satın aldığınız yeri arayarak ya da müşteri temsilcilerinden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Enza Home Müşteri Hizmetleri

Evkur Müşteri Hizmetleri

Vivense Müşteri Hizmetleri

Mondi Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
3 Comments
 1. İlk says

  Yaklaşık 4/5 ay önce yatak odası takımı aldım lakin hala makyaj aynamı kuruluma gelen olmadı kaç kere müşteri hizmetlerini aradım hala daha gelen giden yok ilgilenen de yok

 2. Nuray Erman says

  ASLINDA BİR ÜRÜNÜ ALMADAN ÖNCE YORUMLARA BAKMAK GEREKİYORMUŞ..BUNLARI OKUSAM KAPISINDAN GEÇMEZDİM. BELLONA ALMAYIN.BUGÜN EVİME KOLTUK GELDİ VE BEN ÇOK MUTSUZUM CAYMA HAKKIMI KULLANDIRMIYORLAR..

 3. Onur says

  Onur demirörs
  0536 4233409
  Kırşehir
  Merkez
  Alaska oturma grubu aldım
  Kumaş 10 gün sonra pot yaptı kırılıyor. sanki 10 yıllık oturma grubu gibi. 2 sefer servis açtırdım. Expertise gelen arkadaşlar dalga geçer gibi koltuğun kumaşın elle düzeltip oturuyor sonra fotosunu çekiyor. Oturuş keyfinden dolayıdır diyorlar. Satın alırken benim bu takımının kumaşının pot yapıp yapmayacağını sormam lazım mış bu da enteresan. Kendilerine para iadesi yada değişim istemediğimi söyledim. Büyük ihtimalle süngerinden kaynaklı çok yumuşak dedim. Önce siz bunu kayseriden mi aldınız dediler yok dedim taşınma esnasında olabilir dediler sonra ben faturayı gösterdim kırşehiri görünce çark ettiler. Tüketici mahkemesine gitmemi söylediler çok üzüldüm. Kurumsal bir firma böyle yapmamalı diye düşünüyorum. Ama verdiğim paraya aklıma geliyor koltuğa bakıyorum zoruma gidiyor

Leave A Reply

Your email address will not be published.