Trendyol Gelince Haber Ver Nasıl Yapılır

Trendyol gelince haber ver nasıl yapılır sorusu sık bir şekilde araştırılıyor.

Türkiye’nin en büyük online pazaryerlerinden biri olan Trendyol’da bazen stokla tükenebiliyor. Özellikle de giyim ürünlerinde beden stoğu oldukça çabuk bir şekilde tükenebiliyor. Ürünleri sepetinize eklerken kendi bedeninizin kalmadığını görünce ‘’gelince haber ver’’ seçeneğini aktifleştirerek ürününüz gelince bilgi alabilirsiniz. Bu seçeneği uygulamak için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Mobil uygulama üzerinden ürün detay sayfasına erişip ürünün tükenen bedenine tıkladıktan sonra ‘’ Gelince Haber Ver’’ butonu karşınıza çıkıyor. Eğer ürün stoku güncellendiğinde haberiniz olsun istiyorsanız bu butona tıklamanız yeterli olacaktır. Bu seçenek ürün stoka geldiğinde mobil uygulama üzerinden bildirim almanızı sağlıyor.
  • Uygulama değil de web sitesi üzerinden ‘’ Gelince haber Ver’’ butonunu aktifleştirmek istiyorsanız da tükenen ürünün tükenen bedenine tıklayarak ‘’Gelince haber Ver’’ botununa tıklayıp aktifleştirebilirsiniz. Bu durumda ürün soğu yenilenince üye olduğunuz e-posta adresine mail bildirimi gelir.

Trendyol Stoklar Ne Zaman Yenileniyor

Trendyol stoklar ne zaman yenileniyor diye merak eden kullanıcılar olabilir. Stokların ne zaman yenileceği için kesin bir bilgi verilmiyor. Eğer gelince haber ver butonunu kullandıysanız e-posta ile ya da uygulama üzerinden stok yenilenince direk bilgi alabilirsiniz. Bunun net bir süresi bulunmuyor.

Trendyol Bu Ürün Kapatılmıştır Ne Demek

Trendyol bu ürün kapatılmıştır ne demek sorusuna cevap vermek gerekirse stoku tamamen tükenen ürün anlamına geliyor demek yanlış olmayacaktır.

Trendyol Bu Ürün Kapatılmıştır Ne Demek
Trendyol Bu Ürün Kapatılmıştır Ne Demek

Trendyol Gelince Haber Ver Çalışmıyor

Trendyol gelince haber ver çalışmıyor gibi sorunlar da sıkça ifade ediliyor. Gelince haber ver sekmesini kullandığı halde bildirim almadığını düşünen kullanıcılar sorunun çözümüne dair Trendyol müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilir. Yanlış mail adresi girme ya da mobil uygulamayı güncellememe gibi sorunlardan kaynaklı geç ya da hiç bildirim almıyor olabilirsiniz.

Trendyol Ürün Değerlendirme Nasıl Yapılır

Trendyol ürün değerlendirme nasıl yapılır, işlemleri oldukça basit bir şekilde yapılıyor. Ürünleri değerlendirmek için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Mobil uygulama veya web sitesi üzerinden giriş yapın.
  • Ardından Hesabım> Siparişlerim sayfasına ulaşın.
  • Değerlendirmek istediği satıcının yer aldığı siparişi bulun ve ardından sipariş detay sayfasına erişim sağlayın.
  • Mevcut siparişin içinde yer alan değerlendirmek istenilen satıcıyı bulup Satıcıyı Değerlendir butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Trendyol Müşteri Hizmetleri

Trendyol Yorum Yap 5 TL Kazan

Trendyol Teslimat Noktası Nasıl Olunur

Trendyol Cüzdanımdaki Parayı Karta Aktarma

Trendyol Bayilik Şartları

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.