Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri 2023: İletişim Numarası

Alternatif bank müşteri hizmetleri 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Alternatif Bank çağrı merkezi ve Alternatif bank genel müdürlük işte detaylar.

Alternatif bank müşteri hizmetleri 2022, 1991 senesinde bankacılık sektörüne giriş yapan Alternatif Bank, ilk özel Katar bankası olan The Commercial Bank (P.S.Q.C) ile 2013 senesinde hissedar olmuştur. The Commercial Bank, 2013 senesine kadar yüzde 75 oranında hissedarlığa sahipken, 2016 senesinde yüzde 100 iştirak ile Alternatif Bank’ı uluslararası düzeylerde bir banka haline getirmiştir. Hem Türkiye’de hem de uluslararası platformda büyük hedefler ile yola çıkan Alternatif Bank, 2018 senesinde kendi logosu, kendi unvanı ve kendi kurum kimliği ile yola devam etmiştir. Alternatif Bank, stratejilerinin temel unsuru olarak insana yatırım, kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini alarak müşteri potansiyelini hızlı bir şekilde genişletmeye başlamıştır. Alternatif Bank müşteri hizmetleri aracılığıyla belirlediği stratejilerinin daha sağlam olmasını sağlamıştır. 48 şubesi ve 1000’den fazla profesyonel çalışanlarıyla bankacılık sektöründe başarılarına devam etmektedir.

Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir

Alternatif Bank müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığıyla, hizmet alan müşteriler her an takip edilmektedir. Herhangi bir sorunla karşılaşan banka müşterileri anında müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmekte ve her türlü sorunları için çözüm yollarına ulaşabilmektedir.

  • Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 00 55

 Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor

Alternatif Bank müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Tüm kanallar aracılığı ile, günün her saati müşteri temsilcisiyle görüşme sağlanmaktadır.

Alternatif Bank Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir

Alternatif Bank çağrı merkezi 0850 225 00 55 iletişim numarası üzerinden hizmet vermektedir.

Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir

Alternatif Bank ile yazılı bir şekilde iletişime geçmek isteyen veya bankaya belge göndermek isteyen müşteriler için herhangi bir faks numarası bulunmamaktadır. Fakat info@alternatifbank.com.tr mail adresi üzerinden yazılı iletişim ve belge gönderimi yapılmaktadır.

  • Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: Bulunmamaktadır.
Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük
Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük

Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir

Alternatif Bank genel müdürlüğü İstanbul’da bulunmakta ve Sarıyer’deki binasında hizmet vermektedir.

  • Alternatif Bank Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 315 65 00
  • Alternatif Bank Genel Müdürlük Adresi: Vadistanbul Bulvar Ayazağa Mahallesi Cendere Caddesi No: 109M 2D Blok Sarıyer/İstanbul

Alternatif Bank İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir

Alternatif Bank insan kaynakları birimi gerek şeffaflığı gerekse kolay ulaşımı sayesinde bankanın en önemli birimleri arasına girmektedir. Banka içerinde açık pozisyon oluştuğunda, Alternatif Bank insan kaynakları birimi aracılığıyla işe alınacak kişiler seçilmektedir.

  • Alternatif Bank İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 225 00 55

Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur

Alternatif Bank resmi internet sitesi aracılığıyla “Bize Ulaşın” sekmesinden iletişim formuna ulaşım sağlanmaktadır. Müşterilerin iletişim formunda istenen bilgileri doğru ve eksiksiz doldurulmasıyla dilek, şikayet ve sorunlarının çözümleri hızlı bir şekilde çözüme ulaşmaktadır.

Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir

Alternatif Bank müşteri hizmetleri şikayet hattını arayarak banka ile ilgili veya alınan hizmetler ile ilgili bütün merak edilenler için iletişim kurmak mümkündür. Tarzında 1-2 cümle kullanıyoruz.

  • Alternatif Bank Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 00 55

Alternatif Bank Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir

Alternatif Bank sosyal medya hesapları üzerinden müşterileri ile güncel bilgiler hakkında iletişim kurmaktadır.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri

Vakıfbank Müşteri Hizmetleri

ING Bank Müşteri Hizmetleri

Halkbank Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.