Kargoist Müşteri Hizmetleri |Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Öncelikle Türkiye’nin önde gelen satış sitelerinden biri olan Kargoist kendi sağlamış olduğu filo ve taşımacılık hizmeti ile mobil kargo uygulamasına başlamış, firmaların çeşitli ürünlerini kargoya yetiştirme telaşını ortadan kaldırmıştır. Paketlerin ve ürünlerin özelliklerine göre ayrıldığı kargolama yöntemi sunduğu çözümlerle herkesin gözdesi olmuştur. Geri dönüşümlü kargo hizmetleri ile kargo şirketi arasında ve insanların gözünde ayrı bir yere sahip olmuştur. Kargoist müşteri hizmetleri tüm bu detaylar ve hizmet kalitesi hakkında daha detaylı bilgiler vererek bireylerin sorunlarını çözmeye odaklı çalışmaktadır.

Kargoist Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Kargoist müşteri hizmetleri görevlileri ile kolay bir şekilde iletişime girilerek yapılan alışverişe dair oluşan soru işaretleri veya herhangi bir soruna karşı kısa süre içerisinde bilgi almak mümkündür. Kargoist müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi almak mümkündür.

 Kargoist Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0312 503 70 24

Kargoist Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Kargoist çağrı merkezi pazartesinden cumaya kadar sabah 09:00 ile 18:30 arasında hizmet ederken cumartesi günleri saat 09:00 ile 14:00 arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri mesai yoktur.

 • Kargoist Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09:00-18:30 09:00-14:00

Kargoist Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Kargoist çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için 0312 503 70 24 numarasını tuşlamak iletişim için yeterli olacaktır. Bu numaradan başka resmi bir numarası yoktur.

Kargoist Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Kargoist resmi veya yazılı bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Bu yöntem güvenli ve doğru olduğu için en sağlıklı yöntemlecrden biridir. Doğrudan iletişimin mümkün olmadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

 • Kargoist Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0312 503 70 24

Kargoist Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Kargoist müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul/Başakşehir bölgesinde yer almaktadır. Markayla veya markaya dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

 • Kargoist Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0312 503 70 24
 • Kargoist Genel Müdürlük Adresi: Atatürk Bulvarı Deposite Ofis A1 Blok K4, No:420, Başakşehir/İstanbul.

Kargoist İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Kargoist Kargo firmasının insan kaynaklarının belirtmiş olduğu statülere göre internet sitesinden ve telefon numarasından ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

 • Kargoist İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0312 503 70 24

Kargoist Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Kargoist müşteri hizmetleri iletişim formu firmaya olan şikayetlerinizi, taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Kargoist Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Kargoist müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin sipariş öncesinde, sipariş anında veya sipariş sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

Kargoist Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0312 503 70 24

Kargoist Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Kargoist sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü ürüne dair kampanyalar, bilgiler, sezon sonu indirimleri, genel indirimler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Daha fazla bilgi almak için;
11 Comments
 1. Naz says

  Gercekden rezil bir kargo siparişm bugun gelmesi gerekirken hala gelmedi ve ben teslimat tarihine güvenerek aldim Allah belanızı versin gercekden arıyoruz telefonlarla bakan da yok yazık gercekden haketmiyorsunuz

 2. Gülay says

  Bir kargomu bir haftada ulaştırdılar ve ikinci kargom 10 gün oldu piyasada yok daha gelmedi nasıl bir kargo bu hiç böyle sorun yaşamadım diyer kargolarda rezalet yani bundan sonra sipariş verdim yerlere özellikle soracam kargo adını burası ise asla sipariş vermicem

  1. Erdoğan Tezgel says

   Bugün kargoist ürünü yanlış getirdi.teotex gelmedi onun yerine cialis geldi.bunu derhal değiştirin.niye triste getirilmedi.parası alindi.155.00.tl alindi.kargo açılması niye yasak açamıyoruz.ve onun için açtık kazığı yedik.triste girilmesini rica ediyorum.0501.358.15.01.

 3. Selma says

  Kargom şubeye ulaşmasına ragmen neden dağıtıma çikmıyor neden telefonlar açılmıyo vassaptan donüs yapılmiyor .şubede neden bekliyor ya

 4. Pnr says

  Kurye kapıya kadar geliyor zili çalmadan geri gidiyor 😠

  1. Anonim says

   Aynen öyle bizede resmen Zile basip kaçtı

 5. Pnr says

  Kargo tam bir rezalet 😠

 6. Kenan demir says

  Kargo yok ortada şirkette yok Allah sizi bildiği gibi yapsın..

 7. Anonim says

  Kargo İstanbul firması Zara! Siparişimi teslim almasına rağmen 7 gün boyunca dağıtıma çıkarmadı. Sürekli dağıtım vs deniliyor telefonda arıyorum WhatsApp yazıyorum bekledim biriyle görüşmek için, cevap yok! Günlerdir evdeyim Gelmedi. Bugün gelir belki dedim yok randevu ZRA00288… Zara Online gönderiniz randevulu teslimat sebebi ile teslim edilememiştir. Bilgi için: kargoist.com B018 SMS alıyorum Sizin profesyonel iş yapmamanızın sonucunu günlerdir sıkıntı yaşıyorum bekliyorum? Teslim edilecek diyor evde beklyorsun. Ayrıca ürünleri indirim günü aldım, şimdi iade edilirse ve aynı ürünleri 3 katı alacağım. Bu olay en kısa zamanda çözülmezse ve kargom elime ulaşmazsa pazartesi sizi dava edeceğim, hem elimde WhatsApp yazışmam var! İnsanlara böyle mağduriyet yaşatmaya hakkınız yok. Profesyonel iş yapmayı bilmiyorsanız kuryeniz işini yapamıyorsa bana söyleyin ben gelip alayım

 8. Ya siz nasil bir kargosunuz allah askina ya 3 haft says

  Ya siz nasil bir kargosunuz ya allah askina 3 hafta oldu kargom hala bana ulasmadi ariyoruz ulasilmiyo da mesaj atiyoruz cevap da vermiyosunuz süs için mi kuruldu bu kargo ne işe yariyosunuz siz

 9. Anonim says

  Kargom hala bana ulasmadi

Leave A Reply

Your email address will not be published.