Trendyol Teslimat Noktası Nasıl Olunur

Trendyol teslimat noktası nasıl olunur sorusu yeni girişimciler ya da kendi işine sahip olmak isteyen kişiler tarafından sık bir şekilde araştırılıyor.

Bildiğiniz üzere trendyol artık kendi kargo firması olan Trendyol Express ile de hizmet veriyor. Bu noktada birden fazla şubesi bulunuyor. İhtiyaç olan bölgelerde şube olmak için başvuruda bulunmanız gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken te şey ise şudur;

  • Trendyol teslimat noktası olmak istiyorsanız teslimat.noktasi@trendyol.com adresine mail atmanız gerekiyor.
  • Belirtilen mail adresine yer aldığınız doğru adres bilgilerini açık bir şekilde girin. Bunun yanı sıra iletişim bilgilerinizi de girerek maili iletin.

Trendyol Teslimat Noktası Kazancı

Trendyol teslimat noktası kazancı ne kadar sorusu teslimat noktası olmak isteyen herkes tarafından merak ediliyor. Bu konuda Trendyol’un teslimat noktası olmak için belirlenen ücret sabittir. Bu noktada Trendyol teslimat noktası olmak üzere başvuru yapan ve başvurusu kabul edilen mağaza ya da dükkan sahipleri teslim edilen ürün başına 1 TL ücret kazanıyor.

Trendyol Teslimat Noktası Başvuru Formu
Trendyol Teslimat Noktası Başvuru Formu

Trendyol Teslimat Noktası Başvuru Formu

Trendyol teslimat noktası başvuru formu nerde yer alıyor ya da var mı gibi sorular da yine kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Bu noktada Trendyol başvuru noktası olabilmeniz için sunulan bir başvuru formu bulunmuyor. Başvuru formu yerine mail iletmeniz talep ediliyor. Eğer siz de Trendyol teslimat noktası olmak için başvuru yapmayı istiyorsanız tek yapmanız gereken şey teslimat.noktasi@trendyol.com adresine mail atmanız olacaktır. Bu maili atarken şu detayları dikkate almanız gerekiyor;

  • Mağaza ya da işletmenizin yer aldığı lokasyonu, cadde ve mahalle gibi adres detaylarını açık bir şekilde yazın.
  • Size ulaşılabilecek iletişim bilgilerinizi de mailde belirtmeyi unutmayın.

Bu ayrıntılara yer verdiğiniz mailinizi iletin. Ardından inceleme süreci neticesinde olumlu sonuçlanırsa Trendyol ekipleri gerekli işlemler için sizinle en kısa süre içerisinde irtibata geçiyor.

Trendyol Express Teslimat Noktası Başvuru

Trendyol Express teslimat noktası başvuru işlemleri mail üzerinden tanımlanıyor. Bu başvuru için teslimat.noktasi@trendyol.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzun uygun görülmesi halinde size geri dönüş sağlanıyor.

Trendyol Bayilik Şartları

Trendyol Cüzdanımdaki Parayı Karta Aktarma

Trendyol Express Pazar Günü Çalışıyor Mu

Trendyol Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
1 Comment
  1. ali karakaş tuba market says

    yurt mah 71493 sk çukurova tuba market adana sabah saat 8 den gece 23.30 kadar açık biryer pazar dahil hep açık hergün kargo geliyor teslimat noktası olmak istiyorum bulundum bölgeye bakan dagıtıcı arkadaşlardan bilgi alabilirsiniz şimdiden ilginiz için çok teşekür edrim

Leave A Reply

Your email address will not be published.