Çiçek sepeti e-posta değiştirme nasıl yapılır

Çiçek sepeti e-posta değiştirme nasıl yapılır sorusu sıkça merak ediliyor.

Çiçek sepeti uygulaması ya da web sitesi üzerinden üye olurken sizden mail adresi talep ediyor. Bu mail adresiniz ve oluşturacağınız şifre ile hesabınıza giriş yapabiliyorsunuz. Dilerseniz mail adresinizi sonradan değiştirebilirsiniz. Mevcut mail adresini değiştirmek için şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

  • Çiçek sepeti uygulamasına giriş yapın.
  • Daha sonra hesabım sekmesine tıklayarak devam edin.
  • Ardından ise üyelik bilgilerim- bilgilerim kısmına tıklayarak devam edin.
  • Eski mail adresinizin yerine yeni mail adresinizi yazarak işleminizi onaylayın.

Bu işlemi yapmanıza rağmen hala yeni mail adresiniz güncellenmediyse hızlıca müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek destek talebinde bulunabilirsiniz.

Çiçek Sepeti E-Posta Adresi

Çiçek Sepeti e-posta adresi üzerinden iletişime geçebiliyorsunuz. Çiçek sepeti müşteri çeşitli konulardan ötürü müşteri hizmetlerine gereksinim duyabilir. Soru, sorun ve tüm şikayet bildirimleri için direk çiçek sepeti müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Çiçek sepeti iletişim irtibat bilgileri ise şu şekildedir;

  • Çiçek sepeti mail adresi destek@mail.ciceksepeti.com’dır.
  • Çiçek sepeti çağrı merkezi irtibat numarası ise 0850 222 00 79’dir.

Sipariş öncesi ya da sonraki tüm süreçler hakkında bilgi almak ya da şikayet bildiriminde bulunmak üzere bu irtibat numarasını ve mail adresini iletişim aracı olarak kullanabilirsiniz.

Çiçek Sepeti Tarih Değiştirme Nasıl Yapılır
Çiçek Sepeti Tarih Değiştirme Nasıl Yapılır

Çiçek Sepeti Tarih Değiştirme Nasıl Yapılır

Çiçek Sepeti tarih değiştirme nasıl yapılır sorusu da yine sıkça araştırılıyor. Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişiniz henüz hazırlık aşamasındaysa kolayca tarih değişikliğini kendiniz yapabilirsiniz. Siparişlerim kısmında uygulama üzerinden tıklayarak tarih güncelleme adımlarını kolayca tamamlayabilirsiniz. Ancak siparişiniz hazırlık aşamasını geçtiyse bunun için 0850 222 00 79 çiçek sepeti çağrı merkezini arayarak yardım talep etmeniz gerekiyor.

Çiçek Sepeti Adres Değişikliği Nasıl Yapılır

Çiçek Sepeti adres değişikliği nasıl yapılır sorusunun yanıtı sipariş öncesi ve sonrası için farklılık gösteriyor. Bu noktada göndericisi ya da alıcısı olduğunuz ürünün adres bilgilerini fatura kesilmeden önce güncelleyebilirsiniz. Siparişinizin adresinin yanlış olduğunu düşünüyorsanız çiçek sepeti çağrı merkezini arayarak adres revizesi talep etmeniz yeterli olacaktır.

Çiçek Sepeti İndirim Kodu Nasıl Alınır

Çiçek Sepeti Sipariş İptali

Çiçek Sepeti Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.