Teledünya İletişim

Teledünya iletişim numarası ile 7/24 hizmet alabilirsiniz. Teledünya Türksat kablolu televizyon hizmeti ile ilgili tüm konularda operatörün iletişim kanalını kullanarak firma ile iletişime geçebilir ve teknik destek alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve ticari hizmet anlayışı ile alternatif online iletişim kanallarından destek vererek hızlı, kaliteli iletişim desteği sağlamaktadır. Teledünya İletişim Merkezi’nde mevcut olan tüm güncel multimedya kanalları, kablolu TV ve Kablonet hizmetleri için iş desteği almanız oldukça kolaydır.

Teledünya Müşteri Hizmetleri | İletişim Numarası

Teledünya müşteri hizmetleri iletişim numarası sayesinde aboneler Teledünya ile ilgili sorun, öneri ve şikâyetlerini bildirmektedir. Türksat A.Ş. Modern iletişim kanalları aracılığıyla kablolu ürün ve hizmetler için satış desteği alabilirsiniz. İletişim merkezini internet, telefon ve televizyon hizmetleri ile ilgili her şey için kullanabilirsiniz. Şirket, müşterilerine ücretsiz çağrı merkezleri, online iletişim formları, SMS desteği, iletişim hatları ve engelsiz şubeler ile aktif olarak destek vermektedir.

  • Teledünya müşteri hizmetleri iletişim numarası 0 850 804 44 44’dür.

Teledünya Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Teledünya müşteri hizmetleri telefon numarası nedir sorusu olası arıza bildirimi, abonelik işlemleri ve bilgi almak isteyenler için önem taşıyor. Firmaya olan istek ve şikayetlerinizi ücretsiz Teledünya santralini arayarak çözebilirsiniz. Santralin telefon numarası kullanılarak yapılabilecek çeşitli işlemler vardır ve iletişim kanalları arasında en kısa sürede cevap alabilirsiniz.

  • Teledünya müşteri hizmetleri telefon numarası 0 850 804 44 44 olarak belirlenmiştir.
teledunya iletisim
teledunya iletisim

Teledünya Çalışma Saatleri

Teledünya çalışma saatleri müşteri hizmetleri için 7 gün 24 saati kapsamaktadır. Sorunlarınızı, şikayetlerinizi, önerilerinizi ve Teledünya müşteri hizmetleri aracılığıyla dilediğiniz zaman bildirebilirsiniz.

Teledünya Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Teledünya çağrı merkezi telefon numarası nedir sorusunun iki cevabı vardır. Firmayı iki farklı çağrı merkezi numarası ile arayarak ücretsiz müşteri desteği alabilirsiniz. Servis talebi üzerine, uzun bekleme süreleri olmadan, günün her saatinde yaptığınız her aramada müşteri danışmanınız ile görüşebilirsiniz.

  • Teledünya çağrı merkezi telefon numarası 126 ve 0 850 804 44 44’dür.

Teledünya Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Nedir?

Teledünya müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası genel merkez ile iletişim kurmak isteyenler tarafından merak ediliyor. Genel müdürlüğe ulaşmak isteyenler için kullanılacak olan telefon numarası;

  • Teledünya müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası 0312 925 70 00 şeklindedir.

Teledünya İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Teledünya insan kaynakları iletişim bilgileri kurum kapsamında çalışmak isteyen ya da iş fırsatlarını değerlendirmek isteyenler için gerekli olmaktadır.

  • Teledünya insan kaynakları iletişim telefon numarası 0850 804 44 44’dür.
  • Teledünya insan kaynakları yazışma adresi ise Yağlıpınar Mahallesi Türksat (Küme Evler) İdari Bina Apt. No:1 Gölbaşı Ankara şeklindedir.

Teledünya Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Teledünya müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası nedir sorusu şikayette bulunacaklar için önemlidir. Kablo TV Teledünya hizmetleri ile ilgili tüketici şikayetlerinin iletilmesinde etkin sonuçlara ulaşmak için işletmenizin mevcut tüm iletişim kanallarını kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  • Teledünya müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası 0 850 804 44 44 şeklinde belirlenmiştir.
Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.