Godaddy Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Godaddy müşteri hizmetleri sistemi kurumun müşterilerini memnun etmesi açısından verilen hizmetlerden bir tanesidir.

Godaddy bir şirkettir ve 1997 tarihinde kurulmuştur. İnternet domain servisi olarak bilinmektedir. Pek çok ülkede şirketin şubeleri bulunmaktadır. Genel merkezi ise Amerika Birleşik Devletleri ‘ndedir. Godaddy müşteri hizmetleri ise ülke çapında yaşanan müşteri problemlerinin kısa zamanda giderilmesi için kurulan sistemdir.

Godaddy Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Godaddy müşteri hizmetleri telefon numarası müşterilerin kurum adına yaşadığı problemlerin yetkili kişiler tarafından kısa zamanda çözümlenebilmesi için kurulmuş bir sistemdir. Bu hizmet sisteminden müşteriler ücretsiz bir şekilde yararlanmaktadır.

  • Godaddy Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 390 75 46

Godaddy Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Godaddy müşteri hizmetleri çalışma saatleri ülke çapında her yerde aynıdır. Eğer müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorsanız hizmet verdiği zaman aralığında aramanız sizi sonuca ulaştıracaktır.

  • Godaddy Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri:  Pazartesi – Cuma 09.00 ile 19.00 arasında hizmet vermektedir.

Godaddy Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Godaddy çağrı merkezi telefon numarası için Türkiye ‘de hizmet veren bir tane numara bulunmaktadır. 0 850 390 75 46 olarak bilinmektedir.

Godaddy Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Godaddy müşteri hizmetleri faks numarası kullanmamaktadır. Faks hattına aktif bir şekilde dahil olmadığından dolayı herhangi bir faks numarası da bulunmamaktadır. Bunun yerine oldukça fazla e – posta adresi vardır.

Godaddy Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Ve Adresi Nedir?

Godaddy müşteri hizmetleri genel müdürlüğü Türkiye de yer almamaktadır. Genel merkezi Tempe, Arizona, Amerika Birleşik Devletleri ‘nde olan bu kurum Türkiye ülkesinde genel müdürlük bulundurmamaktadır. Herhangi bir durumda yalnızca müşteri hizmetleri ile çağrı merkezi yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Godaddy insan kaynakları
Godaddy insan kaynakları

Godaddy İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Godaddy insan kaynakları oldukça köklü bir sistem ile çalışma yürütür. Bu kurum dünya markası olmasından dolayı çalışanlarının ne derecede olduğunu her zaman takip etmektedir.

Kurumlar güçlerini çalışanlarından alır. Bunun bilincinde olarak ilerleyen bir insan kaynakları departmanı vardır. iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.

  • Godaddy İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0 850 390 75 46

Godaddy Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Godaddy müşteri hizmetleri iletişim formu tam anlamı ile belirli bir düşünceye yönelik değil yani şikayet, öneri, teşekkür gibi konu başlıkları dahilinde değildir. Bütün düşüncelerinizi bu form üzerinden paylaşabilirsiniz. Yetkili kişiler alışveriş hakkında yaşadığını bir sorunda bile sizinle iletişime geçecektir.

Godaddy Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Godaddy müşteri hizmetleri şikayet hattı telefon numarası bulunmaktadır. Yaşadığınız herhangi bir sorunu ücretsiz bir şekilde bu numara üzeriden yetkili kişilere bildirebilmeniz mümkündür.

  • Godaddy Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 850 390 75 46

Godaddy Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Godaddy müşteri hizmetleri resmi sosyal medya hesapları takibinde doğru bilgilere ulaşmanız anında güncellenen ve yeni çıkan haberlerden bilgi almanız söz konusudur. Yanlış bir yönlendirme almak yerine herkesin tercihi doğru bilgi almaktadır. Siz de bu şekilde düşünüyorsanız bu durumda resmi soysal medya olduğuna dikkat etmelisiniz.

Twitter Müşteri Hizmetleri

İnstagram Müşteri Hizmetleri

Trendyol Müşteri Hizmetleri

HSBC Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.