Ziraat Bankası Bitlis Şubeleri Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Bitlis şubeleri müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ziraat Bankası Bitlis şubesi telefon numarası ve Ziraat Bankası Bitlis şube kodları işte detaylar.

Ziraat Bankası Bitlis Şubeleri Müşteri Hizmetleri ile mesai saatleri içerisinde mekana ve zamana bağlı olmadan bankacılık işlemlerinizi telefon aracılığıyla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Başta kredi ürünleri olmak üzere bankacılık işlemlerindeki sorunlarınız ile diğer hususlarda banka şubeleri hizmet vermektedir. Bu hizmetlerden ayrıca yararlanabilmeniz için bankanın müşterisi  olmak zorunda değilsiniz. 444 00 00 ile 0 850 220 00 00 numaralardan 7-24 destek alabilme olanakları mümkün. Fakat bireysel olarak banka şubenizle çalışmak isteyenler için klasik yöntem şubelere gitmenin de önünde engel bulunmuyor.

Ziraat Bankası Artvin Şubeleri Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Bitlis Şubesi Telefon Numarası

Hesabınızın bulunduğu banka şubesinin aranma sebeplerinden en başında internet bankacılığı şifre işlemleri geliyor. Şifresini unutanlar ve yeni şifre talep etmesini bilmeyen kişilerin yanında telefon ve Sim kart değişikliği ile bu hizmeti alamayanların ilk durağı Ziraat Bankası Bitlis Şubesi Telefon Numaraları oluyor.

Buradan hesabının olduğu şubeyi arama yoluyla yeni şifre ve mobil bankacılığı kullanabilme özgürlüğü isteyen tüketicilerin telefon bankacılığı açık olması halinde Ziraat Müşteri Hizmetleri 444 00 00 numaradan da bu hizmetini alabiliyor. Banka şubelerinin aranmasında bir diğer hususta yine internet şubesi kullanım kısıtının kaldırılması oluyor. Bitlis Şube Telefon numaraları da şu şekilde;

Bitlis Şubesi 0 (434) 226 90 94

Adilcevaz Şubesi 0 (434) 311 27 02

Ahlat Şubesi 0 (434) 412 41 04

Güroymak Şubesi 0 (434) 511 28 54

Hizan Şubesi 0 (434) 611 20 71

Mutki Şubesi 0 (434) 711 23 66

Tatvan Şubesi 0 (434) 827 54 30

Ziraat Bankası Bitlis Şube Kodları

Ziraat Bankası Bitlis Şube Kodları

Banka kodu bankacılık sistemlerinin kaydı ve ilerlemesi açısından önemli bir husus. Bir bankanın yüzlerce şubesi bulunur ve finansal işlemlerin takibi ile kaydı içinde bu numaralar önem arz eder. Bireysel bankacılık hizmetlerinde ise özellikle havale yapılması istenmesi halinde Ziraat Bankasının başka şubesine göndereceğiniz paralar için mutlaka şube kodunuz olması gerekir. İhtiyaç duyabileceğiniz Bitlis Şube Kodları şu şekildedir.

Bitlis Şubesi 93

Adilcevaz Şubesi 522

Ahlat Şubesi 271

Güroymak Şubesi 1378

Hizan Şubesi 663

Mutki Şubesi 671

Tatvan Şubesi 441

Ziraat Bankası Bitlis En Yakın ATM adresi

Para çekmek için yoğun bir şekilde kullanmış olduğumuz Ziraat Bankası ATM’lerinden çok daha farklı hizmetleri de alabiliyoruz. Telefon Sim kart güncelleme işleminin en kısa yoldan bankamatikten yapılıyor olması bizlerin internet bankacılığını kullanabilmemizin yolunu açıyor. Bu anlamda da Bitlis’te ikamet eden kişilerin en yakın Ziraat Banka ATM’si sorgulama olanakları bulunuyor. Buradan akıllı uygulamalar sayesinde bulunduğunuz yere en yakın adrese ulaşım imkanınız oluyor.

Ziraat ATM’sinde yapacağınız işlemler kadar Halk Bankası ile Vakıfbank bankamatikleri de sizlerin ücretsiz ve masrafsız hizmet alma adresleriniz oluyor. Bu mecraları da istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz.

0850 220 00 00 Kimin Numarası Neden Arıyor

Ziraat Bankası Bingöl Şubeleri Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Gaziantep Şubeleri Müşteri Hizmetleri

Ziraat Bankası Giresun Şubeleri Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.