Western Union Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Western Union müşteri hizmetleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Western Union Türkiye ve gcr@westernunion.com mail işte detaylar.

Farklı para birimleri ile uluslurarası arenada para gönderme ve alma imkanları sağlayan önemli bir kuruluş olması sunulan hizmetlerden kaynaklanan sorunlar için Western Union Müşteri Hizmetleri numarası sorgulamasına sebep oluyor.

ABD merkezli olarak dünya çapında para transferlerine olanak sağlayan Western Union Müşteri Hizmetlerinin Türkiye telefon numarası 0 212 375 57 50’dir. Türkçe diliyle hizmet almak isteyen kişiler Pazar günleri hariç 09:00 ile 21:00 saatleri arasında hizmet alıyor. İngilizce ile destek almak isteyenler ise 09:00 ile 24:00 saatleri arasında ulaşım sağlayabiliyor.

Western Union Türkiye

Tüm dünya ülkelerine online para gönderme çığır açan Western Union Türkiye size uluslararası bazda para gönderimi için farklı yollar sunuyor. Bunlar;

  • Online para gönderme
  • Şubeden para gönderme
  • Para al
  • Banka Hesabına Para al
  • Uygulama aracılığıyla para gönder seçenekleri bulunmaktadır.

Para transferinde sistem size gönderici ve alıcı olarak transfer takibi imkanı sunuyor. Bu imkanlar için site verilen izleme numarası üzerinden sorgulama yapabiliyorsunuz.

gcr@westernunion.com mail

gcr@westernunion.com mail

Western Union sevdiklerinize ve ailenize para göndermenin en kolay yollarından biri olarak gösterilebilir. Dünya çapında yaklaşık yarım milyon insanın acenteler vasıtasıyla para gönderip alınmasına olanak sağlamaktadır. Farklı ülkelere para aktarımı sağlanıyor olmasında o ülkenin finansal yasaları dikkate alınarak yapılır.

Yasal düzenlemelere tabi olarak para gönderimi ve alımında engellerde söz konusu olabiliyor. Bu engellerin kaldırılması için yapmanız gereken gcr@westernuinon.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bu maile yanıt veren ilgilenen departman engellemelerin kaldırılması ile ilgilenir. Talep aşamasında sizden istenilen bilgiler şunlardır.

  • Adınız Soyadınız
  • Para transferinde kullanmış olduğunuz mail adresiniz ve telefon numaranız
  • WesternUnion’un engellediği para transferine ait gönderim numarası
  • Para aktarımı karşısında almış olduğunuz hata kodları
  • Engelin kaldırılması için nedeninizi gösteren bir talep

Dünya çapında operasyonel bir ticari kapsamı olan dev şirket haline gelen Western Union para transferindeki organizasyon ve koordineyi de en hassas biçimiyle sürdürüyor. Parasal açıdan mağduriyetlerin yaşanmaması adına farklı inceleme ve araştırmalar yapılmaktadır. Bu aşamada para gönderimi ve alımı yapılan ülkenin finansal yasaları ile hareket edilmektedir.

AdımPara Müşteri Hizmetleri

Ziraat Yatırım Müşteri Hizmetleri

Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Halkbank Müşteri Hizmetleri

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.