Getir Kaç TL Üzeri Ücretsiz

Getir kaç TL üzeri ücretsiz hizmet veriyor, bu sorunun yanıtı getir müşterileri tarafından oldukça sık bir şekilde araştırılıyor.

Getir uygulamasından yapacağınız 60 TL ve üzeri alışverişlerde getirme ücreti alınmıyor. Bu tutarın daha altında bir siparişiniz olursa 6,99 TL kadar bir getirme ücreti ve poşet ücreti sipariş tutarınızın totaline yansıtılıyor.

Getir Minimum Sepet Tutarı

Getir minimum sepet tutarı 30 TL’dir. Ancak bu tutar getirin yoğunluk durumuna göre farklılık gösterebilir. Bulunduğunuz bölgede hizmet veren getir uygulamasına girdiğiniz zaman bazen yoğunluk nedeniyle siparişleriniz sıraya da alınabilir. Ya da sepet sipariş tutarı için belirtilen minimum tutardan daha yüksek bir tutar da talep edilebilir. Ancak genel itibariyle getir siparişlerinizi 30 TL alt limitli olacak şekilde verebilirsiniz.

Getir’de Getirme Ücreti 2022

Getir’de getirme ücreti 2022 yılında 6,99 TL olarak yansıyor. Ancak eğer sepetiniz 60 TL tutarının altında kalıyorsa getirme ücreti sepetinize yansıtılıyor. 60 TL üzerindeki tüm siparişleriniz için getir sizden herhangi bir getirme ücreti talep etmiyor. Bu detaya;

  • Getir ürünlerinizi sepetiniz ekleyin.
  • Ardından sepetinize giderek onaylayıp ödeme sayfasına ulaşın.
  • Eğer sepetiniz 60 TL üzerindeyse getirme ücreti yansımadığını görebilirsiniz.

Getir Getirme Ücreti Ne Zaman Yok

Getir getirme ücreti ne zaman yok sorusu getir müşterilerinin hepsi tarafından sık bir şekilde araştırılıyor. Bu noktada 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde getirme ücreti yansıtılmıyor. Eğer bu tutarın altında bir alışverişiniz olursa sepetinize 6,99 TL kadar getirme ücreti ve bunun yanı sıra da poşet ücreti ilave edilerek tahsil ediliyor.

Getir Sipariş Sınırı
Getir Sipariş Sınırı

Getir Sipariş Sınırı

Getir sipariş sınırı bulunmuyor. Yani gün içerisinde istediğiniz kadar sipariş oluşturabilirsiniz. Arka arkaya sipariş oluşturabileceğiniz gibi gün içerisinde ihtiyacınız olduğu anlarda da oluşturabilirsiniz. Ancak getir kuryeleri yoğun bir şekilde çalışıyor. Siparişlerinizi parça parça vermeniz bu yoğunluğun artmasına ve aynı zamanda siparişlerin de gecikmesine neden olabilir. Bu noktada siparişlerinizi olabildiğince tek seferde vermeniz hizmet kalitesi ve hız açısından oldukça önemlidir. Minimum 30 TL’lik siparişler için getir hizmeti veriliyor.

Getir kampanya kodu 2022

Getir Ödeme Yöntemi Ekleme

Getir Müşteri Hizmetleri

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
2 Comments
  1. Muhammad says

    Nasıl bir kodu alanir

  2. Ayşe says

    Getir sibriş

Leave A Reply

Your email address will not be published.