Getir Kampanya Kodu 2023: İletişim Numarası

Getir kampanya kodu 2022 yılında da devam ediyor. Getir uygulaması Türkiye’nin her noktasında kesintisiz ve kaliteli hizmetini sürdürüyor.

Bu noktada müşteri sayısında da her geçen gün artış devam ediyor. Çeşitli kampanya kodları vererek müşterilerinin kazanmasını destekliyor. Getir kampanya kodu kazanmak için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Getir uygulamasını telefonunuza indirerek hemen bir üyelik oluşturun.
  • Ardından telefonunuzu getir bildirimlerine açık hale getirin.
  • Getir’ e ait sosyal medya hesaplarını takibe alın.
  • Getir tarafından mail adresine ya da uygulama bildirimi olarak gelen promosyonları inceleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Getir Kampanya Kodu 30 TL

Getir kampanya kodu 30 TL ile indirimli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Getir uygulamasında getir yemek, getir büyük, getir market ve getir su gibi farklı hizmetler bulunuyor. Getir market hizmeti için 30 TL promosyon hakkı veriliyor. Bunu kullanmak için şu adımları izleyebilirsiniz;

  • Getir uygulamasını açın.
  • Getir markete tıklayarak satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin.
  • Ardından ödeme sayfasına geçince kampanya seçin sekmesine göz atın. Bu alanda örneğin 70 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL indirim ve benzeri kampanyalar bulunuyor. Sepetinize en uygun olan kampanyaya tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Getir 45 TL 20 TL İndirim
Getir 45 TL 20 TL İndirim

Getir 45 TL 20 TL İndirim

Getir 45 TL 20 TL indirim kampanyası da sıkça müşterileri tarafından merak ediliyor. Bu kampanyadan kimler faydalanabilir sorusuna da cevap aranıyor. 20 TL indirim kampanyasını ilk kez alışveriş yapan ve bu alışverişini de BKM Express ile ödeyen müşteriler kullanabiliyor. Bu kampanyanın içeriği bulunduğunuz bölgeye göre değişebilir. Ayrıca tüm kampanyalar için Getir haklarını saklı tutar. Yani kampanyanın içeriğinde ve süresinde farklılık olabilir.

Getir İndirim Kodu Nasıl Alınır

Getir indirim kodu nasıl alınır sorusu kullanıcıların araştırdığı sorular arasında yer alıyor. Bu noktada getir uygulamasını kullanmak ve üyelik açmak ilk adımınız olmalıdır. Getir uygulamasını kullanarak alışveriş yaptıkça farklı kampanya seçeneklerini görebilirsiniz. Genel olarak sepetinizin ödeme sayfasına girince bu kampanya seçenekleri listeleniyor. Buradan kazandığınız kampanyayı seçerek sepetinizi onayıp faydalanabilirsiniz.

Getir Ödeme Yöntemi Ekleme

Getir Müşteri Hizmetleri

İnstagram Müşteri Hizmetleri

Arabam.com Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
1 Comment
  1. Ananudikiö says

    Sl.mcnm

Leave A Reply

Your email address will not be published.