Anadolujet Müşteri Hizmetleri

Anadolujet müşterilere olan kaliteli uçuş hizmetleriyle günümüzde Türkiye’de ve uluslararası uçak seyahati hizmetlerine önem veren çoğu ülkede adından söz ettirmeye başlamıştır. Çalışma prensipleri, hizmette verdiği önem ve iş ahlakıyla Türkiye’nin en önemli seyahat firmalarından biri haline gelmiştir. Anadolujet müşteri hizmetleri müşterilerinin seyahat öncesinde, seyahat anında ve seyahat sonrasında yaşayabileceği her türlü sorunun önüne geçmek adına müşterilerine hizmet kolaylığı sağlamaktadır.

Anadolujet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Anadolujet müşteri hizmetleri yetkilileriile telefon ve mail yoluyla iletişime girilerek yapılacak ve yapılmış olan seyahate dair oluşan sorunlar veya şikayetlere karşı kısa süre içerisinde bilgi almak mümkündür. Anadolujet müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi almak mümkündür.

Anadolujet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 2 538

Anadolujet Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Anadolujet müşteri hizmetleri her gün 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

  • Anadolujet Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri:7 gün 24 saat.

Anadolujet Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Anadolujet çağrı merkezi ile irtibat halinde olup dilek ve şikayetleri bildirmek içiniçine-mail ve telefon yoluyla bağlantı kurulabilir.

Anadolujet Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Anadolujetherhangi bir yazılı ve resmi belgenin ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Faks numarası ile sürdürülecek olan iletişim en yararlı ve güvenli yollardan biridir. Telefon ile iletişimin sağlanamadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

  • Anadolujet Müşteri Hizmetleri Faks Numarası:+90 312 590 19 19

Anadolujet Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Anadolujet müşteri hizmetlerinin yer aldığı genel müdürlük binasıÇankaya/Ankara bölgesinde yer almaktadır. Firma ile alakalı yaşanabilecek hemen hemen her durumu genel müdürlük ile iletişime geçerek çözüme kavuşturmak mümkündür.

  • Anadolujet Genel Müdürlük Telefon Numarası: +90 312 590 19 19
  • Anadolujet Genel Müdürlük Adresi: Kentpark İş Merkezi AnadoluJet Ofisleri Eskişehir Yolu 7. km. No: 164 Kat: 4 Çankaya/ANKARA

Anadolujet İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Anadolujet firmasının insan kaynaklarının ifade etmiş olduğu standartlara göre internet sitesinden ve e-mail adresinden ulaşabilir.Bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

  • Anadolujet İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 2 538

Anadolujet Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Anadolujet müşteri hizmetleri iletişim formu Anadolujet firması ile ilgili yaşanan ve yaşanmış olan her türlü olumlu ve olumsuz durumu bildirerek müşteri ile firma arasındaki yetkililerin irtibat halinde kalmalarını sağlayan bir yöntemdir.

Anadolujet Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Anadolujet müşteri hizmetleri şikayet hattı uçuş seferi yapmış olan veya yapmak isteyen müşterilerin dilek ve şikayetlerini, madur olduğu durumları, bir daha yaşanmasını istemediği durumları bildirmek için kullandıkları bir iletişim yoludur.

AnadolujetŞikayet Hattı Telefon Numarası:444 2 538

Anadolujet Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Anadolujetfirması sahip olduğu resmi sosyal medya hesapları ile internet ortamında da müşterileri ile irtibat kurmaktadır. Bu sosyal medya hesapları ile uçuş ve uçuşa dair çeşitli kampanyalar, havayolu şirketi olarak getirdiği yeni fırsatlar ve seyahat sezonlarına dair verdiği bilgiler ile tüm müşteri ve müşteri adaylarını bilgilendirmektedir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.