8502220638 Nerenin Numarası? |Hangi Firmaya Ait? | Niye Arar?

8502220638 numarasının ait olduğu firma Denizbank olarak bilinmektedir. Denizbank bu numara ile insanları arayarak bir bankacılık şirketi olarak sağlamış oldukları fırsat ve seçenekleri halka anlatarak sunmaktır. Bu anlatım yolu ile bankalarının imkanlarından herkesin faydalanmasını ve yeni müşteriler kazanmayı hedefler. Hem kendi müşterilerini hem de kendi müşterisi olmayan kişileri bu telefon yoluyla arayarak kredi seçeneklerin, faiz imkanlarını ve kredi kartı hizmetleri gibi sundukları avantajları tanıtırlar.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası Denizbank müşterileri ve Denizbank müşteri adayları ile bankanın doğrudan iletişim kurması için kurulan bir bankacılık hizmetidir. Bu yol ile banka ile kişiler arasındaki iletişimi sağlamak ve yaşanan sıkıntıların çözümüne ulaşmak mümkündür. Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibat kurarak kısa süre içerisinde geri dönüş almak ve bu geri dönüşten yararlanmak mümkündür.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 08 00

Denizbank Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Denizbank müşteri hizmetleri yetkililerinin mesai saatleri Hafta içi her gün sabah 09:00 ile 17:00 saatleri arasındadır.

  • Denizbank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Denizbank müşteri hizmetleri çalışma saatleri 09:00-17:00 arasındadır.

Denizbank Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Denizbank çağrı merkezi telefon numarası birey ile bankanın doğrudan iletişimini sağlayan bir irtibat yoludur. Bu irtibat yöntemi ile dilek ve şikayetler bildirilir ve geri dönüş alınır.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Denizbank’a ile yazılı ve resmi olan her türlü belgenin ulaştırılması için faks yolu ile iletişim kurmak seçeneklerden biridir. Bu irtibat yolu işe yaramaktadır.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 212 336 30 38

Denizbank Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Denizbank müşteri hizmetleri genel müdürlüğü Çankaya/Ankara bölgesinde bulunur. Müşteri hizmetleri ile iletişim kurulduğu zaman gereken ilgi ve alaka görülmediğinde genel müdürlük ile iletişime girmekte fayda vardır.

  • Denizbank Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 348 20 00
  • Denizbank Genel Müdürlük Adresi: Aziziye, Vali Dr. Reşit sokak, 06690, Çankaya/Ankara.

Denizbank İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Denizbank insan kaynakları belirlemiş olduğu statüye uygun olarak internet sitesinden ulaşılabilir. Bu statüler hakkında gerekli olan bilgilerin alınmasıyla başvuru işlemleri yapılabilmektedir. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçilerek insan kaynakları koluna yönlendirilmek istenmelidir.

Denizbank İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0850 222 0 800

Denizbank Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Denizbank müşteri hizmetleri iletişim formu banka ile birey arasındaki meselelerin karşılıklı olarak çözülmesi için iletişim kurdukları bir yoldur. İletişim formunun doldurulması ile kısa süre içerisinde geri dönüş alınır.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Denizbank müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin bankacılığa dair çeşitli sorunların yaşanması durumunda her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

Denizbank Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 0 800

Denizbank Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Denizbank sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü duruma avantajlar, bilgiler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Faiz oranları, kredi seçenekleri ve daha pek çok fırsat buradan duyurulmaktadır. Sosyal medya hesaplarının takip edilmesi tüm bu hizmetlerden önceden yararlanma fırsatları vermektedir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.