Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Allianz sigorta müşteri hizmetleri ile her an müşterilerine tam destek sağlamaktadır. Allianz sigorta bir şirket olarak kurulmuştur.

Kuruluş tarihi 1923 senesine dayanmaktadır. Oldukça eski olan bu sigorta şirketleri bünyesinde yılların gelişmişliğini ve tecrübesini barındırmaktadır. Üst kuruluşu olarak bilinen kurumun ismi Allianz SE ‘dir. Yan kuruluşları da mevcuttur. Allianz sigorta müşteri hizmetleri kesintisiz sizinledir.

Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Allianz sigorta müşteri hizmetleri müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından herhangi bir durumda ulaşılabilirliği korumak için çağrı merkezi belirlemiştir. Belirlediği bu sistem ile bilgi alınmak istendiğinde, katılım sağlanmak istendiğinde, soru sorulmak istendiğinde, hizmetten yararlanmak istendiğinde kullanılmaktadır.

  • Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 399 99 99
Allianz Sigorta Musteri Hizmetleri
Allianz Sigorta Musteri Hizmetleri

Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Allianz sigorta müşteri hizmetleri müşterilerine her daim kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

  • Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 / 24 kesintisiz

Allianz Sigorta Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Allianz sigorta çağrı merkezi telefon numarası için 0850 399 99 99 numarası kullanılmaktadır. Tek müşteri hizmetleri numarası budur.

Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Allianz sigorta müşteri hizmetleri faks numarası sayesinde yazılı evraklarınızı faks hattı üzerinden iletebilirsiniz. Daha kolay ve kısa sürede yazılı evraklarınız ulaşım sağlayacaktır.

  • Allianz sigorta müşteri hizmetleri faks numarası: ( 0216 ) 556 67 77

Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Ve Adresi Nedir?

Allianz sigorta müşteri hizmetleri genel müdürlük telefon numarası ve adresi ile talep edeceğiniz hizmeti daha kısa sürede halledebilirsiniz. Bunun için bilgiler aşağıda yer almaktadır.

  • Allianz Sigorta Genel Müdürlük Telefon Numarası: ( 0216 ) 556 66 66
  • Allianz Sigorta Genel Müdürlük Adresi: Küçükbakkalköy Mahallesi Kayışdağı Caddesi Numara 1 34750 Ateşehir / İstanbul – Türkiye

Allianz Sigorta İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Allianz sigorta insan kaynakları ile görüşüp açık pozisyon varsa bilgi edinebilirsiniz. Kurum adına yapılan eğitimlere, stajlara katılma fırsatları hakkında içerikleri değerlendirebilirsiniz. Kariyeriniz de gelişme adına konuşabileceğiniz bu departman için müşteri hizmetlerini arayıp bağlanmayı talep etmelisiniz.

  • Allianz Sigorta İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0850 399 99 99
Allianz Sigorta Musteri Hizmetleri Iletisim
Allianz Sigorta Musteri Hizmetleri Iletisim

Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Allianz sigorta müşteri hizmetleri iletişim formu sayesinde dileklerinizi, isteklerinizi, önerilerinizi, şikayetlerinizi bildirme durumunuz vardır. Bu bildirimler değerlendirmeden geçmektedir. En kısa sürede dönüşü sağlanmaktadır.

Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Allianz sigorta müşteri hizmetleri ile alakalı herhangi bir problem olması durumunda şikayet oluşturabilmeniz için belirlenen telefon numarası vardır.

  • Allianz Sigorta Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 399 99 99

Allianz Sigorta Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Allianz sigorta müşteri hizmetleri resmi sosyal medya hesapları sayesinde sigorta hakkında kurumun sağladığı avantajları anında öğrenebilirsiniz. Ayrıca en doğru bilgilerin her zaman resmi sitelerde olduğunu unutmamalısınız. En güncel haberler de resmi sitelerde yer almaktadır. Aşağıda resmi sosyal medya hesapları listelenmiştir.

Anadolu Hayat Emeklilik Müşteri Hizmetleri

Türkiye Sigorta Müşteri Hizmetleri

Anadolu Sigorta İletişim

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.