Albaraka Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Albaraka müşteri hizmetleri telefon numarası ile müşterilerinin sorunlarını çözme hizmeti vermektedir. Albaraka Türk Katılım Bankası, Türkiye ‘de faiz koymayan bankacılığa öncülük etmiştir. 1984 senesinde kurulmuştur. 1985 senesinde aktif bir şekilde hizmet vermeye başlamıştır.

Albaraka müşteri hizmetleri, bankacılık adına Albaraka ile yaşanan sorunları en kısa zaman zarfında çözme konusuna el atmaktadır. Bilgi içerikleri, canlı destek sistemi ile para çekme işlemi dışında pek çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Albaraka Türkiye ‘de yaptığı bütün faaliyetleri bankacılık kanununu baz alarak yapmaktadır.

Albaraka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Albaraka müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için kullanılan numaradır. Bankacılık alanında az zamanda işlemlerin halledilmesi için oluşturulmuş bir yapıdır. Telefondan numarasını aradığınız anda bağlanacaksınız.

  • Albaraka Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:  0 850 222 5 666
Albaraka Musteri Hizmetleri Telefon Numarasi
Albaraka Musteri Hizmetleri Telefon Numarasi

Albaraka Müşteri Hizmetleri Saat Kaç İle Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Albaraka müşteri hizmetlerinin hizmet saati tamamen mesai saatlerine bağlıdır. Mesai saatleri dışında özel tatillerde dahil olmak üzere hizmeti bulunmamaktadır. Canlı destek sistemi için geçerli olan bu bilgiler otomatik yönlendirme için geçerli değildir.

  • Albaraka Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08.30 – 12.30 / 14.00 – 17.00

Albaraka Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Albaraka çağrı merkezi telefon numarası ile yaşadığınız sorunlarda çözüm ya da merak ettiğiniz sorularda cevaplar bulacaksınız.

  • Albaraka Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0 850 222 5 666

Albaraka Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Albaraka müşteri hizmetleri yazılı evrak gönderme işlemlerinde faks hattını kullanmayı tercih edebilir. Faks hattı üzerinden gönderilen evrakların takip edilmesi daha kolay ve güvenilir olmaktadır. Evrakları ulaşmak istediği adrese en hızlı şekilde ulaştırabilen seçenek olduğu için kullanılan yöntemdir.

  • Albaraka Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: +90 216 666 16 00

Albaraka Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası Ve Adresi Nedir?

Albaraka müşteri hizmetleri genel müdürlük İstanbul ‘da yer almaktadır. Genel müdürlüğe bildirilen durumlar daha seri bir şekilde çözüme ulaştırılır.

  • Albaraka Genel Müdürlük Telefon Numarası: +90 216 666 01 01
  • Albaraka Genel Müdürlük Adres: Saray Mahallesi Doktor Adnan Büyükdeniz Caddesi Numara 6 34768 Ümraniye / İstanbul

Albaraka İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Albaraka insan kaynakları pozisyon olarak açıkta olan yerleri belirtmektedir. Pozisyonlara kariyer başlıklarından erişim sağlanabilir. Pozisyonlar hakkında bilgiler alınabilir. Son olarak tabi ki açık pozisyonlar için başvuru yapılabilir. Müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra insan kaynaklarına yönlendirme talep edilmelidir.

  • Albaraka İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0 850 222 5 666

Albaraka Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Albaraka müşteri hizmetleri iletişim formu sayesinde şikayet, talep, danışma, itiraz, teşekkür, öneri şeklinde formlar oluşturabilirsiniz.

Albaraka Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Albaraka müşteri hizmetleri şikayet işlemi iletişim formu üzerinden yapılabildiği gibi ayrıca bunu telefondan da bildirebilirsiniz.

  • Albaraka şikayet hattı telefon numarası: 0 850 222 5 666

Albaraka Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Albaraka müşteri hizmetleri resmi sosyal medya hesapları yeni fırsatlardan haberdar olma, bilgilerinize bilgi katma gibi durumlarda avantaj sağlayacaktır.

Yapıkredi Müşteri Hizmetleri

Maksimum Kart Müşteri Hizmetleri

Axess Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak için;
Leave A Reply

Your email address will not be published.