Ziraat Bankası Gümüşhane Şubeleri Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Gümüşhane şubeleri müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ziraat Bankası Gümüşhane şube kodları işte detaylar.

Ülke genelinde 1723 şubesi olmasına karşın en az şube sayısı ile Gümüşhane ili ve ilçelerinde toplam 6 şube bulunmaktadır. Buna rağmen şehrin en çok şubesi ve müşterisine sahip Ziraat Bankası Gümüşhane Şubeleri Müşteri hizmetleri arayışı da bu sürekli yapılan hususlardan biridir.

Bankacılık işlemi ile özellikle kredi ürünlerini almak ya da iletişim yoluyla bilgi almak isteyenler fiziki olarak şubeye gitmek yerine telefonu kullanmayı tercih edebiliyor. Ziraat Müşteri Hizmetleri 0 850 220 00 00 – 444 00 00 numaralarından hizmet vermesine karşın banka şubesini direk aramayı tercih edenlerde oluyor.

Ziraat Bankası Ankara Şubeleri Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Gümüşhane Şubesi Telefon Numarası

Bankacılık işlemlerinin yürütülmesi ve sonuçlandırılması açısından telefonla destek almak isteyen Gümüşhane Ziraat Bankası müşterileri hesabının olduğu şubeye telefonla ulaşım sağlayabiliyor. Kısa süreli ve hızlı çözüm arayışında olanların tercihi olan şubeyi aramak kişinin müşteri potansiyeline göre banka tarafından da hızlı çözülebiliyor. Kredi başvurusu ve faiz oranları ile şartlar hakkında bilgi almak isteyenler için Ziraat Bankası Gümüşhane şubeleri ve telefon numaraları da şu şekilde;

Gümüşhane Şubesi 0 (456) 213 10 73

Kelkit Şubesi 0 (456) 317 11 01

Köse Şubesi 0 (456) 411 50 64

Kürtün Şubesi 0 (456) 711 66 41

Şiran Şubesi 0 (456) 511 70 47

Torul Şubesi 0 (456) 611 28 63

Ziraat Bankası Gümüşhane Şube Kodları

Ziraat Bankası Gümüşhane Şube Kodları

Şube kodu bankacılık işlemlerinde muhasebe kayıtları için önem arz eder. Bu sebeple her şubenin bir kodu vardır ve Ziraat Bankası şubeleri arasında para havalesi yapılması istendiğinde de bu numaralar üzerinden yapılmak zorundadır. Kodlara formülünü bilenler iban numarası üzerinden ulaşabiliyor. Dileyen Telefon bankacılığı, banka şubesi, ATM ve hesap cüzdanları üzerinden de hesabının olduğu şube koduna ulaşım sağlayabiliyor.

 Gümüşhane Şubesi 246

Kelkit Şubesi 250

Köse Şubesi 1313

Kürtün Şubesi 1667

Şiran Şubesi 332

Torul Şubesi 286

Ziraat Bankası Gümüşhane En Yakın ATM adresi

6 Şube ile hizmet veren Gümüşhane Ziraat Bankası’nın ATM’leri de banka ürünlerini kullanmanız için gereken adreslerdir. 7-24 para çekme yatırma işlemlerini yapabileceğiniz bu ortamlarda kurumsal ödeme, fatura ödeme, Vergi Ödemelerinizi de yapabiliyorsunuz. Üstelik ödemeler için bankanın kendisinin müşterisi olmanıza da gerek yoktur. Kartsız işlem menüsü ile dilendiğinde para gönderme hizmetleri de alabildiğiniz bankamatikler için Ziraat Bankası Gümüşhane en yakın ATM nerede sorgulama sayfası üzerinden gerçekleştirilebiliyor. ATM’den ayrıca kredi kullanımı ve taksitli avans başvurunuzu da gerçekleştirebiliyorsunuz.

Küçük bir kent olmasına karşın buranın yabancısı olanlar için GPS üzerinden banka ve ATM’ye ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca Ziraat müşterileri Vakıfbank ve Halkbank ATM’lerini de ücretsiz kullanım haklarına sahip. Dilerseniz bu mecralardan da ihtiyacınız olan bankamatik hizmetini alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Aydın Şubeleri Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Bitlis Şubeleri Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Artvin Şubeleri Müşteri Hizmetleri

0850 220 00 00 Kimin Numarası Neden Arıyor

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.