Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri |Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Horoz Lojistik; çeşitli ürünlerin ve kaynakların ihtiyaç duyulan bölgelere tam zamanında uygun bir şekilde ulaştırılması için kullanılan bir araç işlevi görmektedir. Pazarlanan veya üretilen herhangi bir ürünün organize edilmesi ve idare edilmesi için etkin olarak varlığını sürdürmektedir. Horoz Lojistik müşteri hizmetleri şirkete dair detaylarla ilgilenmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak için daha detaylı hizmetlerin verilmesinde bireylere yardımcı olmaktadır.

Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Horoz Lojistik müşteri hizmetleri görevlileri ile kolay bir şekilde iletişime girilerek yapılan alışverişe dair oluşan soru işaretleri veya herhangi bir soruna karşı kısa süre içerisinde bilgi almak mümkündür. Horoz Lojistik müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi almak mümkündür.

Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 202 33 50

Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Horoz Lojistik çağrı merkezi şubelerinde olduğu gibi sabah 08:00 civarından akşam 18:00’a kadar hizmet vermektedir.

  • Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08:00-18:00 08:00-18:00

Horoz Lojistik Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Horoz Lojistik çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için 0850 202 33 50 numarasını tuşlamak iletişim için yeterli olacaktır. Bu numaradan başka resmi bir numarası yoktur.

Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Horoz Lojistik resmi veya yazılı bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Bu yöntem güvenli ve doğru olduğu için en sağlıklı yöntemlerden biridir. Doğrudan iletişimin mümkün olmadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

  • Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0850 202 33 50

Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Horoz Lojistik müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul/Maslak bölgesinde yer almaktadır. Markayla veya markaya dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

  • Horoz Lojistik Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 202 33 50
  • Horoz Lojistik Genel Müdürlük Adresi: Mahmutbey mahellesi, Taşocağı yolu 2538, Kısık Plaza Kat:1 No:6 Bağcılar/İstanbul

Horoz Lojistik İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Horoz Lojistik firmasının insan kaynaklarının belirtmiş olduğu statülere göre internet sitesinden ve telefon numarasından ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

  • Horoz Lojistik İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0850 202 33 50

Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Horoz Lojistik müşteri hizmetleri iletişim formu firmaya olan şikayetlerinizi, taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Horoz Lojistik müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin sipariş öncesinde, sipariş anında veya sipariş sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

Horoz Lojistik Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 202 33 50

Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Horoz Lojistik sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü ürüne dair kampanyalar, bilgiler, sezon sonu indirimleri, genel indirimler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Horoz lojistik müşteri hizmetleri İstanbul

Horoz lojistik müşteri hizmetleri İzmir

Horoz lojistik müşteri hizmetleri Adana

Horoz lojistik müşteri hizmetleri Bursa

Horoz lojistik Ankara müşteri hizmetleri

Horoz lojistik müşteri hizmetleri Diyarbakır

Horoz lojistik müşteri hizmetleri gaziantep

Horoz lojistik müşteri hizmetleri Konya

Daha fazla bilgi almak için;
1 Comment
  1. Fatma tekin says

    Ayvalik altinova telefon numarası lütfen

Leave A Reply

Your email address will not be published.