Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Axa sigorta müşteri hizmetleri vermekte olduğu çağrı merkezi hizmeti ile müşterilerinin her an yanında olup sorun ve sorunlarını çözmek amacındadır.

Bu kurumun kuruluş tarihi 1816 senelerine dayanmaktadır. Oldukça köklü bir sigorta firmasıdır. Yılların vermiş olduğu tecrübesine dayanarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışır. Axa sigorta müşteri hizmetleri 7/24 hizmet verir.

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Axa sigorta müşteri hizmetleri telefon numarası sayesinde anında bilgi alabilir işlemlerinizi yetkili kişiler eşliğinde yalnızca onay vererek gerçekleştirebilirsiniz.

  • Axa sigorta müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 250 99 99

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Axa sigorta müşteri hizmetleri çalışma saatleri kesintisiz bir hizmet içermektedir. Hem müşteri temsilcisi ile hem de otomatik yönlendirme ile daima müşterilerine hizmet vermektedir.

  • Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat

Axa Sigorta Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Axa sigorta çağrı merkezi telefon numarası 0850 250 99 99 şeklindedir.

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Axa sigorta müşteri hizmetleri faks hattı üzerinden yazılı evrak ve belge kabul etmektedir. Faks hattını aktif kullanmakta olan bu kurum için belirlenen bir faks numarası vardır.

  • Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 252 15 15
Axa Sigorta Musteri Hizmetleri Genel MudurlukK
Axa Sigorta Musteri Hizmetleri Genel MudurlukK

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Ve Adresi Nedir?

Axa sigorta müşteri hizmetleri genel müdürlük ile iletişime geçme durumlarınızda telefon numarası ve adresi her zaman lazım olmaktadır. Genel müdürlük telefon numarası ve adresi bilgileri aşağıda verilmiştir.

  • Axa Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 334 24 24
  • Axa Sigorta Genel Müdürlük Adresi: Kılıç Ali Paşa Mahallesi Meclis – İ Mebusan Caddesi Numara 15 Salıpazarı – Beyoğlu / İstanbul

Axa Sigorta İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Axa sigorta insan kaynakları departmanı ile kurumda açık pozisyonda bulunan alanları öğrenebilir, staj konusunda bilgi alabilir, kariyer planlarınız için fikir oluşturabilir ve eğitim alma konusunda meraklarınızı giderebilirsiniz.

  • Axa sigorta insan kaynakları telefon numarası: 0850 250 99 99

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Axa sigorta müşteri hizmetleri iletişim formu amacı müşterilerin kurum hakkındaki düşüncelerini (şikayet, öneri, dilek, teşekkür..) kuruma bildirmesidir. Bundan dolayı iletişim formu oluşturulmaktadır. Bunlar en kısa sürede incelenir. Kişilere dönüşler sağlanır.

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Axa sigorta müşteri hizmetleri şikayet hattı telefon numarası sayesinde herhangi bir müşteri temsilcisi yaşadığınız problemleri paylaşabilirsiniz. Bu sayede sorunlar daha kolay çözülmüş olacaktır.

  • Axa Sigorta Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 250 99 99

Axa Sigorta Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Axa sigorta müşteri hizmetleri resmi sosyal medya hesapları güncel bilgileri korumanızı en kolay şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır. Çoğu sosyal medya hesabında yanlış bilgilerin paylaşımını günümüzde oldukça fazla görüyoruz. Bu paylaşımların zararını yaşamak istemiyorsak öncelikle kurumlara ait resmi sosyal medya hesaplarını takip etmemiz gerekmektedir.

Doğa Sigorta Müşteri Hizmetleri

Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri

Türkiye Sigorta Müşteri Hizmetleri

Anadolu Sigorta İletişim

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.