Ziraat Bankası Bilecik Şubeleri Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Bilecik şubeleri müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ziraat Bankası Bilecik şubesi telefon numarası ve Ziraat Bankası Bilecik şube kodları işte detaylar.

Ziraat Bankası Bilecik şubeleri müşteri hizmetleri, Ziraat Bankası Bilecik İl Merkezi başta olmak üzere ilçelerle birlikte 8 şube ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bankacılık işlemleri ile hizmetlerini internet bankacılığı ile alabiliyorsunuz ancak Ziraat Bankası Bilecik Müşteri Hizmetleri arayışınızda olabilir.

Bankacılık işlemlerinin yürütülmesinde önemli bir arguman olan iletişim için bankanın müşteri hizmetleri dışında şubenin kendi telefon numarasından da arama imkanlarınız oluyor. Müşteri potaniyeli ile en çok işlem gören bankalar arasında ilk sıralarda olan Ziraat Türkiye’de tüm il ve ilçelerde şubesi olan tek banka konumundadır. Devlet bankası olması ayrıca üstlendiği misyon açısından da önem arz ediyor.

Ziraat Bankası Bilecik Şubesi Telefon Numarası

Bankayı müşteri hizmetlerinin telefonu olan 0 850 220 0000 ile 444 0000 numaradan arayabilirsiniz. Ancak kendi şubenizi de aramanız gerekebilir. Bu çerçevede sizlere bankanın şubelerine ait telefon numaralarını da kolaylık olması açısından listeledik. Şubenizde gelişen bir olay için ya da alabileceğiniz destek için merkezde bulunan müşteri ilişkilerinden aramakta bazen yanlış olabiliyor Özellikle kredi başvurusu ile sonucunu bilgi almak isteyenler banka şubesini direk arama yoluna gidiyor. Bu gibi durumlarda kredi pazarı açısından da müşteri ilişkileri temsilcileri direk kendi cep telefonlarını da verebiliyor. Bu çerçevede Bilecik Ziraat Şubeleri telefon numaraları şu şekilde;

Bilecik Şubesi 0 (228) 212-1152

Bozüyük Şubesi 0 (228) 314-0120

Gölpazarı Şubesi 0 (228) 411-2499

Osmaneli Şubesi 0 (228) 461-6246

Pazaryeri Şubesi 0 (228) 381-2090

Söğüt Şubesi 0 (228) 361-3411

Yenipazar Şubesi 0 (228) 431-2016

Ziraat Bankası Bilecik Şube Kodları

Ziraat Bankası Bilecik Şube Kodları

Şube kodu bankaların ve müşterilerinin hesabını takip etmek, muhasebeleştirmek önemli rakamlardır. Her şubenin ayrı bir kodu vardır. Şube kodu özellikle para aktarım işlemlerinde havaleyi tercih edenler için önem arz eder. Başka türlü para karşı hesaba geçmez ve mağduriyet yaşanabilir. Bu gibi mağdur olma nedenlerinizi ortadan kaldırmak için şube kodları da önem arz ediyor. Şube kodunuzu internet bankacılığı, ATM’ler, bankamatik kartları üzerinden de öğrenebilirsiniz. Bunlarda birlikte Bilecik’te bulunan banka şube kodları da şu şekilde;

Bilecik Şubesi 118

Bozüyük Şubesi 122

Gölpazarı Şubesi 371

İnhisar Şubesi 2551

Osmaneli Şubesi 436

Pazaryeri Şubesi 469

Söğüt Şubesi 121

Yenipazar Şubesi 1434

Ziraat Bankası Bilecik En Yakın ATM adresi

Bireysel bankacılık işlemleri yürütülürken bazı zamanlarda ATM kullanılmak istenir. Özellikle para çekecekseniz ya da yatıracaksanız bankamatikler önemli adresler oluyor. Buralarda işleminizi belli limitler dahilin de yapabiliyor olsanız da bir çok baş ağrısından kurtarabilecek yerlerdir. Ziraat Bankasının Bilecik ilçesi ile illerinde bankamatiklerini sorgulama yoluyla size yakın bir ATM bulabilirsiniz. Burada konum itibariyle aramalarda söz konusu oluyor ve GPS yardımıyla bankamatiklere ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca Ziraat müşterileri Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankalarının ATM’lerinden de ücretsiz bankamatik hizmeti alabiliyor.

Ziraat Bankası Adana Şubeleri Müşteri Hizmetleri

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri

Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

Halkbank Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.