Migros Müşteri Hizmetleri

Migros müşteri hizmetleri alışveriş yapanların sorunlarını, isteklerini ve şikâyetlerini dile getirmek için faaliyet gösteriyor. Türkiye çapındaki mağazaları ile kullanıcılara pek çok ürün alma fırsatı sunan Migros iletişim kanalları sayesinde çeşitli sorunlara yönelik hızlı çözümler sunuyor.

Migros Müşteri Hizmetleri | İletişim Numarası

Migros müşteri hizmetleri iletişim numarası 444 10 44 şeklinde hizmet vermektedir. Migros iletişim numarası üzerinden müşteriler hafta içi 08.30 ile 00.00 saatleri arasında iletişim kurabilmektedir. Söz konusu numara üzerinden kasiyer şikâyetleri, ürünler hakkında genel bilgi almak ve Migros sanal market siparişleri vermek de mümkün olmaktadır.

Migros Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Migros müşteri hizmetleri telefon numarası 444 10 44 üzerinden hizmet sağlamaktadır. Marka tarafından müşterilerin sorunlarını gidermek, çözümler sunmak ve çeşitli şikâyetleri değerlendirmek amacıyla hayata geçirilmiş olan müşteri hizmetleri üzerinden gerekli yardım sağlanmaktadır. Sadece telefon numarası olarak değil WhatsApp üzerinden de müşterilere hizmet sunan Migros WhatsApp numarası da 0530 300 1 300 şeklindedir. WhatsApp üzerinden hafta içi 08.30 ile 00.00 saatleri arasında müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilirsiniz.

migros musteri hizmetleri
migros musteri hizmetleri

Migros Çalışma Saatleri

Migros çalışma saatleri mağazalar için her gün 10.00 ve 22.00 arasındadır. Bazı bölgelere göre açılış saati 09.00 olabilmektedir. Migros müşteri hizmetleri çalışma saatleri ise hafta içi 08.30 – 00.00 iken hafta sonu 10.00 – 20.00 arasındadır.

Migros Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Migros çağrı merkezi telefon numarası 444 10 44 şeklindedir. Çağrı merkezi üzerinden sorular, şikâyetler ve ürünler hakkında bilgi almak mümkündür. İlgili telefon numarası arandıktan sonra sanal market ile ilgili olan sorunlar için 1’i, Money Club ile ilgili işlemler için 2’yi, Migros mağazaları için 3’ü, Macro Center için 4’ü, Migros mobil uygulaması için de 5’i tuşlayarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Migros Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Nedir?

Migros müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası 0 216 579 30 00’dır. Aynı numara üzerinden faks gönderimi de yapılmaktadır. Genel müdürlük çalışma saatleri hafta içi her gün 09.00 – 19.00 arasındadır.

Migros İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Migros insan kaynakları iletişim bilgileri telefon olarak 0 216 579 30 00 numaralı telefon, eposta olarak ise iletisim@migros.com.tr adresidir. Yüz yüze görüşme yapmak isteyenler için Migros genel merkez adresi Atatürk Mah. Turgut Özal Caddesi No:7 34758 Ataşehir / İSTANBUL şeklindedir.

Migros Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Migros müşteri hizmetleri şikâyet hattı telefon numarası 444 10 44 olurken WhatsApp üzerinden de şikâyet bildirmek için müşteriler 0530 300 1 300 numaralı telefonu kullanabilmektedir. Şikâyetlerin değerlendirilmesi için söz konusu şikâyete konu olan ürün, mağaza, sorumlu, kasiyer ya da diğer unsurların açık bir şekilde belirtilmesi gerekecektir.

Daha fazla bilgi almak için;
1 Comment
 1. Zeki ALKİŞLAR says

  03.11.2022 saat 21.00 civarı Van Migros Selimbey Mah. 3M satış mağazasında alış veriş yaparken reyon önündeki vidaları çıkmış metal laminantın ayağıma takılması ile yere düşmekten zor kurtuldum.
  Fakat Nıke marka spor ayakkabım yırtıldı. Güvenlik görevlisinden yetkiliyi çağırmasını istedim. Gelen yetkili sökülen bandın fotoğrafını aldı kibarca “geçmiş olsun” dedikten sonra biz size dönüş yapacağız dedi. Dönüş yapılmadı ve kendim tekrar gidip yüz yüze görüştüm.
  Hatalarını kabul edip ayakkabımın faturasını istediler. 24.05.2021 tarihinde aldığım ayakkabımın faturasını zorlukla buldum. O gün ki Fiyatı 629 TL olan faturayı Migros yetkililerine teslim ettim. Migros yekilisi Sayın Mehmet MÜKÜS yırtılan ayakkabıyı vermek koşuluyla faturada ki 629 TL olan ücreti ödeyebileceğini söyledi.
  Ben emekli öğretmen olarak 20 yıldan fazla Migros mağazasının müşterisiyim.. 1.5 yılda sizin mağazanızda dahi fiyatların kat kat artmasına karşılık, benim Migros mağazasında, kurumuzun hatasından dolayı yırtılan marka ayakkabımın değeri bu mudur?
  Size mağduriyetimi bildirerek ve kurumsal bir mağaza olarak sizden zararımın karşılanmasını talep ediyorum.
  Ülkemizin güvenilir ve kurumsal mağazası olan Migros’tan adil bir yanıt bekliyorum.
  Saygılarımla…

Leave A Reply

Your email address will not be published.