Morhipo Müşteri Hizmetleri |Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Morhipo 2011 yılında Boyner Holdingin çatısı altında kurulmuştur. Yeni sezonda çıkacak olan ürünler çok avantajlı bir şekilde kampanyalara ayrılarak tek bir site içerisinde toplanmıştır. Normal sezonlarda ve yeni sezonlarda yüzlerce ürünler sitede sunulurken, kampanya ürünleri de çeşitli fırsatlarla herkesin hizmetine sunulmuştur. Müşterilere erkek, kadın, çocuk ayrımı yapılmadan hemen hemen çoğu kategoride ürünler sunulmaktadır. Sitede yer alan fırsatlarla çoğu kişi kolay yolla alışveriş fırsatından yararlanmaktadır. Siparişlerin verilmesinden sonraki süreç içerisinde herhangi bir sorun olduğu takdirde Morhipo müşteri hizmetleri her türlü soruna karşı müşterilere yardımcı olma imkanı sağlamaktadır.

Morhipo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Morhipo müşteri hizmetleri görevlileri ile kolay bir şekilde iletişime girilerek yapılan alışverişe dair oluşan soru işaretleri veya herhangi bir soruna karşı kısa süre içerisinde bilgi almak mümkündür. Morhipo müşteri hizmetleri telefon numarası öğrenildikten sonra iletişime geçilerek en kısa süre içerisinde çıkan soruna dair bilgi almak mümkündür.

 • Morhipo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 30 90

Morhipo Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Morhipo müşteri hizmetlerinin çalışma saatleri haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Bu 7 gün içerisinde belirlenen çalışma saatleri vardır. Müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilmek için öncelikle çalışma saatlerinin öğrenilmesinde fayda vardır. Çalışma saatleri dışında iletişim kurabilmek için internet sitesine üye olup yetkililere mesaj atmak yeterlidir.

 • Morhipo Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08:00-22:00

Morhipo Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Morhipo çağrı merkezi ile iletişim kurabilmek için 0850 222 30 90 numarasını tuşlamak iletişim için yeterli olacaktır. Bu numaradan başka resmi bir numarası yoktur.

Morhipo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Morhipo resmi veya yazılı bir belge ulaştırılması gerektiği zamanlarda faks merkezi sistemini kullanmaktadır. Bu yöntem güvenli ve doğru olduğu için en sağlıklı yöntemlerden biridir. Doğrudan iletişimin mümkün olmadığı durumlarda müşterilerin ihtiyaçlarını gidermede kullanılan bir yöntemdir.

 • Morhipo Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: (0212) 335 83 93
Morhipo Müşteri Hizmetleri
Morhipo Müşteri Hizmetleri

Morhipo Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Morhipo’nun müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul/Maslak bölgesinde yer almaktadır. Markayla veya markaya dair oluşabilecek herhangi bir sıkıntı durumunda bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için en etkili yöntemlerden biri genel müdürlük ile iletişime geçmektir.

 • Morhipo Genel Müdürlük Telefon Numarası: (0212) 366 04 99
 • Morhipo Genel Müdürlük Adresi: Maslak mahallesi, Büyükdere caddesi, Noramin İş Merkezi No:237 K: -6 / Maslak / Şişli / İstanbul

Morhipo İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Morhipo firmasının insan kaynaklarının belirtmiş olduğu statülere göre internet sitesinden ve telefon numarasından ulaşabilir, bu pozisyonlar hakkında gerekli olan bilgiler alınarak başvuru işlemleri yapılabilir. Müşteri hizmetlerine ulaşılarak insan kaynakları bölümüne yönlendirilmek istenmelidir.

 • Morhipo İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0850 222 30 90

Morhipo Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Morhipo müşteri hizmetleri iletişim formu firmaya olan şikayetlerinizi, taleplerinizi, sormak istediklerinizi ve var olan sıkıntınızı belirtebilmenizi sağlayan bir araçtır. Firmanın görevlileri bu durumu gördüğü takdirde en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Morhipo Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Morhipo müşteri hizmetleri şikayet hattı müşterilerin sipariş öncesinde, sipariş anında veya sipariş sonrasında yaşadığı her türlü soruna dair çözüme kavuşabilmesi için şikayetini bildirdiği hattır.

Morhipo Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 30 90

Morhipo Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Morhipo sosyal medya hesapları hizmete sunulan her türlü ürüne dair kampanyalar, bilgiler, sezon sonu indirimleri, genel indirimler gibi konularda önceden bilgi verme hizmeti sağlayan bir hizmettir. Bu sosyal medya hesapları şunlardır:

Daha fazla bilgi almak için;
1 Comment
 1. Nigar Farzaliyeva says

  Günaydın. Sorunumun çözümü için sizden yardım istiyorum. MH70072213 numaralı sipariş Azerbaycana verdim ancak yanlış bedenler nedeniyle Azerbaycan postasını kullanarak siparişi adresinize iade etmek zorunda kaldım. (Boyner Büyük Mağazaçılık A.Ş İstanbul Morhipo Şubesi. Boyner Grup Yonca Tesisi İnönü Mah.Gebze Güzeller OSB Farabi cad N1). Kargo takip numarasından kontrol edildiğinde kargonun 5 ağustos’tan beri -PTT-de (İşyerinde Bekliyor GEBZE PLASTİKÇİLER OSB KOCAELİ-GEBZE) beklendiği öğrenildi. İadem deponuza ulaşmak için bana iade kodu verebilir misiniz?

  RR00601****
  PTT İşyerinde Bekliyor
  KOCAELİ, GEBZE

Leave A Reply

Your email address will not be published.