İSTEGELSİN Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Sanal alışveriş markası olarak ticari hayatına başlayan İstegelsin, İSTEGELSİN müşteri hizmetleri üzerinden müşterilerinin kişisel sorularına yanıt vermektedir. İstegelsin üzerinden market alışverişi, kişisel bakım ürünleri, yemek siparişleri verilebilmektedir. Ayrıca alınan ürün üzerinden komisyon talep etmeyen firma, market ile aynı fiyatlarla satış işlemlerini gerçekleştirir. Bu firmanın uygulamasını kullanmak için, akıllı telefona İstegelsin uygulamasının indirilmesi gerekir. Adres tanımlamasından sonra uygulama kullanılabilir hale gelir. İstediğiniz tüm ürünleri bu şekilde, herhangi bir ek ücret ödemeden kapınızda bulabilirsiniz.

İSTEGELSİN Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Bir sanal alışveriş sitesi olan İSTEGELSİN müşteri hizmetleri telefon numarası  ile müşterilerinin istek, şikayet ve önerilerini almaktadır. Kapınıza getirilen üründen memnun değilseniz, ürün değişimi ve kurye hataları için ya da memnuniyet bildirmek için bu numarayı kullanabilirsiniz. Bu sayede uygulama, düzeltilmesi gereken durumlar varsa, bunlara odaklanacaktır.

İSTEGELSİN Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 255 17 17

İSTEGELSİN Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

İstegelsin firmasına ait müşteri hizmetlerinden işlem yapmak için çalışma saatlerini kontrol etmeniz gerekir. Firma, çalışma saatleri dışında ve resmi tatillerde, müşteri hizmetleri üzerinden hizmet vermemektedir. Hafta içi uygun saatlerde, bu numara üzerinden öneri, istek, şikayet gibi geri bildirimlerde bulunabilir, firmanın kendini geliştirmesine katkı sağlayabilirsiniz.

İSTEGELSİN Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 8.30-17.30

İSTEGELSİN Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

İstegelsin firması, müşteri hizmetleri numarasının dışında bir çağrı merkezi telefonu kullanmamaktadır. Bu nedenle müşterilerin, tüm çağrılarını müşteri hizmetleri telefonuna iletmeleri gerekir. Müşteri hizmetleri ile müşteri ilişkileri ve kurye kaynaklı sorunlar konusunda konuşulabilir. Eer size gelen ürünle ilgili bir sorun yaşıyorsanız, yine müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz.

İSTEGELSİN Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

İstegelsin firması, faks numarası yerine e-posta hizmetlerini kullanmaktadır. Bu nedenle faks numarası bulunmamaktadır. E-posta adresi kullanarak kişiler, burada işe başlamak için gerekli belgeleri, hatalı ürün durumunda faturayı ve hata delilini, öneri, istek ve şikayetlerini bildirebilirler.

İSTEGELSİN Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: musteri.hizmetleri@istegelsin.com

İSTEGELSİN Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

İstegelsin firmasına ait genel müdürlük numarası ile, ürünlerde meydana gelen sorunları, ürün gönderim aksaklıklarını bildirebilirsiniz. Aynı zamanda siparişlerde veya sistemde sorun yaşayan kuryeler, genel müdürlük numarasını arayabilir. İstegelsin sipariş numarası, genel müdürlüğe bağlı olarak çalışmaktadır. Operatörden genel müdürlük seçeneğine giderek bağlantı sağlayabilirsiniz.

İSTEGELSİN Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 255 17 17

İSTEGELSİN Genel Müdürlük Adresi: Saray Mahallesi, Büyükdeniz Caddesi Akkom İş Merkezi 2. Blok No:4 Ümraniye/İstanbul

İSTEGELSİN İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

İstegelsin insan kaynakları da, genel müdürlük gibi tek bir operatör ile çalışmaktadır. Tek numaradan istediğiniz birime ulaşmanız mümkün olacaktır. Bu sayede telesekretere yapmak istediğiniz işlemi söylerseniz, sizi insan kaynaklarına bağlar.

İSTEGELSİN İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 255 17 17

İSTEGELSİN Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

İstegelsin müşteri hizmetleri formu, İstegelsin sitesi üzerinden doldurulur. Form sayesinde müşteri hizmetlerinden geri dönüş alabilirsiniz.

İSTEGELSİN Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

İSTEGELSİN Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

İstegelsin, şikayetler için ayrı bir telefon kullanmaz. Aynı telefon numarasından uygun seçeneği işaretleyerek bağlantı sağlayabilirsiniz.

İSTEGELSİN Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 255 17 17

İSTEGELSİN Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

İstegelsin sosyal medya hesapları üzerinden direkt mesaj gönderebilirsiniz. Şikayet,istek ve önerilerinizi bu şekilde firmaya ulaştırabilirsiniz.

İSTEGELSİN Resmi Facebook Sayfası

İSTEGELSİN Resmi Twitter Sayfası

İSTEGELSİN Resmi Instagram Sayfası

Daha fazla bilgi almak için;
2 Comments
 1. M. Ali Keskin says

  Bursa Kükürtlü caddesinde 100 m2 dükkan kiralıktır. 100 x2 olabiliyor
  (yüksek tavan ) ilgilenirseniz beni arayabilirsiniz,
  M. Ali Keskin
  Cep 053368****

 2. Ramazan.YOLCU says

  İyi günler,
  Yapı Kredi Bankasının 25 TL anında indirim ve artı olarak 25 TL WORLDPUAN kampanyasından faydalanmak için 250.15 TL siparişte bulundum.
  YKB 25 TL vermesine rağmen sizin sisteminiz 25 TL indirimi yapmadı.
  Söz konusu indirimin hesabıma iadesini rica ediyorum.
  Aksi taktirde bu indirimi kampanyayı düzenleyen bankamdan talep edeceğim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.