4440335 Nerenin Numarası? |Hangi Firmaya Ait? | Niye Arar?

4440335 numarasının ait olduğu firma Garanti Bankası’dır. Garanti Bankası vermek istediği bilgileri telefon yoluyla hem kullanıcılarına hem de kullanıcı adayı grubuna girebilecek olan tüm vatandaşlara bildirmektedir. Telefon yoluyla bankacılığa dair bilgileri vermesinin bir diğer sebebi de müşterilerin herhangi bir haberden daha sonra haberdar olmamaları ve bazı durumlara geç kalmamalarıdır. Garanti bankası hem müşteriler ile banka arasında herhangi bir sorun çıkmaması için hem de müşterilerin madur olmaması için bildirmek istediği durumları önceden telefonla arayarak müşteriyi bilgilendirir. Bunun dışında ise bankacılık hizmetlerine dair yenilikleri tüm vatandaşlara sunmak ve haberdar etmek için telefon yoluyla ulaşır.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Garanti Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası banka yetkililerinin müşterilerin madur kaldığı durumları çözmek için, yapmak istedikleri işlemleri kısa süre içerisinde halletmek için, bankanın müşterileri herhangi bir bankacılık hizmeti konusunda bilgi sahibi yapması için kullandığı bir iletişim yoludur. Garanti Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası ile banka ile banka kullanıcıları arasındaki iletişim sağlanır ve hizmet şekli bir düzen içerisine sokulur.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 03 35

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Müşteri hizmetleri ile hizmet eden Garanti Bankası bu hizmetini 7/24 herkese sunmaktadır.

  • Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat.

Garanti Bankası Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Çağrı Merkezi Garanti Bankası’nın iletişim yollarından biridir. Çağrı merkezinin kullanımı ile Garanti Bankası’na bildirilen dilek ve şikayetler banka yetkilileri tarafından değerlendirilir. Bu değerlendirilme sonucunda ortada var olan durum bir sonuca ulaştırılır ve pürüzler ortadan kaldırılır.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Resmi belge ve yazışmaların sorunsuz ve kısa bir şekilde karşı tarafa iletilmesi için faks yöntemi kullanılır. Garanti Bankası Müşteri hizmetleri faks numarası da bu durumu sağlamak için bireyler ve banka şirketi arasında kullanılan bir irtibat yöntemidir.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: +90 212 318 18 18

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Garanti Bankası’nın müşteri hizmetleri genel müdürlüğü Çankaya/Ankara bölgesinde yer almaktadır. Müşterilerin müşteri hizmetleri ile iletişim kurması sonucu faydalı bir sonuca ulaşamaması durumunda Garanti Bankası genel müdürlüğü ile iletişime geçilerek daha ciddi ve sağlam çözüm yolları bulunur.

  • Garanti Bankası Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0312 457 15 00
  • Garanti Bankası Genel Müdürlük Adresi: Çankaya, Cinnah Caddesi, No:2, 06690, Çankaya/Ankara.

Garanti Bankası İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Garanti Bankası şirketinin insan kaynakları bölümünün önceden belirlemiş olduğu bir statü modeli yer almaktadır. Bu statüye uygun olarak başvuru yapılabilmesi ve doğru sonuç alınması için internet sitesinden ve Garanti Bankası’nın kendi resmi internet sitesinden başvuru yapılır. Daha sonra kişi bankanın müşteri hizmetleri bölümü ile iletişime geçerek İnsan Kaynakları bölümüne yönlendirilir.

Garanti Bankası İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 03 35

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Garanti Bankası müşteri hizmetleri iletişim formu bankanın müşteriler tarafından talep edilen istek ve şikayetlerinin değerlendirilmesi, daha sonra ise müşterinin maruz kaldığı durumu ortadan kaldırmak için kullandığı bir çözüm yoludur. Form değerlendirilerek ortada bir olumsuz durum varsa ortadan kaldırılır.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Garanti Bankası müşteri hizmetleri şikayet hattı Garanti Bankası’nın yapmış olduğu hizmetlerden veya bünyesinde çalıştırmış olduğu görevlilerden müşterilerin memnun kalmaması, şikayetçi olması veya herhangi bir durumu talep etmesi durumunda banka tarafından bu talep ve şikayetlerin yerine getirilmesi için kullanmış olduğu müşteri-banka arası iletişim yoludur.

Garanti Bankası Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 03 35

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Garanti Bankası sosyal medya hesapları vasıtasıyla bankasının sahip olduğu tüm seçenek ve imkanları buradan bildirerek bilgi edinmek isteyen kişilerin banka hakkında fikir sahibi olmasını sağlar. Garanti Bankası sosyal medya hesapları şunlardır:

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.