Ziraat Bankası Hakkari Şubeleri Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Hakkari şubeleri müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ziraat Bankası Hakkari şube kodları işte detaylar.

Hakkari merkezi ve ilçeleri ile askeri garnizon içerisinde şubesi bulunan Ziraat Bankası bu şehirde şubesi olan sayılı bankalardan. Fakat bazı ilçelerinde tek banka olma unvanı olan bankanın bu durumu büyüklüğünü göstermektedir. Buralarda olan herkesin neredeyse tek banka adresi olması Ziraat şubelerini zorunlu kılıyor. Bu çerçevede de telefonla ulaşım sağlamak isteyen Hakkari’liler için Müşteri hizmetleri numarası arayışı da önemli.

Banka şubeleri telefonları ile telefon bankacılığı hizmeti almanız mümkün değildir. Bunun için 444 00 00 ile 850 220 00 00 numarayı aramanız ve gerekli güvenlik aşamasını geçmeniz gerekir. Bu hizmeti de almak için ayrıca telefon bankacılığı hizmetini açtırmanız gereken diğer hususlardır. Banka şubelerinden alabileceğiniz bilgi ve diğer hususlar için işte telefon numaraları.

Ziraat Bankası Hakkari Şubesi Telefon Numarası

Ziraat Hakkari Şubelerine ait telefon numaraları sizlerin finansal hizmetlerinizdeki iletişimler için önem arz eder. 6 Şube ile en az illerden biri olan Hakkari merkezinde de 1 tane şube bulunmaktadır. Bunlarla birlikte Hakkari şube telefon numaraları şunlardır.

 Hakkari Şubesi 0 (438) 211 60 08

Çukurca Şubesi 0 (438) 511 20 18

Derecik Şubesi 0 (438) 461 31 52

Şemdinli Şubesi 0 (438) 411 38 59

34. Hudut Tugay Komutanlığı Şubesi 0 (438) 438 01 62

Yüksekova Şubesi 0 (438) 333-0354

Ziraat Bankası Hakkari Şube Kodları

Ziraat Bankası Hakkari Şube Kodları

Şube koda para havalesi için gerekli olan ilk numaralardır. 2,3 ve 4 haneli olan banka şube kodu her şubeye farklı verilir. Bu sayede gönderdiğiniz para da doğru hesaba aktarılmış olacaktır. Şube kodlarına internet ve mobil bankacılık dışında, ATM ve telefon bankacılığından da ulaşabiliyorsunuz. Bankacılık hizmetlerinizde hesap cüzdanını kullanıyorsanız bu kartın ön yüzünde de yine kodlara ulaşabilirsiniz.

Hakkari Şubesi 299

Çukurca Şubesi 705

Derecik Şubesi 2732

Şemdinli Şubesi 649

34. Hudut Tugay Komutanlığı Şubesi 2713

Yüksekova Şubesi 1902

Ziraat Bankası En Yakın ATM adresi

Bankamatikler özellikle Ziraat Bankası müşterilerinin kullanımı açısından önemli ortamlardır. Buralardan banka müşterisi olmasanız dahi hizmet alabiliyor olmanız önemli avantajlar sunuyor. Kartsız işlemler sayesinde ödeme yapabilme imkânı veren ATM ayrıca telefon ile gönderilen paraları da hesabınız olmasa çekme olanağı sağlar. Bu anlamda Hakkari de en yakın Ziraat ATM sorgulama sayfası sayesinde hizmet almak için seçeceğiniz adrese de akıllı uygulamalar sayesinde ulaşabiliyorsunuz.

Ziraat ATM’leri müşterilerine kredi kullanma, nakit avans çekme, borç ve kredi taksitleri ödeme, kurumsal ve fatura ödemeleri gibi bir dizi hizmet veriyor. Bunun yanında 7-24 para çekip yatırabileceğiniz tek adres olan bankamatikler ziraat müşterilerine de kolaylık sağlıyor. Ayrıca müşteri olmayanlar buralardan kartsız işlem menüsü sayesinde bazı bankacılık işlemlerini de ücretsiz olarak yapabilme hakkına sahip.

Ziraat Bankası Erzincan Şubeleri Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Bursa Şubeleri Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Denizli Şubeleri Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Diyarbakır Şubeleri Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Bilecik Şubeleri Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Adana Şubeleri Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.