LG Müşteri Hizmetleri

LG müşteri hizmetleri cihazı olanlar teknik destek almak istediklerinde müşteri hizmetlerine ulaşmak isterler. LG firması bu doğrultuda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına iyi bir ekiple oluşturulmuş LG müşteri hizmetleri numarası ile kullanıcılarının sorularını cevaplamakta ve çözümler üretmektedir.

LG Tv Müşteri Hizmetleri

Türkiye’de yaşayan LG kullanıcıları müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 65 43 hattını arayabilmektedir. Ayrıca yakın bir tarihte oluşturulan LG Whatsapp müşteri hizmetleri ile 0530 918 65 43 numarası üzerinden iletişim kurulabilmektedir. Ek olarak teknik destek almayan isteyen her kullanıcısı için LG bilişim üzerine Türkiye’nin birçok ilinde müşteri hizmetleri konuşlandırmıştır. LG TV 7 24 müşteri hizmetleri telefon numarası ulaşabilmek için il bazında oluşturulan hattı aramak yeterlidir.

LG Çalışma Saatleri Nedir ? Saat Kaç Arası Hizmet Veriyor ?

LG müşteri hizmetlerine 2 farklı şekilde ulaşılabilmektedir. 444 65 43 hattını kullanarak müşteriler haftanın 7 günü 09.00 20.00 saatleri arasında iletişime geçebilirler. Whatsapp destek hattını kullanmak isteyen müşteriler ise 0530 918 65 43 numarası ile haftanın 7 günü 09.00 17.00 saatleri arasında iletişime geçebilmektedir.

lg katlanabilir telefonlara cok farkli giris yapti
lg katlanabilir telefonlara cok farkli giris yapti

LG Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

LG çağrı merkezi 444 65 43 numarasına kayıtlıdır. Bu numarayı aradığınızda tuşlama yaparak gerekli birime yönlendirilirsiniz.

LG Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Nedir?

LG müşteri hizmetlerinin genel müdürlüğü İstanbul içerisinde yer almaktadır. Genel müdürlüğe 0 212 314 52 52 numaralı telefon aranarak ulaşılabilmektedir. Ayrıca çağrı merkezi telefonu aranarak da bu birime ulaşmak mümkündür.

LG İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

LG insan kaynakları ulaşılmak istendiğinde 444 65 43 çağrı merkezinin aranması yeterlidir. Bu numara üzerinden tuşlama ile insan kaynaklarına ulaşılabilmektedir. İş başvurusu takibi ve boş pozisyonlar için bu numarayı aramak yeterlidir.

LG Şikayet

LG kullanıcıları sahibi oldukları ürün veya hizmet karşılığında memnuniyetsizlik yaşadığında arayacakları şikâyet hattı 444 65 43 tür. Bu numara ile LG müşteri hizmetlerine ulaşıldıktan sonra yaşanan problem için şikâyet talebi oluşturulabilmektedir. Bu hattan lg buzdolabı şikayet, lg çamaşır makinası şikayet gibi konulardan destek alabilirsiniz. LG servis yazdırabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için;
1 Comment
  1. Mehmet beşer says

    İnternete girmiyor

Leave A Reply

Your email address will not be published.