Hakmar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hakmar müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Hakmar personel şikatet hattı işte detaylar.

Hakmar, 1997 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Tecrübeli çalışan kadrosu ile hızla büyüyerek günümüze kadar gelmiştir. 25 adet aktif olarak çalışma gösteren mağazası bulunan Hakmar, hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini günden güne geliştirmekte ve büyütmektedir. Satın alma gücünün büyüklüğü ve dinamik yapısı sayesinde hızlı bir büyüme göstermektedir. İstanbul’un tamamında aktif olarak çalışma alanına sahip olmak isteyen Hakmar, öncelikle müşteri memnuniyetinin sağlanması gerektiğini düşünerek Hakmar müşteri hizmetleri üzerinden müşterileri ile anında iletişim kurma fırsatı sunmaktadır.

Hakmar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir

Hakmar müşteri hizmetleri ile anında iletişim kurmak mümkündür. Hakmar müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden bütün sorunların çözümlerine ulaşım sağlanmaktadır.

 • Hakmar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0216 307 4440

Hakmar Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor

Hafta içi ve hafta sonu hizmet veren Hakmar müşteri hizmetleri, belirlenen mesai saatleri arasında müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

 • Hakmar Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08:30 – 21.30
 • Hakmar Müşteri Hizmetleri Pazar Günü Çalışma Saati: 11:00-21:30

Hakmar Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir

Hakmar mağazalarının çağrı merkezi numarası 0216 307 4440 olup buradan müşterilerinin dilek, şikayet ve sorunlarına çözüm yolları bulmak için çalışmaktadır.

Hakmar Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir

Hakmar müşteri hizmetleri faks numarası bulunmamaktadır.

 • Hakmar Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: Bulunmamaktadır.

Hakmar Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir

Hakmar müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul/ Pendik’te müşterilerine hizmet vermektedir.

 • Hakmar Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 307 9393
 • Hakmar Genel Müdürlük Adresi: Yayalar, Ankara Caddesi No 173 Pendik/İstanbul

Hakmar İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir

Hakmar insan kaynakları şirket adına büyük önem taşıyan bir birimdir. Hakmar insan kaynakları aracılığı ile şirket çalışanları seçmektedir. Aynı zamanda oluşan iş ilanları ve açık pozisyonlar için duyurular Hakmar insan kaynakları tarafından yapılmaktadır. ik@hakmar.com.tr adresi üzerinden nsan kaynaklarında bulunan ilgili kişi ile iletişim kurmak mümkündür.

 • Hakmar İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0216 307 9393

Hakmar Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur

Hakmar resmi internet sitesi üzerinden “İletişim” bölümüne geçerek iletişim formuna ulaşım sağlanmaktadır.  İletişim formunda bulunan boşluklar, istenilen bilgiler ile doğru ve anlaşılır bir şekilde doldurulduktan sonra ilgili temsilciye iletilmektedir. İlgili temsilci gerekli incelemeleri yaptıktan sonra olabilecek en hızlı zamanda müşteriye geri dönüş yapmaktadır.

 • Hakmar Müşteri Hizmetleri İletişim Formu:
Hakmar Personel Şikatet Hattı
Hakmar Personel Şikatet Hattı

Hakmar Personel Şikatet Hattı

Hakmar şikayet telefonları, Hakmar müşteri hizmetleri şikayet hattını arayarak firmaya bildirimde bulunmak mümkündür. Hakmar müşteri hizmetleri şikayet hattı üzerinden dilek, istek ve şikayetler anında ve kolay bir şekilde ilgili yerlere iletilmektedir. info@hakmar.com.tr adresi üzerinden posta yolu ile de şikayet bildirmek mümkündür.

 • Hakmar Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0216 307 4440

Hakmar Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir

Hakmar, müşteri hizmetleri resmi sosyal medya hesapları üzerinden duyurular yapmakta ve yeni kampanyalar hakkında bilgiler paylaşmaktadır. Sosyal medya üzerinden müşterilerine detaylı bilgiler sunan Hakmar, sosyal medya aracılığı ile de müşterileri ile iletişim kurmaktadır.

Metro Market Müşteri Hizmetleri

A101 Müşteri Hizmetleri

Getir Yemek Kaça Kadar Açık

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Trendyol Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
3 Comments
 1. Ozer says

  İş için form doldurdum donmediler

 2. Ozer says

  İle arlyorum form doldurdum dönüş yapmadııar

 3. Hakmarı Seviyoruz says

  Merhaba efendim. Ben büyük umutlarla ve iş tecrubemle basladıgım Hakmar işime hiç ama hiç istemeden ayrılmak durumunda kaldım. iş değiştirmeyi hiç sevmiyorum kolay kolayda iş değiştirmem senelerce çalışmak ve yükselmek için çok çabalarım fakat Kartal-Soğanlık ta mağaza adını vermek istemiyorum bölge sorumlusu Şeyda hanımın yüzünden işten ayrıldım. birçok arkadaşımızın ortak sorunu Şeyda hanımdır. Kendimizi gösterebileceğimiz kendimizi yırtsak çırpınsakta gösterebileceğimiz kimse yok üstüne üstlük Şeyda hanımda inanılmaz ters ve egolu davranıyor bizlere, arkadaşlarımız içinde rencide edici aşşalayıcı üslubu sanki tüm Hakmarların sahibi gibi egolu davranması tüm arkadaşlarımızın ortak sorunudur. Ben büyük bir arzu ve istekle başlamıştım Hakmara yükselmek için elimden geleni yapıyordum ve işimi çok çok seviyordum. Şeyda hanım benim tüm isteğimi tüm iş aşkımı bitirdi piskolojimi bozdu. baska müdürlerimizde Seyda hanımı denetlemeli çünkü buraların kralı benim edası ile tüm arkadaşlarımız bıktık gerçekten. Ben çok üzgünüm hala Hakmarı sevmiştim gerçekten çalışmayı çok istemiştim ama arkadaşlarımız ve mağaza sorumlumuz bile benden çok memnunken çıkmak durumunda kaldım. insanlar ekmeğinden olmamak için susuyorlar ve bazen işten ayrılıyorlar huzurumuzu iş sevgimizi bu tip denetlenmeyen yöneticiler yüzünden bitiyor. bizde sizin personeliniziz bizimde kıymetli olmamız lazım ‘inanın kıymetimiz yok’ cümlesi en alt tabakadaki personelinizin ortak düşüncesi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.