Halkbank Müşteri Hizmetleri | Halk Bankası İletişim Numarası

Halkbank müşteri hizmetleri aracılığı ile bankanın verdiği birçok hizmeti hem bireysel hem de kurumsal müşterilerin müşteri temsilcilerine bağlanmaya gerek kalmadan kolaylıkla yapabilmeleri mümkündür.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Halkbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek banka ile ilgili taleplerinizi iletebilirsiniz. Halkbank müşteri hizmetleri telefon numarası arandığında sesli yanıt sistemi ile sadece birkaç saniyede istediğiniz işlemi yapabileceğiniz kategoriye ulaşabilirsiniz.

  • Halkbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 0 400

Halkbank Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Halkbank müşteri hizmetleri, 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Halkbank Dialog hattını arayarak günün her saatinde, resmi tatil veya hafta sonu olması fark etmeksizin müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

  • Halkbank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 Gün 24 Saat

Halkbank Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Halkbank çağrı merkezi numarası, 444 0 400’dür. Müşteri hizmetleri numarasına alternatif olarak bu numaradan arayarak da banka ile ilgili işlemleri yapabilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Halkbank’a yazılı belge ve evrak iletmek için faks hattını kullanabilirsiniz. Banka ile ilgili evrak işlerinizi faks aracılığı ile daha pratik şekilde halledebilirsiniz.

  • Halkbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 340 93 99

Halkbank Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Halkbank’ın genel müdürlüğü İstanbul ili Ataşehir ilçesindedir. Kozyatağı ve Esenler’de de genel müdürlük ek hizmet binaları bulunmaktadır.

  • Halkbank Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 503 70 70
  • Halkbank Genel Müdürlük Adresi: Barbaros Mahallesi Şebboy Sokak No:4/1 34746 Ataşehir/İSTANBUL

Halkbank İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Halkbank insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonları öğrenebilir ve bu pozisyonların şartları hakkında bilgi alabilirsiniz. Açık pozisyonlar bankanın web sitesi üzerinden duyurulmakta ve yazılı sınav sonrasında adaylar mülakata alınmaktadır.

  • Halkbank İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0216 503 70 70

Halkbank Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Halkbank müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak Halkbank ve hizmetleri ile ilgili istek, dilek ve şikayetlerinizi firmaya iletebilirsiniz. Gönderdiğiniz form incelendikten sonra, gerekli olması halinde; belirttiğiniz iletişim adresleriniz üzerinden firma yetkilileri sizinle iletişime geçmektedir.

  • Halkbank Müşteri Hizmetleri İletişim Formu:

Halkbank Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Halkbank müşteri hizmetleri şikayet hattını arayarak firmaya şikayetiniz hakkında bildirimde bulunabilirsiniz. Müşteri yetkilileri şikayetinizi aldıktan sonra çözüm süreci başlatılmaktadır ve size geri dönüş yapılmaktadır.

  • Halkbank Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 0 400

Halkbank Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Halkbank sosyal medya hesaplarını takip ederek Türkiye’de ve dünyadaki Halkbank ile ilgili güncel haberleri öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Halkbank’taki güncel kampanyalar ve banka bünyesine yeni katılan hizmetler hakkında en yeni bilgileri edinebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.