5555551500 Nerenin Numarası? |Hangi Firmaya Ait? | Niye Arar?

5555551500 numarasının ait olduğu firma Türk Telekom olarak bilinmektedir. Bu numarayla arayan Türk Telekom şirketi genellikle firmalarının bünyesinde barındırmış olduğu çeşitli kampanyalardan, sundukları müşteri memnuniyeti imkanlarından ve her sene hatta her dönem firmanın sunduğu imkanlarda ne gibi değişiklikler olduğundan bahsetmek ve kullanıcılarını bilgilendirmek için arar. Kullanıcısı olmayan kişileri de bu imkanlardan faydalanmak isteyip istemediklerini sormak için aramaktadır. Bunun dışında kendi kullanıcılarının yaşayabilecekleri veya karşılaşabilecekleri çeşitli durumları bildirmek için ararlar.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Türk Telekom müşteri hizmetleri bünyesinde çalışan görevliler ile kısa süre içerisinde sağlıklı bir iletişim kurmak için müşteri hizmetleri kolu her bireye yardımcı olmaktadır. Bu olanaktan faydalanmak için Türk Telekom müşteri hizmetleri aranarak kullanıcı veya kullanıcı adayı olarak firmaya dair her türlü sorun veya sormak istenen meseleler rahatlıkla bildirilir. Firmaya dair her konu hakkında kısa süre içerisinde bilgi almak mümkündür. Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişime geçilerek firma ile irtibat kurmak mümkündür.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 1 444

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Türk Telekom müşteri hizmetleri yetkililerinin mesai saatleri hafta içi sabah 08:30 ile 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Hafta sonları hizmet vermemektedir.

 • Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Hafta içi 08:30-17:00 arası.

Türk Telekom Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Türk Telekom çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için müşteri hizmetleri telefon numarası ile iletişime geçmek mümkündür.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Türk Telekom ile resmi veya yazılı olan herhangi bir resmi belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks yöntemi kullanılmaktadır. Bu iletişim şekli kullanışlı olduğundan tercih edilmektedir.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 306 10 10

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Türk Telekom müşteri hizmetleri genel müdürlüğü Altındağ/Ankara bölgesinde yer almaktadır. Firmaya dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

 • Türk Telekom Genel Müdürlük Telefon Numarası: 444 1 444
 • Türk Telekom Genel Müdürlük Adresi: Aydınlıkevler, No, Turgut Özal 2 Blv No: 4, 06090 Altındağ/Ankara.

Türk Telekom İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Türk Telekom şirketinin insan kaynaklarının istediği statülere göre internet sitesinden ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

 • Türk Telekom İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 1 444

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Türk Telekom müşteri hizmetleri iletişim formu şirkete olan taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Türk Telekom müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin iletişim kurma hizmetlerinde ve internet kullanımında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

Türk Telekom Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 1 444

Daha fazla bilgi almak için;
2 Comments
 1. Anonim says

  türk telekoma ait teit ettim

 2. bıngılıbinyu says

  yağmurun camiası bal, dur bu saate ne işin var parkta zeynep? burada kal. gopta kaykay sürer muzaffer, hadi yağmur şu yemeğe bir tuz atı ver.
  bıngılıbinyu

Leave A Reply

Your email address will not be published.