Türksat Müşteri Hizmetleri

Türksat müşteri hizmetleri internet, telefon ve kablolu TV yayını hakkında müşterilerin arıza, öneri, şikâyet ve bilgi aldıkları kanal olarak faaliyet göstermektedir. Farklı iletişim numaraları üzerinden Türksat’a ulaşabilir ve ilgili sorunlarınıza çözüm sağlayabilirsiniz.

Türksat Müşteri Hizmetleri | İletişim Numarası

Türksat müşteri hizmetleri iletişim numarası iki numara olarak belirlenmiştir. Tüm operatör ve sabit hatlardan 0 850 804 4444 ya da 126 numaralı telefon aranarak Türksat’a erişim sağlanabilmektedir. Abonelerin mevcut sorunlarını çözmek, bunun yanında henüz abone olmayanlar hakkında bilgi sağlamak için hizmet sunan iletişim kanalları çağrılara hızlı bir şekilde yanıt vermektedir.

Türksat Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Türksat müşteri hizmetleri telefon numarası 126 veya 0 850 804 4444 şeklindedir. Tüm operatör ve sabit hatlardan bu numaralar sayesinde Türksat’a ulaşım sağlamak mümkündür. Bunun yanında mevcut Türksat aboneleri için 0850 804 0126 numaralı hat üzerinden ücretsiz şekilde Türksat’ı aramak da mümkündür. Ancak ücretsiz arama yapmak için abonelerin Kablo Ses aboneliğinin bulunması gerekmektedir. Çeşitli kampanyalar kapsamında sunulan ücretsiz telefon hattı özelliği sayesinde Kablo Ses abonesi olunabilmekte ya da aboneler ayrı olarak Kablo Ses paketi satın alabilmektedir.

Türksat Çalışma Saatleri

Türksat çalışma saatleri müşteri hizmetleri için her gün 09.00 ile 24.00 arasındadır. Bu saatlerin dışında kalan sürelerde daha sonra aranmak üzere sesli mesaj bırakmak mümkündür. Türksat şubelerinin çalışma saatleri ise hafta içi 09.00 – 19.00 arasındadır.

Türksat Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Türksat çağrı merkezi telefon numarası 126 ya da 0 850 804 4444 olarak hizmet vermektedir. Özellikle internet kopukluğu ya da bağlantı hatası gibi sorunlar yüzünden çok talep olduğundan çağrı merkezi aranmaktadır. Bunun yanında internet tarifeleri öğrenmek, kampanya başlatma, yeni abonelik, borç ödeme yapma, televizyon kanalları paketi alma, sabit telefon hattı aboneliği başlatma ya da sonlandırma gibi pek çok hizmet için de çağrı merkezi kullanılabilir.

kablo tv musteri hizmetleri
kablo tv musteri hizmetleri 1

Türksat Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Nedir?

Türksat müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası 0312 925 70 00 şeklindedir. Faks göndermek isteyenler ise 0312 925 70 01 numaralı hattı kullanabilir. Genel müdürlük çalışma saatlerinin dışında kalan sürelerde telefon ile iletişim kurmak mümkün olmayabilir.

Türksat İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Türksat insan kaynakları iletişim bilgileri telefon üzerinden 0312 925 70 00 numaralı hattır. Bunun yanında yüz yüze görüşme yapmak isteyenler Yağlıpınar Mahallesi Türksat (Küme Evler) İdari Bina Apt. No:1 Gölbaşı / ANKARA adresini kullanabilir.

Türksat Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Türksat müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası 126 ya da 0 850 804 4444 üzerinden hizmet sunmaktadır. Alınan hizmet, çeşitli arıza ya da Türksat görevlileri ile ilgili olan şikâyetler bu kanallar üzerinden iletilmektedir.

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.