Akbank Müşteri Hizmetleri | Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Akbank müşteri hizmetleri 1948 yılının Ocak ayında Adana ilinde kurulmuştur. Hacı Ömer Sabancı ‘nın içerisinde bulunduğu bir grup tarafından bu bölgede çalışan pamuk üreticilerine finansman sağlayabilmek için kurulmuştur. Özel banka konumundadır. Ortalama 94 milyar dolar seviyesinde büyüklüğe sahiptir. Bu büyüklüğü Türkiye ‘nin büyük bankalar listesinde yerini aldırmıştır.

Akbank müşteri hizmetleri de büyük banka zincirinin en verimli şekilde ilerleyebilmesi için milyarlarca kişiye hizmet vermektedir. müşterilerin problemlerini çözmenin en kısa yolu olarak bilinen müşteri hizmetleri bütün konularda gerekli destek sağlamaktadır.

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası sayesinde kısa sürede oluşan probleminiz çözüme kavuşabilir ya da merak ettiğiniz bilgileri anında öğrenebilirsiniz.  Canlı destek hattı müşterilerin problemlerinin ortadan kaldırılması için kurulmuştur.

  • Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 25 25 / 0850 222 25 25
Akbank Musteri Hizmetleri Telefon Numarasi
Akbank Musteri Hizmetleri Telefon Numarasi

Akbank Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Akbank müşteri hizmetleri haftanın 7 günü ve 24 saati durmaksızın hizmet vermektedir. Müşteri hizmetlerinden canlı destek almak için mesai saatlerinde aramanız uygun olur. Kalan saatlerde de otomatik yönlendirme ile yaşadığınız problemi bildirmeniz ve kayıt oluşturmanız yeterli olacaktır.

  • Akbank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09:00 – 18.00

Akbank Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Akbank  çağrı merkezi telefon numarası 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 ‘tir. Bu numaralar ile Akbank canlı destek sisteminden yapmak istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Akbank bankasına yazılı bir evrak gönderilmesi gerektiğinde bu işlem faks hattı üzerinden gerçekleştirilir. Posta gönderimi sayesinde güvenli bir şekilde gönderilir ve takip edilebilir durumda olur.

  • Akbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası:  (0212) 269 73 83

Akbank Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Ve Adresi Nedir?

Akbank genel müdürlük merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Genel müdürlük ile yapılan görüşmelerde bildirilen sorunlar daha kısa sürede çözümlenmektedir.

  • Akbank Genel Müdürlük Telefon Numarası:  (0212) 385 55 55
  • Akbank Genel Müdürlük Adresi: Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4. Levent 34330 İstanbul

Akbank İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Akbank insan kaynakları ile pozisyonlar hakkında başvuru yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra insan kaynakları departmanı ile görüşme gerçekleştireceğinizi bildirmelisiniz.

  • Akbank İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0850 222 25 25 / 444 25 25

Akbank Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Akbank müşteri hizmetleri iletişim formu sayesinde, müşteri hizmetleri açısından dilek, şikayet ya da istekleriniz var ise belirtebilirsiniz. Kısa sürede incelenmeye alınan bu formlar ile geri bildirim oluşturulmaktadır.

Akbank Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Akbank müşteri hizmetleri şikayet hattı sayesinde yaşadığınız sorun ya da sorunları kısa zamanda kolay şekilde bildirebilirsiniz.

  • Akbank Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 25 25 / 444 25 25

Akbank Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Akbank sosyal medya hesaplarını takip etmeniz durumunda güncel verilerden anında haberdar olabilirsiniz. Anında bilgilendirme alan müşteriler zaman daha avantajlı olacaktır. Detaylı bilgiler ile yapılan paylaşımlar sayesinde eksik bildiğiniz konularda da bilgi alabileceksiniz.

Bonus Kart Müşteri Hizmetleri

Albaraka Müşteri Hizmetleri

Yapıkredi Müşteri Hizmetleri

Maksimum Kart Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.